Kā man izgāja ar Elektrons-K

Sākumlapa Forumi Software Internets, P2P un Serveru programmatūra Kā man izgāja ar Elektrons-K

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 43 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #287987
    akms47
    Participant

    Crow, tai bildē esi tu? 😀

    #287988
    Crow
    Participant

    Hihi. Š…ea 🙂

    #287989
    piwchix
    Participant

    Betons aizskarts…

    [spoil][img]https://funny-pixel.com/wp-content/uploads/Give-me-a-hug.jpg[/img][/spoil]

    #287990
    aoma
    Participant

    Kaut kad par šito laikam jau vienreiz betonu brīdināju, (šis mani nekavējoties izgānīja pēdējiem vārdiem) 😀

    mūžīgi šāda svešu tīklu un vieglu paroļu čamdīšana nevar vilkties. Vienreiz gadīsies uzrauties uz pieredzējušu cilvēku pretējā pusē, un, kā mēs visi labi zinām, tāpat, kā katrā lielākā pilsētā ir dārgas automašīnas ar tonētiem stikliem, kurām pat profesionāļi klāt neķeras, pat ja nav aizslēgtas durvis un atslēgas atrodas aizdedzē, jo baidās, tāpat ir ar tīkliem – vienreiz ielīdīs “nepareizajā” un tad būs ziepes, fināls nebūs kā Holivudas filmās vai interneta leģendās, kur šo kā baigo spečuku darbā pieņems, fināls būs daudz sūrāks – atlikušais mūžs invalīda krēslā, vai arī pazudīs, ka pat gailis pakaļ nedziedās.

    #287991
    Piskadrons
    Participant

    AAAWWWWW!!!! So sweeeeet….

    #287992
    Piskadrons
    Participant

    Tu esi pelnijis titulu – Mr.Forum Offtopic

    #287993
    aoma
    Participant

    Nu un? Forumos es izklaidējos, nevis cenšos sameklēt iespēju uzlāpīties.

    #287994
    valters.vasilis
    Participant

    Visas tēmas parasti sākas ar : “Raku grāvi, salūza lāpsta. Kur var saremontēt lāpstu?”

    Uzreiz visi sāk :

    1. Nafig tev lāpstu, paņem buldozeru.

    2.Budozers ir sūds, vajag desmit poļus ar lāpstām, tas ir lētāk.

    3.Poļi lēnu rok, labāk turkus – tie strādā uz 10% ātrāk.

    4.Nē , turkus esmu nodarbinājis, man ir slikta pieredze , jo nezināju viņu valodu.

    5.Atnāk viens un sāk, vispār cilvēku darbaspēks ir slikts, mums vajag robotus, labāk robotus ar maziem atomreaktoriem, kuri var ceļot kosmosā un vārīt kafiju + džakuzi funkcija.

    6.Sākas personīgi apvainojumi, jo kāds ir lasījis žurnālā vai viena tante ir teikusi, ka roboti ir stulbi un tas ir ARGUMENTS, lai gan pats robotus redzējis tikai pa gabalu.

    7. Beztēma turpinās, neviens tā arī nepasaka , kur vislabāk saremontēt lāpstu,,,

    #287995
    shady
    Participant

    +1 😀

    #287996
    piwchix
    Participant

    Nu nevar nepiekrist, to var 100% novērot tēmās, kur tiek prasīta palīdzība/skaidrojums utt.

    Tomēr ir tēmas, kas jau iedīglī ir fleima pamats (piemēram šī, Apple vs Linux, un daudzas citas). Nu tad tik filozofiem iet vaļā, tas nekas, ka tēmai, tomēr, ir kautkāds konteksts, lai jau tie taustiņi klab, un tad jau vairs ilgi nav jāgaida, līdz kāds “palaidīs pirkstus”. Nu un ko tad vairs, ja jau tāda tēma atnākusi, un vēl autors pats Betons (lai gan nozīme maza, kas ir tēmas autors, tāpat viņš ir idiots tikai tāpēc, ka izveidojis tēmu), jo fleima krātuves kādu tēmu gaidijušas, pietvīkušiem vaigiem, nedaudz uzbudināti, nu var laist vaļu bezmērķīgajam domu savārstījumam. Pie šādas fleima tēmas neesamības, par upuri tiek randomā izvēlēts jebkurš posts no labās augšējās malas. 😀

    #287997
    Piskadrons
    Participant

    Nu vispār jau nē, bet līdzigi ir, tikai parasti tēmas sākās ar “raku grāvi ar cirvi, pēc tam ar lāpstu cirtu kokus, tagad abi saplīsa, kā saremontēt?”

    Viņi paši kautko līdz pusei iedomājas un tad prasa kā tikt tālāk, bet problēma ir pašā saknē – nepareizi sācis risinājumu veikt. Piemēri bootā: Š is kautko mudjijās, bet nav uzlicis ne radiatoru, ne Open(DD)WRT.

    Toties šis kadrs kautko mudjijās ka apnicis jau lasīt. Un neviens zābakguru viņam nepasaka lai lieto ražotāja programmu diska pārbaudei un partīciju tabulu uztaisa pa jaunu. Taču šajā gadijumā tā ir vienīgā pareizā pieeja, ko saprot jebkurš īsts admins/tehniķis. Un tad vel šis kadrs, kurš izskatās pats saņem algu pa firmas tīkla uzturēšanu, neko nesaprot no tīkla pamatiem, bet kautkādus VPNus bīda, taču vispār uzskata ka nav vērts pieminēt tādu mazsvarīgu faktoru kā VPN SERVERI! Nu jā un vel kaukāds raivītis, kurš mani tur ir norējis, izrādās neatšķir iekšējās adreses no ārējām 😀 Kā arī redzat – pārējie “guru” tajā tēmā sēd klusi klusi….

    Un visbeidzot šī problēma. Klasiska situācija, iesākumā viņam vajag portus forwardēt appisiena DSLam, bet viņš neprot to Zyxeli resetot un pajaunu sakonfigurēt, zābakguru par to pat neieminās, bet aiziet pa 5Ls sakonfigurēt ar pa slinku (pakaļas treknas uzēstas un nosēdētas?). Pēc tam izrādās viņš pielikšot velvenu routeri galā un tajā taisīšot portforward 😀 un visbeidzot pērle – viņš hostēšot MŠª uz šī DSLa (upload dažiem gan pacēla līdz 768Kbps) un viņam par to jūzeri maksāšot! 😀

    #287998
    Nelabojams
    Participant

    Cepums!

    Š ito ir jāielāgo…

    :rofl:

    #287999
    aoma
    Participant

    Pats topiks jau ir viens liels abstinences sindroma izraisīts abloms. Ja tagad katrs, atmodies no komas, sāks klārēt, kā šis mēģinājis sagrābstīt vakarējo dienu…

    Lai tak iet un vītero kaut kur kādā čivināšanas lapelē.

    #288000
    Element
    Participant

    Nu ja – ja neuzliksi routerim radiatoru – nekas NEJIES!

    https://tinyurl.com/d97hotu

    #288001
    valters.vasilis
    Participant

    Nevis lai iet un vītero kaut kur kādā čivināšanas lapelē, bet lai iet uz baznīcu un vītero savus grēkus mācītājam:

    Betons mūsu, kas esi Notepad’ā!

    Svētīts lai top Tavs IP,

    Lai atnāk Tavi padomi,

    Tavs prāts lai notiek kā Notepad’ā, tā arī Boot’ā.

    Mūsu dienišķo padomu dod mums šodien

    un piedod mums mūsu muļķīgos komentārus,

    kā arī mēs piedodam saviem useriem,

    un neieved mūs ”domāšanā ar dirsu”,

    bet atpestī mūs no apmelojošas tuftas un prasībām slēgt tēmu. Beton

    #288002
    aoma
    Participant

    Tu točna esi slims.

    #288003
    valters.vasilis
    Participant

    https://youtu.be/4OtCWniR8TA#t=3m52s

    ”Ja tu nevari paciest realitāti un loģiku tad piesakies takš trakonamā. Tur arī tagad internetu var lietot, kā redzams no lielākās daļas komentētāju.” /Betons

    #288004
    piwchix
    Participant

    O jā, šis vārds daudziem ir problēma 😀

    #288005
    piwchix
    Participant

    :D:D:D

    #288006
    Imhoteps
    Participant

    Es nezinu, vai lietotājs Piskadrons ir vai nav Betons-Nebetons, mani patiesībā neinteresē it nemaz, bet serviss tas patiešam nav. Tas ir NESERVISS. Atmetot personisku patiku-nepatiku, emocijas un pārējo liriku, atzīstiet – viņam tak` ir taisnība. Supernetto ir “darba laiks” un vietējā šņabenē arīdzan, neba jau ISP. Š ādi te “admini” (tūlīt apčurāšos aiz smiekliem) izlaidušies daļše ņekuda. Uz Īriju! Gultas klāt! Kantora attieksme – kājlīstes līmenī. Pat zemāk.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 43 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā