Kā man izgāja…

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Kā man izgāja…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161997
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu tātad, 1. mana KL ir beigusies, tiku attaisnots*.

    Priecīgs devos savākt konfiscēto izjemto kompi. Sanāca tā, ka man transports bija tikai sektantu (Zaļās) 4dienas pēcpusdienā, tiesas sekretāres jau rosās mājās, tāpēc nepieslēdzu uz vietas un nepārbaudiju, tikai apskatiju vai viss ir komplektā.

    Tad nu mājās uzlieku uz galda un… klusumā jau var dzirdēt, ka kaukāda skrūvīte nograb. Joptv, nu… skatos, experti nav mācējuši cietņus izņemt. Nu lab, sīkums. Tālāk, skatos, mātene uz 3 skrūvēm turās! Lai gan ekspertīzes gaitā viņi neko neaiztiekot, tikai izņemot cietņus, un ar kaukādu speciālu aparātu** pieslēdzot pie saviem kompjiem. Nu lab, skrūvju man daudz, pieskrūvēju visu. Slēdzu iekšā – nekas ne nopīkst, nekā. Facepalm. Vajadzēja savācot pieprasīt ieslēgt…

    Izjaucu uz galda, pārbaudu detaļas atsevišķi, rams un mātene kirdik! 640Gb WD AAKS kaukā pusskaļi klikšķ, 250nieks OK, baroklis OK, videokarte uz “izjemšanas” brīdi nebija ielikta un RAMs bij tikai 1Gb.

    Nākamreiz būšu gudrāks.

    *Sakarā ar to ka “cietušais” un “seku novērsēji” 1kārši rupji melojuši.

    **Dārga read-only USB kastīte.

    #324804
    shady
    Participant

    Nav kāds gudrītis samainījis neejošās detaļas pret ejošām?:D

    #324805
    Andron MacBeton
    Participant

    nope… nokautas.

    #324806
    Slaviks
    Participant

    Kaa tas ir iespeejams, ka betonu kaads ir apchakareejis?

    8tais pasuales briinums. Jei Bogu.

    #324807
    Anonīms
    Neaktīvs

    Pilnīgi nesaprotama tēma ,pat jautājums nav uzdots.Gribi lai tauta tev samet jaunam lūznim ,vai lai apspriež cik tups tu esi bijis.

    #324808
    usins
    Participant

    Betoniņ, tu domā cilvēki nelasa internetus? Lūk, dabūji atrieb’bu no kāda neapmierināta interneta lietotāja. Tas gan, kaut kā nesmuki sanāca, ka neieslēdzi. Gan jau, ka bija pieņemšanas/nodošanas akts arī jāparaksta, kur apliecināji, ka kompim viss pilnā kārtībā…. un slikti skatījies uz vietas, ja jau skrūves nedzirdēji.

    Š…epovizlo.

    #324809
    samurajs
    Participant

    Tas viss ir vienā komplektā ar kabatu iztīrīšanu atskurbtuvē nokļuvušajiem – sak, biji piedzēries un pazaudēji 😀 A mātene uz 3 skrūvēm tāpēc, ka zem tās meklēja paslēpto heroīnu 😀

    Mana milicija mani sargā! Urā!

    #324810
    uldics
    Participant

    Diemžēl arī man šķiet mums tā pati milicija palikusi. Labāk lai nav iemeslu tikties, uz taisnību, godīgumu un profesionalitāti es necerētu. Ja mašīnai var detaļas nozagt dienas laikā un tad nevar izmeklēt, tad ar IT sajēgu tur vispār galīgā caurumā.

    #324811
    Andron MacBeton
    Participant

    Tieš tā. Pat varbūt sliktāk. Kādreiz vismaz bij plāns jāpilda viņiem. A tagad, neatrisināta zādzību – pohuj!

    Toties kaukādus kadrus ar Lexus atspārdīt benzkolonkā gan varoņi. Gan jau dabūs paši stobrā paskatīties, varoņi…

    #324812
    Andron MacBeton
    Participant

    Un tu esi “Ted from the internet”, va ne?

    Jo tu nevari neko pa tēmu pateikt, bet vienmēr kautko žvanksti. Tavi debīlie vecāki ir lepni?

    Tev nav nekādas noderīgas zināšanas, tu esi pilnīgs sūds, bet tev ir naudas priekš interneta. Kur tie tavi debīlie radītāji strādā? Droši vien kādā valsts vai pašvaldības iestādē, va ne? Izmetnis-parazītelis.

    #324813
    web33
    Participant

    Musari paliek musari .

    #324814
    ruukjis
    Participant

    Heh, man domāt Latvijā būs gūtri atrast ar IT (un ne tikai) saistītu cilvēku, kam betons nebūtu iespļāvis dvēselē, gan jau experts nebija izņēmums. Nu, un rezultāts nepāsrteidz nemaz.

    #324815
    Haiduk
    Participant

    tieši viņš pateica visu pa tēmu zābak 😀

    #324816
    Draxo
    Participant

    Dabūja, ko pelnījis.

    #324817
    Anonīms
    Neaktīvs

    TU pļurduk aiz dusmām neizlec no biksēm,bet ja nu tomēr izlec tad mēgini kautkā izgrozīties un izdrāz pats sevi attiecīgā vietā.Esu pārliecināts tev patiks.Un vienmēr ne pa tēmu žvanksti tu.Es tikai nolieku tādus pajoļus pie vietas.

    #324818
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Lai arī Betons ir galvā traumēts jobelis, tie menti ir pretīgāki par cūku cērmēm. Pirmkārt nevienam nekad nav bijis nekāds ļaunums no tā, ka ar datoru ir kaut kas uzhakots vai izdarīts. Parasti uzhakotais ir pats vainīgs pie tā, ka ticis uzhakots, jo nespēja aizsargāt savu sistēmu. Otrkārt, uzmet backupu vai reinstalē un viss atkal kārtībā, un turpmāk būs mācība. Monitors nevienam nav eksplodējis no hakeru darbībām.

    Pie tam mācība būs arī betonam. Viss ir jādara anonīmi caur Tor vai haļavno WiFi citā pilsētā, un nevajag skaļi lielīties par konkrētiem sasniegumiem. Un to mentu ispisto datoru vari izmest, ja vien netaisies pārbaudīt katru čipu un katrai iekārtai pāršūt BIOS/Firmware.

    #324819
    usins
    Participant

    Š ķiet, tu nesaproti, ko runā un nezini ko kontrolē dators.

    Piemēram, labs urķis var mierīgi uzlauzt kaut vai veco metalurgu, ir iepēja tikt klāt iekšējam tīkla un ir iespēja vadīt jauno krāsni un ir iespēja to sakonfigurēt nepareizi un ir iespēja nov;akt pāris darbinieku procesā, kad notiek eksplozija.

    Nesaprotu, kāpēc cilvēki nesaprot, ka dators nav rotaļlieta.

    Piemērs nr.2 – ar router palīdzību ASV ir cilvēki, kuri čakarē sirds stimulatorus… Ne velti ASV tagd var iepirkt tikai tādus router, kuriem ir slēgtas visas frekvences un ir tikai atļautās…..

    #324820
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Kāpēc industriālajam datoram vispār ir vajadzīgs tīkla pieslēgums? Nav tīkla, nav hack!

    Un vispār tās teorētiskās darbības cik man zināms pagaidām nav vainagojušās ar letālām sekām. Pat Irānas urāna bagātināšanas rūpnīcā tika ievazāts ar flešku un autorun, un tur pie vainas bija vienīgi pašu stulbums un nekas cits. Drošu sistēmu neviens betons vai FIB neuzlauzīs!

    #324821
    Lcs006
    Participant

    Tad kā duqu 2 tika iekš kasperska un kā zināja iztīrīt browser history tai brīdī, kad to atklāja?

    #324822
    ruukjis
    Participant

    Jāpiekrīt Vergam – kāda velna pēc industriālam verķim vajadzētu piekļuvi netam? (Tikai nesaki updeiti).

    Un otrs, Homeland nav dokumentāla filma… ASV nav gadījumi, kad būtu hackoti cilvēku sirds stimulātori, ir tikai labaratoriski eksperimenti un baumas.

    Kas attiecas uz aizliegtajiem kanāliem (12-14), kas ne tuvu nav visas frekvences, tad tas ir saistībā ar militāram un valdības vajadzībām. Tu taču pilnā nopietnībā nedomā, ka valdība klapēs ciet kanālus dēļ cilvēkiem un viņu sirds problēmām?! Kur tad tā notiek?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā