Kā noslēpt daļu cietā diska?

Sākumlapa Forumi Hardware Atmiņas (HDD, RAM, Flash) Kā noslēpt daļu cietā diska?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #198238
    WerNeo
    Participant

    Stat1CX… Ja ir parasta pārbaude, tad jau parasti vienkārši paprasa uzrādīt licences un nedaudz “parokas” pa datoru.

    Uz ekspertīzēm parasti savāc datoru, ja ir aizdomas par to, ka no šī datora darīti nopietni noziegumi (kā minimums, draudi internetā).

    #198239
    Colonel
    Participant

    samurajs wrote:

    Colonel: tu domā, ka visi policisti ir dauņi? Tātad kafē mūzika skan – licenci uz galda un man nep*š! Kādu vēl mļin interneta radio licenci? Kafejnīcu utml. licencēm ir vienota forma, tās visi viņi zin. Neesu ne ments, ne jurists, bet mani jūs nepiečakarētu 😀

    Izeja gan ir: var savilkt legālo bezmaksas mūziku no http://www.jamendo.com un atskaņot uz nebēdu. Var gan sanākt burkšķis, PC var tikt vests uz ekspertīzi, bet tad otrreiz viņi tur nelīdīs.

    MHHH doma ka vnk straumēt viņam no kāda radio un miers ne kādu licenzi etc… Sarunāt ar to radžu ka viņs drikst streamot un miers… Kurs ments tev piekasisies šam m? Aber tu taču esi tikai klausītajs… dough… A tu te kkādas licenzes…

    Ser, pāļainā ķirzaka, vienīgā globālā problema te ir , mhh, nedalobitā LR likumdošana kas kā reiz dod vaļu tādiem maziem nejaukiem smirdoņām ka kakka/laa.

    #198240
    drunk_lizard
    Participant

    tomeer samurajs man patiik :>

    #198241
    Stat1CX
    Participant

    Kā tur īsti tad ir ar tām licencēm, vajag arī licenci lai varētu piemēram klausīties kādu ārzemju internet radio kurš ir brīvi pieejams bez maksas, it kā jau uz mana pc neatrodas neviens mūzikas fails, nav kur piekasīties, vai tad lai atskaņotu kaut vai parastu radio caur radio aparātu arī ir nepieciešama licence?

    #198242
    Colonel
    Participant

    Stat1CX wrote:

    Kā tur īsti tad ir ar tām licencēm, vajag arī licenci lai varētu piemēram klausīties kādu ārzemju internet radio kurš ir brīvi pieejams bez maksas, it kā jau uz mana pc neatrodas neviens mūzikas fails, nav kur piekasīties, vai tad lai atskaņotu kaut vai parastu radio caur radio aparātu arī ir nepieciešama licence?

    Cik man zināms, nevajag neko. Kaut vai latviesu interneta radio. Ieslēdz un klausies, bet anyway labāk paņemt un sarunāt ar radio ipašniekiem, vai viņi atļauj… Un tad drosi…

    #drunk_lizard jā, tu man arī patīc :}

    #198243
    drunk_lizard
    Participant

    jaa

    pats tu vari klausiities kameer zaljsj paliec… tikko kaa tu “skanjdarbus” saac atskanjot publiski pieejamaa vietaa, kuraa tu guusti dajebkaadus ienaakumus no dajebkaadas uznjeemeejdarbiibas, taa ierubiijaas akasla/kakas likums un maksuj :>

    #198244
    WerNeo
    Participant

    Internetradio nav aizliegts klausīties. Par atļaujām jāsāp galvām radio īpašniekiem. 🙂

    #198245
    Colonel
    Participant

    WerNeo wrote:

    Internetradio nav aizliegts klausīties. Par atļaujām jāsāp galvām radio īpašniekiem. 🙂 Cik zinu, tagad dikti meklē pierādījumus pret LIR. Esot daudz.

    Nesmīdini… LIR nav kur pieķerties….

    #drunk_ķirzaks, ņeskuj 😛 skandini savā kafē cik tīk, ja vien tev to atļauj radio adm. :}

    #198246
    WerNeo
    Participant

    Colonel. Tas tikai Jūs tā domājat. 🙂

    #198247
    samurajs
    Participant

    Hey… baidos, ka tik vienkārši nebūs vis. Translējot interneta radio peļņas gūšanas vietās (kaut arī ar tā īpašnieka atļauju) – tas derēs tik tādos gadījumos, ja tanī radio neskan kakalakas aizsargātās dziesmas. Pretējā gadījumā atkal sākas viss no gala…

    #198248
    cirsix
    Participant

    Nu veči, jūs gan esat sacepuši te tekstus. Lieta tāda, ka lai vispār kafejnīcā atskaņotu kādu skaņu izņemot paša pirdienu ir vajadzīga license. Neatkarīgi vai tas ir radio 1 vai licenzētais CD, kasete vai interneta radio (par šo ir caurums likumā, jo interneta radio nav pieminēts). License ir primāra. To pieprasa pat ja es atskaņoju krūmu grupas kuras nav reģistrējušās AKKA. Tālāk iet čākars par licenzētajiem CD. Tos tu vari ierakstīt kompī glabāšanai kā arī iecept vienu kopiju. Kā atrod divas – tu esi pirāts. Tāpēc pāris licenzēto CD man būs. Bet visus jau pat fiziski nav iespējams dabūt LV. Vot tāds štuks man ir ka vajag noslēpt, jo uz ekspertīzēm neved, ja nav iemesla.

    #198249
    klibais_Silvers
    Participant

    Ak jee… Muljkju Zemes iedziivotaajiem pat vajag atljauju, lai atskanjotu muuziku, kam OPEN licence? Tad jau varbuut jaasamaksaa BSA, lai uzliktu Linux uz komercPC? Kautkas te nav kaartiibaa… AKKA/LAA ir teikshana tikai par vinju paarstaaveeto muuziku. Par jebko citu vinjus var pasuutiit… Ljoti gan dereetu jurista komentaars shai jautaajumaa.

    #198250
    cirsix
    Participant

    Nu, ja kompītis ir uz firmas vārda, tad tam jābūt pildītam ar legālām progām vai free softiem. Tas ir vajadzīgs, ja VID ņem tevi pie dziesmas. AKKa atbild par saviem sūdiem, tik ej tu un pierādi, ka interneta radio nav viņu kompetencē. Jākruķī smadzene, lai ar smaidu sejā var atvadīties no viņiem.

    #198251
    samurajs
    Participant

    Nu, skaidrs… Es gan labāk ieteiktu tās “nepareizās” dziesmas neturēt uz kriptēta HDD, bet gan ārējā datu nesēja, piem. ietilpīga USB-flash, kas ar 5 m pagarinātāju pat var atrasties citā telpā. Tas ir daudz drošāk, viegli nobēdzināt. Tad lai kakerlakeri ieskrienas un ved PC kaut uz USA ekspertizēt 😀

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā