Kā šodien Latvijā ar internetu?

Sākumlapa Forumi Software Internets, P2P un Serveru programmatūra Kā šodien Latvijā ar internetu?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148189
    samurajs
    Participant

    Vai jums visiem internets šodien normāli gāja? Zināms, ka vispirms kaut kas nojuka Lattelecomam – tiem kādu laiku interneta nebija vispār. Daudzus citus šī ķibele ietekmēja ārzemju trafika ziņā. SIA Telia Liepājas atzarā vēl joprojām nav izejas uz Eiropu, ir tikai vārgi sakari ar Krieviju (Eiropas lapas visas iet caur turieni).

    #191595
    Foxsk8
    Participant

    Ir “****”. Vismaz dēļ neta trūkuma beidzot varēju pakapāt vecos windows solitare un paaktstīties ar paintu, jo nekā jedziga uz darba PC nav. Tik žēl, ka tas bija jādara 4 stundas, no dienas vidus, līdz darba beigām. 😀

    #191596
    marr
    Participant

    Man vakar viss bija slikti ar internetu. Š odien viss kārtībā.

    #191597
    KaNeiet
    Participant

    “vispirms kaut kas nojuka Lattelecomam – tiem kādu laiku interneta nebija vispār. Daudzus citus šī ķibele ietekmēja ārzemju trafika ziņā.”

    Nekādas problēmas, vismaz 11:30-22:00, Apollo pieslēgumam novērojamas nebija.

    #191598
    samurajs
    Participant

    KaNeiet: bija, un to apstiprināja arī LTC helpdesks man personīgi. Iespējams gan, ka tas neskāra visu Latviju.

    #191599
    Loading
    Participant

    Līdz Dinamo spēles sākumam viss bija ok!

    #191600
    devill
    Participant

    jelgava viss ok kaut gan latellecom tapat ir suds 😀

    #191601
    kaqp
    Participant

    Rīga arī ar internetu 🙂 aizvakar, vakar un šodien viss ir čiki čiki 😀

    #191602
    Aldis
    Participant

    Bija problēmas vienu brīdi! Kautgan man pierasts variants, ka ātrumi noslīd lejā, un tad (šad, tad) parādās pat vairak kā vajag.. 😀 Un aizvakar cilvēks no Talsiem brēca ka nevar apmeklēt īsti neko no mana servera lapām, kā arī pirms 2 dienām Rīga vienam cilvēkam puse tīkls ka norubījies, sis tas gāja, šis tas nē..

    #191603
    Loading
    Participant

    devill wrote:

    latellecom tapat ir suds 😀

    Pamato lūdzu!

    #191604
    Aldis
    Participant

    Interesanti, ka man profesionalais lattellecoms pavelk 2-3 kompjus + iTV un nekadu problemu vietaa kur vnk cita interneta izvele nav? 😀 man ar 10mbit tiiri okee dziivot, pieslegtam pie LV lielaakaa tiikla, liidz ar to es uz daudziem galiem izmantoju pilno aatrumu, nevis ka riigaa kkads apakshkantoriiC piedaavaa lokaalajaa tiiklaa un riigas apkaimee nereaalo aatrumu, a kaa jaakonektee thepiratebay kautvai klat, censas ieskaidrot ka leenaakais trakeris pasaulee.. mlin.. aspraashi 😀 😀

    #191605
    devill
    Participant

    man nepatik latelecom upload man ir šo 2majas pakete.download jau šiem ok

    #191606
    archeens
    Participant

    Pārrauts maģistrālais kabelis lattelecom, līdz ar to saistās arī citi provaideri. Latnet utt.

    #191607
    Loading
    Participant

    Man varbūt nepatīk Ezernet nosaukums, vai tāpēc tas ir slikts? Tavs avatars man nepatīk, vai tāpēc tu esi zirgābols? Pirms ņem Lattelecom internetu, bija jāparakstās līgumā, kur bija rakstīts a* un l* ātrumi. Ja tev nepatīk a* atrums, tad kāpēc parakstījies un pieslēdzi Lattelecom internetu?

    #191608
    devill
    Participant

    loading laikamgarigais sodien slikts. :grr: zini ja nav citu iespeju ko pieslegt tad ir jāsledz latelecom.un neuztraucies lasīt māku es zināju kādi ir viņiem atrumi kā tev liekās kādēļ es ņemu uzreiz otro paketi.un pie tam viņu meistari ir tik gudri ka apkakāties var nezina pat kas linux ir

    #191609
    Loading
    Participant

    Tad tu vari būt priecīgs, ka Lattelecom tev piedāvā internetu, bet citi nav nemaz pūlējušies vadu līdz tevīm aizvilkt. Kāpēc tu domā, ka nezina kas ir linux? Ir viens konkrēts piemērs, ka viņu speciālists man palīdzēja uzstādīt linux. Nemēri visus pēc vienas mērauklas 😉

    p.s. Garīgais man nav slikts, bet krīt uz nerviem bezatbildīgi teksti.

    #191610
    devill
    Participant

    tie raksti top ,pēc katra pieredzes.ko nu kurš uzskata par bezatbildīgu 😀 man bija gadijums ka nemaz nezinaja ka pastav linux atnaca un ieraudzīja ,aizgaja.es ar nepacietību gaidu kad šie pierubis 100mb/s liniju

    #191611
    memorex
    Participant

    Loading, varbūt pamatosi kapēc LTK nav sūds? 🙂 Es varu pateikt dažus iemeslus: lēns, nav visiem tie garantētie ātrumi (spļaudās te vel pa līgumiem), dārgs. Ok tagad LTK sāk vilkt optiku, bet tas vel tikai kā saka beta režīmā un pagaidām tikai Rīga 🙂 Ok, ja nav citas izvēles, tad jāpriecājas par to kas ir, bet ja man ir no 5-20 provaideru izvēle?

    #191612
    Loading
    Participant

    memorex, kāpēc lēns? Man nepārtraukti ātrums ir virs solītā. Dārgs? 😀 Audi A8L sūds, jo dārgs? mjā.

    #191613
    aoma
    Participant

    memorex – cik % Latvijā ir tāda izvēle? Man mājās tādas vispār nav, izņemot mobilo netu, vienīgi darbā to kompensē Apollo truba 10 datoriem, nevaru sūdzēties.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā