Ka uztaisīt trakeri (????)

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde Web veidošana un problēmas Ka uztaisīt trakeri (????)

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 39 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #169167
    Tvinky
    Participant

    eriks211 wrote:

    osh- pats esi idiots :die:

    azazul-adresi vari iedot kur to saakt???

    samuraj-nu lab negluzzi taa kaa draugiem.lv bet kaut ko liidziigu… :wtf:

    Sāc ar google, apgūsti no sākuma kā pareizāk ar viņu meklēt nepieciešamo – jā, tur ir iespēja labi visu izšķirot. Un tad sāc ar savām zināšānām par google, tajā pašā google meklēt kā taisīt mājaslapas. Burvīgi? Jā tu to izdarīji pats – wooh cool, tagad ieej kādā forumā un “uzkakā” kādam kurš nezina kā meklēt informāciju google un tad turpini darīties tālāk. Yeah, tu vēl palīdzēji tagad cilvēkam, bet nav garantijas, ka palīdzeji. Jo daudziem tādiem kā tu, nedalec, ka jāmeklē google un tik turpina prasīt tiešos linkus forumos 🙂 Smagi gadījumi pastāv, bet ceru, ka līdz tevīm aizies. Turklāt! Tādu kā draugiem.lv nav nemaz tik grūti uzcept, tikai nesāc uzreiz taisit tieši tādu pašu: ar ajax un citiem jokiem, primitīvākas versijas – nekā tur grūta nav 🙂 Kad uzcepsi normālu CMS, tad arī sapratīsi, ka vienīgais, kas vajadzīgs, lai izveidotu tamlīdzīgu kā draugiem.lv ir smadzenes, rokas, google un laiks protams. Bet vai tev tas ir vajadzīgs?

    #169168
    eriks211
    Participant

    Ok..

    Liidz ko es izlasiiju tavu comment, gaaju uz adress http://www.w3schools.com>>>learn PHP…

    so neko tur neiemaaciidamies naaku atpakall 😀 😉

    #169169
    Sid
    Participant

    eriks211 wrote:

    Ok..

    Liidz ko es izlasiiju tavu comment, gaaju uz adress http://www.w3schools.com>>>learn PHP…

    so neko tur neiemaaciidamies naaku atpakall 😀 😉


    Nu tad nejautā šeit vairs jautājumus sakarā ar web veidošanu. Dažiem cilvēkiem vienkārši nav lemts..

    #169170
    usins
    Participant

    eriks211 wrote:

    es gribeetu uztaisiit saitu taakaa draugiem.lv vai notepad.lv…

    luudzu iesaki kaut ko, ko man dariit???


    Vecīt- man jau sāk apnikt, ka nelieto korektu valodu! Iesaku laboties!

    #169171
    Tvinky
    Participant

    Learn PHP … (Bez html un citām lietām) -> nebūtu ieteicams. Tu netur ielīdi, jeb arī pārāk zinoš vienā dienā gribi klūt. Tas ar laiku nāk, vajadzīga pacietība un meklēšana. Ir ļoti daudz tutoru/manuāļu kā apgūt web-development.

    #169172
    preddetor
    Participant

    Nu tas tiesaam taa ir, ka cilveeki seit ir nepaaraak izpaliidziigi. To jau bija mineejis tas subjekts, ko sauca par “IT” un taisiija savam pc baigi kruto overclockingu, lai gan vins nebija tik stulbs, kaa izlikaas. Sitajaa teemaa uz dzeka jautaajumiem principaa ir atbildeets… un iisteniibaa ja pilniigi visur jaaparaada ko lasiit, tad spriediet pasi, cik neapteests shams ir. Bet ja vins nemaak lasiit, tad taa jau ir vinja probleema. https://www.kasis.lv – tur dziivo HTML un CSS pamati.

    #169173
    normis_161
    Participant

    ->fox8 Cik tad tev dauz laika vajadzja, lai uztaisitu sadu majas lapu(notepad.lv), un vai tu pats pasmacibas cela uztaisiji, vai ari, kad tev skola macija ka jataisa majas lapas un tu paraleli pats taisiji?

    #169174
    samurajs
    Participant

    Vai cik daudz muļķības te ir jālasa… Tēmas autors iegāž ar āmuru pa pieri: gribu trekeri, tūlīt un tepat! Un preddetor tūlīt uzbrauc, ka mēs, redz, neesot izpalīdzīgi, jo nemākot džekam pa fikso zināšanas sadzīt galvā…

    Viss vajadzīgais te ir pateikts:

    1. Apgūstam HTML pamatus

    2. Veidojam maziņu bloga tipa mājaslapiņu

    3. Sākam mācīties php

    4. Veidojam jau ko nopietnāku.

    Bet varam vispār neko nemācīties, paņemt gatavu šablonu un salikt savus tekstus:P

    #169175
    saturs
    Participant
    #169176
    Foxsk8
    Participant

    normis_161 wrote:

    ->fox8 Cik tad tev dauz laika vajadzja, lai uztaisitu sadu majas lapu(notepad.lv), un vai tu pats pasmacibas cela uztaisiji, vai ari, kad tev skola macija ka jataisa majas lapas un tu paraleli pats taisiji?

    Lai skolā mācītu tādas lietas. Visu apguvu pašmācības ceļā. Nu tā varētu teikt par mājas lapām sāku mācīties jau sen, kad gāju kādā 7 klasē, tagad iešu 3 kursā. Sākumā prostas lapas taisīju ar wordu 😀 Vēlāk sāku mācīties pats html, css, un beigās php. Tas nemaz nav tik viegli, kā no malas izskatās. Vajag ļoti daudz laika un pacietības. Un arī no paša sākuma mācoties tu nevari gribēt jau labu mājas lapu. Tavas prasmes un zināšanas nāks laika gaitā.

    P.S. Neviens meistars no gaisa nekrīt.

    #169177
    usins
    Participant

    Nāc uz RTU liepājas filiāli par datoriķi un tiksi pareizā kompānijā 😀

    #169178
    Foxsk8
    Participant

    Tieši tā. Nāc uz RTU

    Š eit neliels info par to kur mēs mācamies

    https://www.lmztk.lv/pv/?id=88

    #169179
    jancic
    Participant

    Nu man ar tāda vēlme – taču nopietnu trakeri! Ja lieku uz hostinga, ar lv domēnu, tā var?? Nu protams hostā es par 10 Ls varu papildināt GB skaitu par 10! UZ hostinga, taču var, vai ne?

    #169180
    drunk_lizard
    Participant

    eriks211 wrote:

    es gribeetu uztaisiit saitu taakaa draugiem.lv vai notepad.lv…

    luudzu iesaki kaut ko, ko man dariit???


    drink poison……

    #169181
    Sid
    Participant

    Un tad vēl rodas jautājumi kāpēc notepadam ir slikta slava 😀 😀 maybe pareizāk tomēr būtu šādus topikus dzēst?:) Domā, ka, ja cilvēks pats nav spējīgs pat trakera sourci atrast, tad uzturēt un labot kļūdas tajā gan viņš varēs, ne?:)

    #169182
    samurajs
    Participant

    @Sid: nodzēst tēmu varu ar 1 peles klikšķi, bet vai tā ir izeja? Jāpaskaidro tak cilvēkam viņa maldi… mēs no citiem atšķiramies ar to, ka esam demokrātiski, nedzēšam un nebanojam par katru nieku!

    Notepadam slikta slava? Nav gadījies dzirdēt no nopietniem cilvēkiem! Esmu dzirdējis arī “datuve sux”, “boot sux”, bet vai tad profesionālo apdirsēju teiktais jāņem pierē?

    #169183
    Sid
    Participant

    Nu ok, nedzēst. Bet šādi topiki ir jāiznīdē jau pašā saknē, jo savādāk te aizies tas pats, kas datuvē: ‘kā uztaisīt cs serweri????????????????’ utt. Nu labi, ja pieņem, ka šeit nedzēš tēmas ārā par katru sūdu, tad iedod atbildi un nolocko topiku. Nav taču jēgas šādiem radījumiem skaidrot visu visos sīkumos. Tāpat ir vairāk kā skaidrs, ka ne tur kāds trakeris būs, ne tur kāds draugiem/notepad veidīgais vortāls taps.

    #169184
    osh
    Participant

    Pareizi Sid saka.

    Bučiņa tev.

    #169185
    samurajs
    Participant

    Vox populi – vox Dei! Slēdzam ciet.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 39 kopumā)
  • Tēma ‘Ka uztaisīt trakeri (????)’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā