Kā uzzināt winXP cdkey.

Sākumlapa Forumi Software Windows Kā uzzināt winXP cdkey.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146192
    kaqp
    Participant

    Problēma tāda, uz datora ir uzzinstelēts lincensēts windows, bet ir pazudusi kastīte ar cdkey. Vai ir kāda proga kas man to cdkey parādīs ? :suck:

    #172175
    nitro
    Participant

    Protams ir..iisteniibaa zinoshi cilveeki atrastu arii bez programmas bet nu ja nu prasi progu tad:

    https://www.magicaljellybean.com/keyfinder.shtml

    #172176
    kaqp
    Participant

    Un kā var bez progām ? Jo testējot uz sava datora tas uzrāda nepareizu cdkey

    #172177
    nitro
    Participant
    #172178
    kaqp
    Participant

    ir kāds vieglāks veids ? neko nevar saprast 🙁

    #172179
    WerNeo
    Participant

    Bez uzlīmes tāpat būs grūti pierādīt, ka windows ir legāls…

    #172180
    Tvinky
    Participant

    Laikam grūti bija googlei pajautāt: https://www.google.lv/search?hl=lv&q=where+to+find+windows+serial&btnG=Google+mekl%C4%93%C5%A1ana&meta=

    Tur ir pastāstīts kā deaktivizet kodu un paskatīties…

    https://www.petri.co.il/change_the_serial_in_windows_xp.htm

    Anyway, lai veicas…

    #172181
    kaqp
    Participant

    nu es neeez …… visi tie keyfinderi raada vienu un to pashu nepareizo kodu

    #172182
    samurajs
    Participant

    A no kurienes tie keyfinderi izzīž to “nepareizo kodu”? Tak ne jau no pirksta! Kāpēc domā ka nepareizs?

    #172183
    kaqp
    Participant

    kaa lai es to zinu, man protatiivajam ir 2005 Media Edition , un pie baterejas ir uzliime ar cd-key. Un tas nesakriit ar to ko man raada.

    #172184
    samurajs
    Participant

    kaqp wrote:

    kaa lai es to zinu, man protatiivajam ir 2005 Media Edition , un pie baterejas ir uzliime ar cd-key. Un tas nesakriit ar to ko man raada.

    Ja tev ir uzlīme – hologramma, tas ir pierādījums, ka Win legāls. Vai nav vienalga tad, kāds tas CD-key?

    #172185
    WerNeo
    Participant

    samurajs… nu gluži vienalga nav gan… 😉

    #172186
    samurajs
    Participant

    WerNeo… es nemaz nezinu savas Windas CDkey… nu un kas notiks ja dabūšu to zināt?:)))

    #172187
    WerNeo
    Participant

    Paarbaudees tam jaasakriit ar uzliimee redzamo… 🙂 Arii aktivizeet vajag tachu, oficiaalu…

    #172188
    samurajs
    Participant

    Formāli jā. Bet ja uzlīme ir un var parādīt ka izieta WGA validācija – neticu, ka kāds kapāsies tālāk. Kaut arī ir iespēja uz kādu dullo uzskriet. Uzņēmējdarbībā lietotam PC labāk, ka viss pilnīgā kārtībā.

    #172189
    jaciks
    Participant

    https://blog.kevindonahue.com/archives/2006/07/18/how_to_find_windows_product_key_on_windows_xp_cd/

    Es izmantoju Open unattend.txt,eju pe meklet,ierakstu unatted un veru vala.

    #172190
    quizzical
    Participant

    Bet ja uzlīmes nav un validācija ir izieta? uzlīmes tak arī ne vienmēr visiem ir. ja piemēram nopēŠ—c windows prieksh visa biroja, tad jau, man shkjiet, ka nepeerk katram kompim atsevishkju win, vinjiem vnk CD-key mainās, un visiem jau nenak līdzi tas uzlīmes…?

    #172191
    WerNeo
    Participant

    Cilvēki… Palasiet taču Licences noteikumus! Priekš kā tie rakstīti?

    #172192
    memorex
    Participant

    Nu pārsvarā uz cd-key pajāt, galvenais lai ir licenzes tikpat daudz cik datoru. WerNeo kad tev atsūtīs sākot no 10 līdz 100 vienādas kastes, gribēšu paskatīties kā tu katram instalēsi win un rakstīsi cd-key.

    #172193
    rajah
    Participant

    Manam kaimiņam tā štruntīgi sanāca – mazā meitene noplēsa to seriālo no Īrijā pirktā portatīvā apakšas. Kaut kāds gudrītis viņa Basic versijai bija uzgrūdis virsū Ultimate. Dabiski ka dators vienu dienu ar to dolbano Vistu apstājas un tas ir nepieciešams pārinstalēt, a koda ta vairs nav.

    Zvanu uz blondo idiotu kantori – Microsoft.lv (no pieredzes jau varu pateikt – tās tur ir pilnīgākās nejēgas un nav jēgas uz turieni zvanīt nekādā jautājumā, ja nu vienīgi tikai aktivizējot licencētu Windows – tehniskā atbalsta kvalitāte ir nulles (!!!!) līmenī). Kārtējā atbilde – jāpērk jauns Windows.

    To sūda lapeli ir jāsargā kā zeltu – lai gan parasti tas sūds ir palīmēts apakšā, kura visbiežāk beržās pret kājām.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā