Kā vērtējam Notepad jauno dizainu?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Kā vērtējam Notepad jauno dizainu?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146494
    samurajs
    Participant

    Š eit varam izteikties, dot ieteikumus, ziņot par kļūdām utt.

    #175063
    usins
    Participant

    Man patīk 🙂

    Samērā labs, istenīb’kādu laiku sēdēju uz šīs versijas meklējot bugus. Jau esmu apradis ar šo visu 🙂 tā kā nav problēmas orientēties 🙂

    #175064
    deivs001
    Participant

    Pagaidām liekas nepierasti, bet gan jau.

    #175065
    Sid
    Participant

    Dodiet man quick relpay fīču un būs ok. :'(

    #175066
    eelektro
    Participant

    nu ta norm tik prieks galigi veciem datoriem tere daudz opretivo

    #175067
    preddetor
    Participant

    A tas normāli, ka vienīgais, ko ieraugu adresē https://notepad.lv/index.php ir:

    Quote:

    Template->loadfile(): File /usr/home/notepadnanolv/data/www/http://www.notepad.lv/templates/deox/portal_body.html for handle body is empty

    #175068
    Foxsk8
    Participant

    Tas tāpēc, ka man FTP iekārās, kad sūtiju failu augšā.

    #175069
    Faust
    Participant

    Ienācu un neko nesapratu, domāju, ka adresi neesmu īsto ierakstījis. 😀 Patīk tas, ka ierakstu daudzums un parējie sūdiņi, kuri parasti rādījās zem avatara, nav. Bet tā citādi vajag tikai pierast. 😉

    #175070
    preddetor
    Participant

    Nu skaidrs, savādāk jau domāju, ka es savādāks, kā citi… 😀 Dizains labs, bet iespējams vajadzētu kaut ko vēl svaigāku… Labāk jau ir, un nesaku, ka slikti bet tomēr biju gaidījis kaut ko WEB 2.0-īgāku… 😉

    #175071
    StyleZ
    Participant

    kaut kas jauns, sameeraa smuks. pagaidaam ir ok! 🙂

    #175072
    quizzical
    Participant

    Vajag kautko lai vareetu zinaat vai pie teemaam peedeejo atbildi esi lasijis vai neesi. ieprieksh veel raadija niku, kursh peedeejais ir raxtijis, peec taa vareeja spriest, tagad neko neraada, vien sarkans ciparinjsh un atcereeties to cik bija komentu arii nav reaali. un katru reizi veert valjaa un skatiities vai nav kautkas jauns paraadijies arii nav labi. vislabaakais buutu, ja ir nelasiits zinjojums pie teemas, tad tas sarkanais cipars paliek kautvai zils. Tas nekas ka labajaa malaa ir tie nelasiitie zinjojumi vinji parasti sakraajas daudz un nav eerti lietot (varbuut nav pierasts) man ertaak buutu mans ieteiktais. bet nu, protams, tas tik manas domas.

    Vēl viens sikums neloģisks ir tas, ka lai izlasiitu rakstu man ir jaaspiezh poga “raadiit komentaarus”. Sanaak es nevis spiezhu lasiit rakstu bet lasiit komentaarus. man personiigi patiktos labaak ja tas links buutu uz bildes uzlikts. uzspiest uz bildes buutu arii biki eertaak, jo vinja ir liela un nav jaateemee ar peli uz kaada texta. itkaa jau nav gruuti bet tomeer…

    #175073
    Gustins
    Participant

    vai man gļuko vai encodings nav utf-8 🙂 ķeburi rādās – pašam browserī jāmaina encodings 🙁

    #175074
    Sid
    Participant

    mhm, Tev pašam gļuko. :]

    #175075
    Gustins
    Participant

    Sid wrote:

    mhm, Tev pašam gļuko. :]


    skaidrs – IE..

    #175076
    drunk_lizard
    Participant

    biku offtopic, bet kad itamais saits buus pie normalas trubas?

    laadeejaas apmeeram kaa sjeiselju salaas serveris atrastos….

    un – ir kkaada hernja ar saakumlapas ielaadi….

    slinkums(pohas) mekleet, bet kkaads suuda banneris taaaaa iebremzee….

    #175077
    Foxsk8
    Participant

    Viss varbūt D-L. Notepads jau kādu laiku atrodās uz nano.lv serveriem. Par ātrumu nesūdzamies. Ielādes laiks ap 4 sekundēm vidēji. Varbūt ir vēl kādi novērojumi. Tas ir fakts, ka lapa ielādēs lēnāk, ja kāda bilde, banners or cita lieta nebūs atrasta. Piem kādas sadarbības lapa nejiet, un mēs ņemam no viņiem banneri, tad sanāk iekāršanās. Vienīgais, kas varētu iebremzēt ir stat.tunt.lv banneris pašā foterī, vai tie zparks.lv un digg.lv rss barotnes.

    Vēl ir viens. Ja tu lapu ver vaļā pirmo reiz, tad ilgāk, parefrešo pāris reizes, un ies normāli. Pie lapas ielādes ātruma tiek domāts, lai to samazinātu līdz minimumam.

    #175078
    drunk_lizard
    Participant

    opera nekorekti atteelo jaunaako teemu sadalju virsrakstus

    teksts atrodas aarpus pogas…..

    #175079
    Foxsk8
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    opera nekorekti atteelo jaunaako teemu sadalju virsrakstus

    teksts atrodas aarpus pogas…..

    Š as praverim. Tur man vēl iekš css faila jāuztaisa mazi labojumi. Itkā uz standarta IE arī tas pats, uz IE 7 viss ok. Parasti ar šitiem browseriem var nojūgties, katram ir bezmazvai jāveido savs css fails, lai viss būtu korekti. Otra iespēja, ir visur, kur lien pāri, samazināt teksta garumu.

    #175080
    drunk_lizard
    Participant

    paluureeju uz ff…..

    samazini to virsrakstu fontu, savaadaak galotnes rauj, mhhhh

    uz ie nevaru apskatiit, ibo ie uz wine nepalaizjas, mhhhh

    #175081
    deivs001
    Participant

    Man kārojas, lai linki tiktu drusku vairāk izcelti.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā