Kāda Jums ir kamera?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Kāda Jums ir kamera?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 28 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148459
    Jaunzems
    Participant

    Es izdomāju veikt aptauju, kādas firmas kamera katram ir… Ja vēl gribas pamērīties😀 var droši rakstīt komentāros modeli!

    Personīgi man ir Minolta Maxximum 400si filminiekspoguļkamera. Nē, nopietni, ikdienā nopietni lietoju!

    #194718
    drono
    Participant

    Canon PowerShot A630 🙂

    #194719
    Foxsk8
    Participant

    Nav vajadzības reālas. Lai cik tas muļķīgi neizklausītos. Nafig, nevajag man fotosesiju no rīta, pa dienu un vakarā.

    P.S. Ja būtu, meičas ātri sačakarētu. 😀

    #194720
    samurajs
    Participant

    Olympus mju 700. Ērts pēc traka, bet kvalitāte gan viduvēja.

    #194721
    Anonīms
    Neaktīvs

    man ir iekš man’ maz’ telefoniņ’ vien’ maz’ kameriņ’ un olimpus parastā kameriņ’ bez spoguliņ’ un ar fotofilmiņ’ 😀 Olympus 😀

    #194722
    kaqp
    Participant

    Fujifilm the best

    #194723
    Aldis
    Participant

    Divaas nokias trubaas divas fochik kameras + viena SE foto kamera (trubu pagaidam nelietoju) + logitech web kamera + velosipediem katram pa divaam kameraam, un vel rezerves.. kopaa ap 10 gabalam – firma kada nu kuram! 🙂

    Aptaujaa iztruukst vel divas sadaljas – Nav, vai cita! 😀

    #194724
    Jaunzems
    Participant

    Kuram ta’ nav kamera? Un es it kā biju izveidojis citu sadaļu…

    #194725
    Aldis
    Participant

    Nu bet taas ari skaitas kameras, ko piemineju 😛 Nu un kadas probzas… man muteriitei nav nevienas kameras! 😛 😀 Pat mobilaja ne! 😛 Un ja vinja neapmekletu tikai paris lapas interneta, un iestaigatu arii notepad.lv tad apvainotos gan uz tevi, gan tavu aptauju 😀 😀 😀

    /me smejas tik ;p

    #194726
    rihardsss
    Participant

    Man nav kameras! Īpaši lielu vajadzību pēc viņas arī nejūtu, ja jau baigi vajag kko nofočēt, tad fočēju ar mobilo telefonu.

    #194727
    deivs001
    Participant

    Nikon D40x kit

    #194728
    aoma
    Participant

    Man nav. Arī telefonā nav. (Nokia 5110) 😀

    Nesūdzos…

    #194729
    rihardsss
    Participant

    Iztieku ar telefonu

    0%

    0% [ 0 ]

    Š itā vietā varēja ielikt ka vispār nav. Rīgas bomži centrā tev uzspļautu par tādu attieksmi, ka visiem ir tas, visiem ir tas… 😛

    #194730
    deivs001
    Participant

    rihardsss, ja tev autora attieksme nepatīk, tad saki to viņam. Neviens tevi te neaprunā vai kā savādāk neizsaka aizskarošu veidokli par to, ka tu neizmanto foto iekārtas.

    Par laimi es neesmu Rīgas bomzis, kas visam var uzspļaut. Fotoaparāts man ir atmiņu iemūžinātājs, jo zinu, ka vecumdienās nevarēšu vairs atminēties visas vietas, pasākumus, draugus jaunībā.

    Tādēļ pirms izsaki ko līdzīgu šim – “Rīgas bomži centrā tev uzspļautu par tādu attieksmi, ka visiem ir tas, visiem ir tas… :P”

    Padomā vai ir vērts!

    #194731
    iKey
    Participant

    līdz vecumdienām vēl ir jānodzīvo, un labākai atmiņai bildes uzliec uz papīra

    #194732
    deivs001
    Participant

    Zīmēt es neprotu, tādēļ izmantoju fotoaparātu.

    #194733
    dzhonsons
    Participant

    A kur Pentax?

    #194734
    grisha
    Participant

    Man kamera veel nav. Ja kaadreiz sadomaashu, tad noteikti pirkshu kaadu profesionaalo JVC vai Sony. Veel nezinu, kad sadomaashu pirkt un buus lieks pusotrs tuukstotis kamerai, tad arii domaashu, bet nu leetos meeslus nepirkshu.

    Aa, izraadaas runa iet par fotokameraam. Arii nav, neesmu fotograafs. Kaut kaadu ziepjutrauku pirkt uzskatu par naudas izsvieshanu veejaa. To pashu var izdariit ar paaris megabaitiigo telefona fotokameru. Mans Amilo sameeraa normaali tiek galaa ar ikdienas bilzhu taisiishanu. Profesionaalo fotoaparaatu noteikti nepirkshu, nav galiigi vajadziigs.

    #194735
    Willis
    Participant

    Tikai un vienīgi CANON, vismaz visi profesionālie fotogrāfi pārsvarā lieto CANON, ne visi , bet pārsvārā.

    #194736
    dzhonsons
    Participant

    Tu to nopietni? 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 28 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā