Kāda Jums ir kamera?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Kāda Jums ir kamera?

Tiek skatīts 8 ierakstu – 21 līdz 28 (no 28 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #194737
    Jaunzems
    Participant

    Willis, zini Hasselbläd un Nikon?

    #194738
    iKey
    Participant

    Vēl arī ir LEICA un Minox

    #194739
    Jaunzems
    Participant

    …un variants “cits”

    #194740
    rihardsss
    Participant

    deivs001 wrote:

    rihardsss, ja tev autora attieksme nepatīk, tad saki to viņam. Neviens tevi te neaprunā vai kā savādāk neizsaka aizskarošu veidokli par to, ka tu neizmanto foto iekārtas.

    Par laimi es neesmu Rīgas bomzis, kas visam var uzspļaut. Fotoaparāts man ir atmiņu iemūžinātājs, jo zinu, ka vecumdienās nevarēšu vairs atminēties visas vietas, pasākumus, draugus jaunībā.

    Tādēļ pirms izsaki ko līdzīgu šim – “Rīgas bomži centrā tev uzspļautu par tādu attieksmi, ka visiem ir tas, visiem ir tas… :P”

    Padomā vai ir vērts!

    Ja es domāju ko saku. Vnk attieksme tāda itkā tas ir pašsaprotams, ka jebkuram mājās mētājas pa kādai spoguuļkamerai vai ziepjutraukam. Es neko neaprunāja, vnk gribu norādīt, ka aptauja izveidota nepareizi. Nu paša sākumkļūda par laimi ir izlabota – šobrīd var beidzot no sākumlapas saprast par ko notiek balsošana. Bet tomēr nevar iztikt bez tāda varianta, ka nav jeb nelieto kameru. Savādāk sāk atgādināt kkādus outlaw spēļu komentārus, kur sīkie domā, ka visiem datori tiek atjaunotie reizi pāris menešos un stāv virsū jaunākie risinājumi. Turklāt pēc tava rakstītā noprotu, ka tu nemaz neizprati par ko es runāju.

    #194741
    archeens
    Participant

    man ir standarta 2megapixel SE 😀

    #194742
    DESPZZ
    Participant

    Olympus u700

    7.1 M-PIX.

    #194743
    j.c
    Participant

    AKAI 5 mpx. 20 ls 😀

    #194744
    dzhonsons
    Participant

    Tas pats Pentax ir pietiekami labs, lai neatrastos kategorijā “citi”..

Tiek skatīts 8 ierakstu – 21 līdz 28 (no 28 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā