Kādam nav lieka Videokamera?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Kādam nav lieka Videokamera?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 37 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149177
    Anonīms
    Neaktīvs

    Tā, vajadzētu man da jebkādu videokameru, kas strādā un normāli filmē. Vēlams, lai komplektā nāktu: Kautkas, uz kā rakstīt(piem. kasete, disks, vai dajebkas, ko tajā kamerā liek iekšā), un A/V vai cits vads, ar ko pieslēgt viģikam. Domāju, ka kādam kāda aizvēsturiska mājās mētājas, un nebūs vajadzīga. 50%, ka kameru sasitīšu, tāpēc ka domāju uzņemt dažādas filmiņas(nedaudz extrēmas)

    Tātad pretī dodu:

    EIRON DVD pleijeri(šādu, bet nav USB un kartes, kā arī pults, https://www.eiron.lv/lat/catalogue/electronics/home_theaters/index.php?913),

    FireWire PCI karte,

    W810i disks,

    Nokia MD-8 skaļrunis(nav bateriju, pirms pusgada vismaz strādāja.),

    2X256MB DDR RAM`i.

    Tas pagaidam būtu viss.

    P.S. Lūdzu, bez offtopika!

    P.S.S. Neko vairāk par kasešnieci(ideālā gadījumā parasto Video8) nemaz negribu un nevajag, un tādas vērtība ar strādājošu akumulatoru nav lielāka par 30Ls.

    P.S.S.S. Vajag, lai aklumators strada un tur vismaz pusstundu!(nu +-)

    #205242
    Anonīms
    Neaktīvs

    Nu tad paceļu, un cerams, ka jums ir ko piedāvāt. 🙂

    #205243
    krisis32
    Participant

    Dabusi to kameru un nometisi sturi! Filmesi.. sasitisi kajinu un aiziesi majas! Tad jau labak adodu savejo kadam citam jo par playeri nemainisu! :seeker:

    #205244
    Anonīms
    Neaktīvs

    krisis32 wrote:

    Dabusi to kameru un nometisi sturi! Filmesi.. sasitisi kajinu un aiziesi majas! Tad jau labak adodu savejo kadam citam jo par playeri nemainisu! :seeker:

    Un kāda tev ir? Varu jau ko vairāk arī dot pretī.

    #205245
    izredzētais
    Participant

    man patīk kā cilvēki bieži vien vēlas iegūt ko labu pretī nedodot neko, jeb piesolot pretī lētus un draņ ķīgus gadžetus..

    #205246
    ehex
    Participant

    #205247
    Anonīms
    Neaktīvs

    Apdeitoju sarakstu!

    P.S. Lūdzu, bez offtopika!

    P.S.S. Neko vairāk par kasešnieci(ideālā gadījumā parasto Video8) nemaz negribu un nevajag, un tādas vērtība ar strādājošu akumulatoru nav lielāka par 30Ls.

    #205248
    izredzētais
    Participant

    W810i disks!? kas tu notepad.lv uzskati par krāmu tirgu?

    nu nemaksā videokameras tik maz .. varbūt ir reti izņ ēmumi ar vecām nestrādājošām/pusstrādājošām kamerām.

    ….jauns tavs dvd atskaņ otājs maksā ap 20-25ls, ja nemaldos, šis nav tavs vienīgais absurdais topiks, agrāk ieplīsušus cd-vāciņ us pret ko tur gribēji mainīt 🙂

    jā, ar datoru no ob1 puses tev paveicās, bet šāda veiksme var uzsmaidīt ļoti reti 🙂

    #205249
    Anonīms
    Neaktīvs

    Jap, tie vāciņi bija muļķība, jo kam gan tādus vajag? Itkā sludinājumos var atrast kameras to mantu vērtībā, bet drošvien neviens negribēs mainīties. Adreses, kur skatījos:

    https://www.ss.lv/lv/electronics/dvd-and-video-technics/videocameras/fDgTeF4SAzp4FD4eHTwT.html

    https://www.zip.lv/lv/elektronika-un-tehnika/tv-video-dvd/

    #205250
    Loading
    Participant

    Komisijas veikalā pa 20Ls var mierīgi dabūt videokameru, pēc skata labu.

    #205251
    WerNeo
    Participant

    P.S.S.S. – Post Scriptum Scriptum Scriptum 😀

    Par tēmu, sakrāj nu vēl 30Ls x2 un nopērc kameru ar normāliem parametriem un miniDV kasetēm.

    Ak jā, bet tu taču gribēji palūgt kameru, lai to sasistu. Pat ja būtu izmetama kamera, es to drīzāk nodotu utilizācijā, nevis atdotu izlutinātam bērnam, lai sadauzītu. 🙂

    #205252
    Anonīms
    Neaktīvs

    WerNeo, es tak neteicu ka speciāli kautko sitīšu un lauzīšu, bet gan ka ir risks netīšam sadauzīt viņu. Pats jau protams cerētu, lai sanāk uzfilmēt visu filmējamo un kamera paliek vesela. Ar MiniDV baigi žēl riskēt, jo kamera atradīsies ekstrēmos apstākļos(gribu nofilmēt savu seju, kad mani uzšauj ar katapultu).

    #205253
    izredzētais
    Participant

    Quote:

    gribu nofilmēt savu seju, kad mani uzšauj ar katapultu


    tu esi stulbs?

    #205254
    Anonīms
    Neaktīvs

    Nē, neēšmu, Izredzētais!

    #205255
    izredzētais
    Participant

    varbūt pārspīlēju nezinot par kādu katapultu iet runa.. ja domāji kaut kādas atrakcijas, tad ņ emu savus vārdus atpakaļ, taāu ja vēlies sevi laist gaisā no paštaisītiem krāmiem, tad ej ārstēties.

    #205256
    Anonīms
    Neaktīvs

    Jā, biju ar to domājis atrakcijas. Jeb precīzāk to katapultu kas ir V-pils piedzīvojumu parkā.

    #205257
    drunk_lizard
    Participant

    LētaisDžonijs wrote:

    kamera atradīsies ekstrēmos apstākļos(gribu nofilmēt savu seju, kad mani uzšauj ar katapultu).


    gribu redzeet tavu gjiimi, kad elementaaraas fizikas (kuru tu noteikti nemaacies :>) deelj dabuusi ar kameru pa zobiem (inerce) :>

    jampampinj, filmee ar moblju un neaizmirsti savu labi baroto viepli iemest visaas iespeejamajaas vietaas internetaa! cilveekus tas noteikti interesees!!!

    #205258
    Andress
    Participant

    izredzētais wrote:

    Quote:

    gribu nofilmēt savu seju, kad mani uzšauj ar katapultu


    tu esi stulbs?

    😀 😀 😀 Š oreiz man izredzētā domu gājiens patīk 😀

    #205259
    samurajs
    Participant

    Labākais video sanāktu momentā, kad subjekts pēc katapultas atsistos ar zobiem pret sienu :D:D:D

    #205260
    Genādijs
    Participant

    Dienas hohma 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 37 kopumā)
  • Tēma ‘Kādam nav lieka Videokamera?’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā