Kādi ir mūsu ģērbšanās paradumi?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Kādi ir mūsu ģērbšanās paradumi?

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #269342
    Nelabojams
    Participant

    muahaha – mana varianta te arī nav, jo vajadzīgo nopērk sieva (nevis iesaka)

    T krekli mīļākā lieta, bet nekad ne veikalā pirkti, tie visi ir ar kādu nozīmi – no kādiem pasākumiem, utt…. kolekcijā lielākā vērtība ir FidoNet krekliņš no 1996. gada un firmas Pamir Expeditions krekliņš, dabūts par uzkāpšanu 7000 metros. Džinsi – nu tas defaultā saprotams, tikai saplīsušie un izdilušie (lasi: visērtākie) pa kluso no garderobes tiek izvākti. Neciešu biznesa etiķeti, bet kad tāda vajadzība parādījās (un to nedrīkst novērtēt par zemu), man ancuku nopirka biznesa kolēga un vienkārši nolika mani fakta priekšā 😀

    Kurpes gan patīk pirkt dārgas, bet ne jau stila pēc, vienkārši, lai ilgi kalpotu. Lētāk iznāk. Saprotams, ka pie mums cena un kvalitāte ne vienmēr ir ekvivalenta lieta, bet gādās jau arī uz civilizēto Eiropu braukt pāris reižu gadā droši. Da vispār apaviem (arī sporta – un sporta apģērbam arī) jābūt brendam, jo tas nozīmē kvalitāti, ērtību, veselas kājas un extremālos apstākļos arī daudz vairāk. Bet par pārējo šmotku brendiem man reāli dziļi pofig.

    Savu reizi patiktos arī riktīga metālista klozīte, bet esmu par slinku sagādāt, turklāt tur vajadzīga laba gaume, lai nepārsālītu.

    #269343
    nitro
    Participant

    Pievienojos tiem kas saka ka galvenais lai pasham patiik, ir eerti un peec cilveeka izskaties. Modi arii nav sanaacis izprast un lai arii cik modiigi tu sagjeerbots vienmeer buus cilveeki kam tas liksies galiigi garaam taapeec jaanjem tikai savs viedoklis galvaa.

    #269344
    Evers
    Participant

    Mode neinteresē. Ä¢ērbjos tā kā pašam patīk un kā jūtos ērti. Vienkāršas džinsa bikses, Tkrekli, flaneļa krekli, šorti, kad karsts laiks, kāds vienkāršs džempers pa virsu ja vēsāk.

    Esmu modes nindzja – esmu nepamanāms. 😀

    #269345
    Goldss
    Participant

    Neteiktu, ka īpaši sekoju līdzi modei, taču nevaru teikt, ka nesekoju vispār. Nevēlos izskatīties pēc laucinieka, kurš atbraucis pirmo reizi uz pilsētu un tikai tur uzzina, ka ir 21. gadsimts.

    Pārsvarā sevi raksturotu kā klasiskā, dandy stila piekritēju. Manā garderobē ir lielākoties krekli, žaketes, kurpes, džinsi. Protams, vasaras periodā mazliet brīvāk, auduma šorti, krekliņi, kājās iešļūcenes vai kā tur tās sauca.

    #269346
    Jetijs
    Participant

    Hm, un tu uz ganbeju ej uzvalkā? 🙂

    Tas nu gan man nešķiet tāds restorāns, kurā būtu jāģērbjas formāli. Š ad tad ieskrienu paēst, un saģērbies esmu, kā nu sanāk, – parasti džinsos un T kreklā vai džemperī.

    #269347
    Anonīms
    Neaktīvs

    Jetijs: ikdienas apģērbā, protams, kā no darba nācis. Bet ne jau izstaipītā t-kreklā, šortās un iešļūcenēs(baseina čībās). Starp citu, arī džemperi mēdz būt dažādi un džinsas arī – galvenais pieklājīgi izskatīties 🙂

    #269348
    Jetijs
    Participant

    Pieklājīgi izskatīties vajag arī mājās 🙂 Ar baseina čībām var iet no ģērbtuves uz baseinu un atpakaļ, bet izstaipīti krekli ir vienkārši jāmet ārā. Bet tas jau vairs īsti nav ģērbšanās stils, tikpat labi varam sākt apspriest, cik bieži ir jāmazgājas 🙂

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā