Kāds Notepad lietotāja tips Tu esi?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Kāds Notepad lietotāja tips Tu esi?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 55 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149311
    samurajs
    Participant

    Nu tā mums izveidojies, ka šai portālā izdalāmas vismaz 6 pastāvīgo lietotāju grupas (gājputnus es neskaitu):


  • 1. Pasīvais lietotājs:
    portālā apgrozās regulāri, lasa, mācās, bet tikpat kā nekad nekomentē, jo baidās izgāzties, vai tikt nepareizi saprasts.

    2. Vēsais vecītis: visam portālā notiekošajam seko līdz, kaut ko atzīmē sev grāmatzīmēs un pierakstos (nākotnē varbūt noderēs); Bet komentē tikai izņēmuma gadījumos – ja neviens cits nespēj atrisināt problēmu, vai arī kāds uzkāpj uz mīļotās varžacs 😀

    3. Normāls lietotājs: izlasa to, kas interesē. Ja ir kas piebilstams – komentē. Ja vajag – palīdz vai kritizē.

    4. Hiperaktīvais lietotājs: patīk iezīmēt teritoriju – izlasa un komentē vai katru tēmu, ieskaitot tās, kurās neko nejēdz. Mīl iesaistīties off-topikos, kuros pastāsta, kādā krāsā ir vecmāmiņas lindraki 😀

    5. Karjerists: ja viņu paslavē par kādam sniegto palīdzību – uzreiz krāns 0,5 cm garāks. Cenšas iegūt augstāku statusu, jo tas spēcīgi ietekmē potenci 🙂 Negaida, kamēr administrācija ievēros, bet piedāvā pakalpojumus pats.

    6. Dižais Kritiķis: meklē, kur un kādam varētu piekasīties par gramatiskām kļūdām, kādām neprecizitātēm, ko ātri vien pārvērš globālā konfliktā, un, ja nezin mēru – rezultātā saņem pēc nopelniem:D

  • Kas esi Tu?

#207402
Jaunzems
Participant

Esmu hiperaktīvais lietotājs. Starp citu, Ford Focus RS ir labāks par Impreza WRX STi 😀

#207403
Anonīms
Neaktīvs

4. Hiperaktīvais lietotājs: patīk iezīmēt teritoriju – izlasa un komentē vai katru tēmu, ieskaitot tās, kurās neko nejēdz. Mīl iesaistīties off-topikos, kuros pastāsta, kādā krāsā ir vecmāmiņas lindraki. Un vienu no manām zivīm sauc par piparu, bet bruņurupuci par lauru. Sony PS3 ir labāks par PS2 un PS1.

#207404
Genādijs
Participant

Nenormāli hiperaktīvais pasīvists

#207405
dzhonsons
Participant

Manuprāt, esmu normāls cilvēks 😀

#207406
Anonīms
Neaktīvs

asdfgfh wrote:

Manuprāt, esmu normāls cilvēks 😀

tu gadījumā nedzīvo liepājā?

#207407
FireFoxsitis
Participant

Esmu normāls cilvēks, jo reizēm pakomentēju. Īpaši nekomentēju, jo mani var apdirst. Bet es nebaidos, jau esmu pieradis. 😀

#207408
Foxsk8
Participant

Nepiederu ne pie viena varianta. 🙂 Laikam jau paši saprotat kāpēc 🙂

#207409
downloader
Participant

1. Pasīvais lietotājs: portālā apgrozās regulāri, lasa, mācās, bet tikpat kā nekad nekomentē, jo nav īsti jēgas piespamot visas ziņas un topikus. 🙂

#207410
aidskillz
Participant

Sanāk ka es esmu Pasīvais vecītis 😀

#207411
Crow
Participant

Kāpēc nav varianta “Nasing spešal”? Tas esmu es 😀

#207412
dzhonsons
Participant

LētaisDžonijs wrote:

asdfgfh wrote:

Manuprāt, esmu normāls cilvēks 😀

tu gadījumā nedzīvo liepājā?


2reiz mūžā tur esmu bijis. 🙂

#207413
Mr.Death
Participant

man iznaaak, ka piemiit instinkti “ieziimeet teritoriju” :>

#207414
Anonīms
Neaktīvs

asdfgfh wrote:

LētaisDžonijs wrote:

asdfgfh wrote:

Manuprāt, esmu normāls cilvēks 😀

tu gadījumā nedzīvo liepājā?


2reiz mūžā tur esmu bijis. 🙂

vienkārši braucot cauri liepājai, atradu wifi ar nosaukumu asdfgfh.

#207415
Jaunzems
Participant

L-Dž – pirmie 6 burti no tastatūras otrās rindas ir populāra kombinācija, lai gan asdfgfh nav tieši tāda kombinācija..

#207416
drono
Participant

Agrāk biju “Normālais lietotājs”, tagad drīzāk “Vēsais vecītis” 😀

#207417
richX
Participant

Dižais kritiķis: cenšos pieturēties pie šādas nostājas, lai gan pagaidām esmu vien “kritiķis-iesācējs”…

#207418
Evers
Participant

itkā Normāls Lietotājs

#207419
aoma
Participant

Starp otro un trešo, atkarībā no garīgā 😀

Sevi par nekādu baigo specu neuzskatu, bet labprāt mācos. Protams, ja ir sarakstītas pilnīgas aplamības, grūti noturēties, neiebilstot.

#207420
marr
Participant

Laikam tāpat kā fox, nepiederu ne pie viena varianta. Varu arī teikt līdzīgi kā viņš – var atrast iemeslu, kāpēc tā 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 55 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā