Kāds Notepad lietotāja tips Tu esi?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Kāds Notepad lietotāja tips Tu esi?

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 55 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #207441
    Andress
    Participant

    8: atnāku, izlasu jaunumus, nekomenteju, aizeju, izlasu forumu, nekomentēju, aizeju pēc dūma, atgriežos, pasūtu visus kur pienākas, aizeju uzvelku dūmu, pakomentēju forumu, aizeju paslinkot, atgriezos, pārlasu ziņas, nekomentēju, jo kāds kretīns jau paspējis pateikt kautko tik tizlu, ka rokas neceļas atbildēt, aizeju, izlasu jaunumus BBC, atnāku atpakaļ, pasmīnu par tūlkojumu, eju prom, padzeru kafiju, atnāku atpakaļ, pārstāju ņirgt par tulkojumu, saku ņirgt par savām eng. valodas zināšanām, aizeju pēc smoke, atnāku atpakaļ, skatos – Gena! Parādu monitora (Genas avatara) virzienā visai izteiksmīgu žestu, aizveru pārlūku, eju strādat.

    #207442
    izredzētais
    Participant

    Patīk man Andress’a domu gājiens 😀

    #207443
    karnaiss
    Participant

    Vēsais vecītis, vispar agrak sai portala uzturejos regulari, bet kad mira Datuve, Boot sagaja sviesta, tad ari seit saaku vairs neuztureties…

    #207444
    Guuu
    Participant

    Laikam jau Normāls

    #207445
    usins
    Participant

    Laikam vēsais vai pasīvais, jo reti šeit uzturos.

    #207446
    iReinis
    Participant

    Esmu normāls, bet drīzumā domāju kļūt par Hiperaktīvu 😀

    #207447
    drunk_lizard
    Participant

    iReinis wrote:

    Esmu normāls, bet drīzumā domāju kļūt par Hiperaktīvu 😀


    pirmo soli jau esi speeris ieliekot bildi parakstaa…

    jefinjsj!

    #207448
    McAnder
    Participant

    ciniķis, bet diži neuzbāžos ar savu viedokli, jo visi jau tik gudri visās nozarēs, ka nav neviena ko dirst pasūtīt, rezultātā jāiet pašam dirst ar visu ego padusē ~.-

    #207449
    Loading
    Participant

    Es esmu.

    #207450
    drunk_lizard
    Participant

    McAnder wrote:

    ciniķis, bet diži neuzbāžos ar savu viedokli, jo visi jau tik gudri visās nozarēs, ka nav neviena ko dirst pasūtīt, rezultātā jāiet pašam dirst ar visu ego padusē ~.-


    pa visiem sjiem gadiem tu tomeer esi palicis praatiigaaks :>

    ja tu veel maaceettu vaardu “nav” ar “v” rakstiit, buutu gandriiz savs cjoms :>

    #207451
    E.J.
    Participant

    Centīšos būt tas pats vecais, labais e.j., kas bija normālais lietotājs, nevis hiperaktīvais Jaunzems… 🙂

    #207452
    shady
    Participant

    Es esmu neredzamais 😀

    #207453
    DjLaCarte
    Participant

    No visa pa bišķim.

    #207454
    RicoPico
    Participant

    Par aptaujām runājot… Ja jau iekš notepad.lv ir tāda iespēja- kādēļ tik reti tā tiek izmantota? Š…emam piemēru no TvNet- katru dienu jauna aptauja. Forši taču! 🙂

    #207455
    samurajs
    Participant

    RicoPico wrote:

    Par aptaujām runājot… Ja jau iekš notepad.lv ir tāda iespēja- kādēļ tik reti tā tiek izmantota? Š…emam piemēru no TvNet- katru dienu jauna aptauja. Forši taču! 🙂

    Notepad katrs gribētājs ar svaigu ideju var ielikt aptauju. Arī tu. Tikai, ja aptauja būs stulba vai atkārtosies – administrācija to dzēsīs. Lai visi pagūst piedalīties, sarunāsim neatjaunot aptaujas biežāk kā 2x mēnesī.

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 55 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā