Kādu MB pirkt ?

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU Kādu MB pirkt ?

Tiek skatīts 81 ieraksts (no 109 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #195941
    WerNeo
    Participant

    “Svarīgi ir kādu kompi Tu vēlies uzbūvēt – t.i. kādus uzdevumus uz tā laidīsi. Tad var izvērtēt ko var uzbūvēt uz AMD, ko uz Intel.” – tas jau skan labāk. 🙂

    Bet par tiem analogiem 😀 Vēl pasaki, ka Intel un AMD nevar būt analogi, jo jau kompāniju nosaukumos nav neviena vienāda burta. 😀

    Tas tā… 😀 bet nu turpiniet, turpiniet… gribu redzēt, cik tālu aizdiskutēsiet 😀

    #195942
    ob1
    Participant

    Kompāniju nosaukumos ir vienādi burti – izlasi pats:

    Intel

    Advanced Micro Devices.

    :p

    #195943
    WerNeo
    Participant

    😀

    #195944
    ob1
    Participant

    Ko ņirdz? Pats būtu iemetis kādu domu … 🙂

    #195945
    msh
    Participant

    nevertell wrote:

    Emm, cedega maksā naudu, turklāt katru mēnesi.


    Tās spēles, kuras tu alksti spēlēt ir bezmaksas, ja? 😀

    #195946
    WerNeo
    Participant

    ob1… Vienkārši neredzu iemeslu te strīdēties par lietām, par ko nav jāstrīdās. Tas Tev kaut ko mainīs, ka es Tev pateikšu: “Analogus var saskatīt starp AMD un Intel processoriem” vai “Intel rullē, AMD – nerullē” ??? Tikai sāksies kašķis. 🙂

    Mana nostāja šajās lietās ir ļoti individuāla katram gadījumam. 🙂 Ja cilvēks ir AMD fanāts… varu ieteikt AMD procesoru, kas vairāk būtu piemērots konkrētam cilvēkam… Ja Intel fanāts, rīkojos līdzīgi. 🙂 Un nekādā gadījumā nelienu kašķos vai, vēl jo vairāk, nemēģinu pārliecināt par pretējo. 🙂 Tas nav nepieciešams. 🙂

    #195947
    ob1
    Participant

    Taisnību sludini 🙂

    if-else mismach – ja cilvēks nav ne Intel, ne AMD fans? Ko Tu piedāvā tad? 😀

    Jā, jā, zinu, viss atkarīgs no taskiem. Par to jau es te runāju. 🙂

    #195948
    nevertell
    Participant

    Bļin nedirs daudz, un iemet linku uz AMD proci, kas būtu analogs intel e5200 veiktspējas ziņā.

    #195949
    ob1
    Participant

    Nav tādu analogu.

    __________________________

    Nasaki kas man jādara un es neteikšu uz kurieni tev jāiet.

    #195950
    WerNeo
    Participant

    Labi, sludināšu taisnību… AMD ražo labus processorus! Intel ražo labus processorus! Kāds nepiekritīs? 😀 Pats vainīgs 😛

    #195951
    ob1
    Participant

    WarNeo – vai mēs nevarētu dibināt jaunu reliģisko sektu? Nosaukums varētu būt “Taisnība zemes virsū un cilvēkiem labs prāts”?

    #195952
    nevertell
    Participant

    Kā nav ? Vienkārši iedod linku uz amd proci, kas ir līdzīgs vai vienāds veiktspējā ar šo intel proci.

    #195953
    ob1
    Participant

    Kādā veitspējā? Kādam uzdevumam? Windows reakcijas laikā – tad analogi ir visi pašreiz razotie AMD proči. (skat. https://notepad.lv/post38448.html#38448 )

    #195954
    WerNeo
    Participant

    nevertell… Da Tu taču pats gudrs 🙂 Saliec labu kasti… un spēlē savu mozgorezku, problēmas nezinādams.

    #195955
    nevertell
    Participant

    Kaut vai kautkādos 3dmark testos. Man pofig, vienkārši tādu, kas vispārīgā veikstpējā ir līdzīgs.

    #195956
    ob1
    Participant

    Ahā, gudriniek, 3Dmark vairāk ir atkarīgs no videokartes, nevis no proča. Ieliec lētāku proci un par saekonomēto naudu paņem būdīgāku videokarti – 3Dmark būs niknāks.

    :p

    #195957
    WerNeo
    Participant

    nevertell… Pameklējot tajā saitā, uz kuru neviens no šejienes nekad nesūta… Var atrast šādu te. 🙂

    https://www.bit-tech.net/hardware/cpus/2008/12/22/athlon-x2-7750-vs-intel-e5200-oc-review/8

    un vēl arī šādu

    https://www.xcpus.com/reviews/115-600-Budget-Gamer-Rig-E5200-vs-7750BE-Page-2.aspx

    Te Tu arī varēsi secināt, ko varētu ņemt… savām vajadzībām. 🙂

    #195958
    nevertell
    Participant

    Nu, pēc tiem testiem, intel ir ātrāks. Laikam jau būs jāņem tas.

    #195959
    ob1
    Participant

    Pēc testiem ātrākas ir videokartes (3Dmark). AMD 45W X2 5050E 99% spēles velk, ja ir normāla videokarte. To 1%, kas paliek pāri nevelk arī Intel E5200.

    #195960
    WerNeo
    Participant

    [img]https://fotohost.lv/images/9euw4zwjnod7azdt7xym.jpg[/img] – tāds izskatās labs datoriķis. 🙂

Tiek skatīts 81 ieraksts (no 109 kopumā)
  • Tēma ‘Kādu MB pirkt ?’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā