Kādu MB pirkt ?

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU Kādu MB pirkt ?

Tiek skatīts 9 ierakstu – 101 līdz 109 (no 109 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #195961
    ob1
    Participant

    Māksla!

    #195962
    WerNeo
    Participant

    Ilgi centos 😀 Liekas, mātes plate cilvēkam atrasta 🙂 Varētu slēgt tēmu. Offtopic aiziet 🙂

    #195963
    ob1
    Participant

    Tagad tikai visa jautrība sākās!

    #195964
    msh
    Participant

    nevertell wrote:

    Nu, pēc tiem testiem, intel ir ātrāks. Laikam jau būs jāņem tas.


    Par ļoti minimālu tiesu vai nemaz un par zemāku cenu 🙂 Pusaudžu vai nenopietnu cilvēku iecienīto OC lūdzu nepieminēt 😀

    #195965
    grisha
    Participant

    ruukjis wrote:

    =>grisha

    Atzīstu nav man muzikālā dzirde, bet man ir citas īpašības, kuras tev acīmredzami nepiemīt – lasīt prasme. :p Kur (vai kādā veidā) tu no maniem komentiem esi izlobījis, ka es kaut ko saku par skaņas kvalitāti, kāda piemīt katrai skaņu kartei?!

    Es mēģināšu vēlreiz, svarīgākos teikuma vārdus izcelšu, lai no mana “sarežģītā” teksta tev būtu skaidrs par ko ir runa:

    No kurienes informācija, par to, ka mātes plates ar Realtek skaņu čipiem ir sliktākas/nekvalitatīvākas par mātes platēm ar citime skaņu čipiem? Vēlreiz atkārtoju – !!!!mātes plates!!!, es runāju par M Ä€ T E S P L A T Ē M, nevis par skaņu vai hren-viņ-zin ko vēl.

    Nu manis peec peerkat visu, koo uzskatat par krutu, man tak vienalga. Es tev arii pateicu ka nekaadu statisktiku nedoshu, taadas nav, pats iemaacies lasiit. Man jau sen ir apnicis lasiit shitos diivainos postus. No saviem vaardiem neatkaapshos, , nu nemaaku es konkreeti paskaidrot, Veeziitis ir vispamanaakais iemesls leetaam maatesplateem, peec tam jau aiziet paareejaas lietas, kas uz plates atrodas, piem. mikrenju razhotaaji. Ja zini tikai visu, kas grozaas ap speeliiteem, nejuutos vainiigs.

    Piedevaam tie testi ir kakjim zem astes, neesmu nekad uz kaut kaadiem testiem paljaavies, tikai uz savu un koleegju pieredzi. NEVIENS KOMERCIAALAS FIRMAS TESTS nav objektiivs nekad bijis.

    #195966
    samurajs
    Participant

    grisha: liec reiz tam vēzītim mieru, tas ir tikai Realtek logo daļa. Realtek mikrenes lieto ne tikai priekš audio, bet arī tīkla kontrolleros ( RTL8186/RTL8186P, RTL8211C/RTL8211CL).

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_logo_1.gif[/img]

    #195967
    msh
    Participant

    grisha bet tu pasaki kas tad ir tām dārgajām mātenēm par skaņu 🙂 Man kaut kā likās ka tie, kurus neapmierina ac’97, nopērk atsevišķu karteli 🙂

    #195968
    izredzētais
    Participant

    atgriežoties pie tēmas:

    kādas mātesplates jūsuprāt ir labas? t.i. uz kuriem ražotājiem ir vērts paļauties?

    nesen manā īpašumā nonāca viena biostar mātesplate (P4TSE-D2, nekas jauns, bet tomēr patīkami) un tā mani nedaudz samulsināja.. nekad par šādu brendu nebiju padzirdējis 🙂

    gribētu noskaidrot jūsu domas – kādas mātes ir pērkamas un kādas nē? labrāt iemestu savu top 10, taāu nav bijusi tik liela darīšana ar mātēm..

    #195969
    Sid
    Participant

    Taisi jaunu topiku, nevis atdzīvini aizvēsturisku. Slēgts.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 101 līdz 109 (no 109 kopumā)
  • Tēma ‘Kādu MB pirkt ?’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā