Kālab Notepad publicē preses relīzes?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Foruma Jaunumi un Lietošana Kālab Notepad publicē preses relīzes?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 54 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151350
    samurajs
    Participant

    Skatos, dažiem lietotājiem oficiālās preses relīzes ir kā suņanagla pakaļā. Tāpēc nolaidīšos līdz šo kungu domāšanas līmenim un paskaidrošu bērndārza stilā, kam tas ir vajadzīgs:

    1. Lielākie pasaules ražotāji katrā valstī algo veselas aģentūras ar iespaidīgu darbinieku štatu, kas gatavo apskatus par šo firmu jaunajiem produktiem. Kā lai citādi patērētājs uzzin par jaunumiem, kuri vēl pat nav veikalos? Pie tam tās pat nav reklāmas šā vārda banālajā nozīmē, bet gan apskati – diemžēl lielākoties domāti vidusmēra, nevis advancētam Notepad lasītājam. Advancētais Notepad lasītājs vienmēr var sagūglēt papildinformāciju par sev interesējošo.

    2. Ar PR aģentūrām sadarbojas liela daļa nozīmīgo mediju. Tie, kuri sadarbojas, saņem visādus labumus – iespēju piedalīties izstādēs, prezentācijās; tiek dota jaunākā tehnika testēšanai. Jūs taču gribat palasīt testu aprakstus?

    3. Ja nu kāds galīgi griež zobus PR sakarā… grrr… nu nelasiet to, kas neinteresē! Notepad spēj pietiekamā sortimentā piedāvāt arī pašu gatavotās IT ziņas.

    #237174
    TokRa
    Participant

    Savulaik TV bija labs klips ar vārdiem: “Reklāma. Jūsu tiesības izvēlēties.”

    Informācija par produkta esamības faktu vienmēr noder. Tāpat kā lieti noder saimniecībā papīra reklāma, ko met pastkastēs.

    IMHO.

    P.S. Der izlasīt 🙂

    #237175
    shady
    Participant

    Tik tiešām rodas neizpratne arī man par šiem aprobežotajiem cilvēkiem.

    Es taču neeju iekšā, piemēram, delfos un nelasu katru dienu visas 100 ziņas, kas tur tiek publicētas, pēc tam katrā ziņā, kura mani nesaista iepostēju: “Man to nevajag! Mani tas nesaista! Nerakstiet par to” – jo es taču esmu apzinīgi izlasījis pilnīgi visas ziņas.

    Vai tas nešķiet muļķīgi?

    Notepad.lv mērķis ir piedāvāt pēc iespējas plašāku un kvalitatīvāku informāciju lasītājam, tājā skaitā ietilpst arī preses relīzes (PR). Tā tas ir un būs. PR izmanto visi lielākie un ne tik lielākie interneta portāli, laikraksti, žurnāli, ziņu raidījumi utt – tā ir neatņemama sastāvdaļa.

    Ja tiešām to tik grūti saprast, tad to varētu pielīdzināt kaut vai kādam ēdienam pārtikas veikalā (piemēram, pelmeņi). Kāpēc neejat Maximā un nesūdzaties, ka nevajag pārdot pelmeņus? tas nav vajadzīgs, jo tādus tu neēd. Ja nu gadīumā kāds tomēr tos ēd, tad lai iet pirkt kaut vai Rimi, bet šeit nu nekādi tos nevajag!

    Man, ja godīgi, pat prātā neienāca, ka kaut ka stāds būtu jāskaidro, bet laikam cilvēki ir pārāk dažādi, lai neteiktu savādāk…

    #237176
    root
    Participant

    Risinājums: Izveidot preses relīzēm atsevišķu sadaļu, līdzīgi kā filmu apskatiem un dāmu pasaulei. Tikai foksim jāsalabo tabi, kas jau tagad no manas linux chromes izskatās nožēlojami.

    [spoil]

    [img]https://bildites.lv/images/t6rcgbyfwgo4iotc2o8.png[/img][/spoil]

    #237177
    shady
    Participant

    TavaMaate – Uz v3 būs atsevišķa sadaļa PR un arī Testiem/Apskatiem + vēl dažas izmaiņas. Bet tāpat viss ies kopā sākuma lapā pēc “defaultā” caurskatīšanas varianta, būs vienkārši iespēja atlasīt.

    #237178
    root
    Participant

    V3 bla bla bla… Es drīzāk izsitīšu deac no biznesa kā V3 parādīsies.

    #237179
    Loading
    Participant

    Man patīk preses relīzes. Paldies, ir ko lasīt.

    #237180
    Wuu
    Participant

    Problēma nav preses relīzes, bet kā tās tiek pasniegtas! Notepad vienmēr ir bijis brīvs no buļļu kakām. Katrs var izteikt savu viedokli, katrs raksts tiek veidots ar paša lietotājā interesi par tēmu, vai viņam liekas ka raksts patiks citiem. PR tādas nav un nebūs, un atspoguļo tikai to, ko lielās firmas vēlas lai lasītājs domātu! Kāpēc nevar paņemti PR un izrevidēti no sūdiem? Pēc tam pasniegt tīrā veidā, kas pēc autora domām varētu interesēt satura lasītājam. Bet nē, labāk copy/paste ar nepatiesi *** informāciju!

    Citēju mēslus

    shady wrote:

    “Unikālā Full LED tehnoloģija ir tikai vēl viens apliecinājums LG vadošajai pozīcijai 3D mājas izklaides jomā,”


    samurajs wrote:

    Panasonic, kas ir pasaules tirgus līdere augstas izšķirtspējas televizoru tehnoloģiju jomā


    samurajs wrote:

    Samsung kļūtu par gandrīz vai neierobežotu monopolistu 3D televizoru tirgū.


    Varbūt izlemiet beidzot, kurš tad ir līderis?

    shady wrote:

    1/4 mājsaimniecību pieejams Lattelecom optiskais internets


    Tas ir 25%! Kur ***, tas ir pieejams?

    [spoil][img]https://www.owned.lv/images/x3x6e5a0e5ed53bb7e71e3e6b9aa809b7a4.jpg[/img][/spoil]

    #237181
    zivs
    Participant

    “augstas izšķirtspējas” un 3D, cik mans tupais prāts spēj secināt, gluži nav viens un tas pats, Wuu. 🙂

    Bet tā, man tie PR triki maz uztrauc un baksta – ne es viņu varu īsti atļauties, ne man viņi baigi interesē. Izlasu pa diagonāli un faktiski aizmirstu.

    #237182
    shady
    Participant

    Wuu – Notepad.lv piedāvā dažādu informāciju:

    1) PR (ko atsūta firmas, organizācijas).

    2) Tulkotas ziņas no ārzemju saitiem.

    3) Pašu veidotas ziņas, kur apkopota informācija no dāžādiem ziņu avotiem + autora domas.

    4) Ziņa, ko veido pats rakstu autors (apmeklēts kāds pasākums, prezentācija utt).

    5) Raksti (lielākā raksta daļa ir autora domas, eksperimenti, ieteikumi, arī informācijas konspekts utt)

    6) Testi/apskati (savas domas, viedoklis, novērojumi, secinājumi un arī konspekts no oficiālajām dokumentācijām).

    Mērķis ir ieviest vēl dažus jaunus segmentus un pavairot esošo klāstu.

    Kā jau teicu – nepatīk pelmeņi – nepērc tos. Noteikti ir cilvēki, kuriem tie arī garšo.

    #237183
    elvisburdajs
    Participant

    Mana nostāja ir samērā neitrāla, gluži par vēmekļiem visus PR nesaucu.. Tomēr var redzēt ka viņas ir diezgan pavirši tulkotas.. (Wuu variants par nelielu palabošanu nemaz nav tik peļams)

    Labāk tiešām izveidot atsevišķu sadaļu tam visam..

    TokRa, +1

    shady, Manuprāt 1. punkts jāapvieno ar 3.

    #237184
    zivs
    Participant

    shady wrote:

    Mērķis ir ieviest vēl dažus jaunus segmentus un pavairot esošo klāstu.

    Ieviesiet spēļu apskatus un WASD būs at your service 😉

    #237185
    root
    Participant

    Shady, bet kā tu nesaproti, ka lielais vairums te ir ne dēļ tavas vai kāda vēlmes paplašināt savus suķmentus, bet lasīt sasodītās ziņas, pie tam oriģinālā formā ne “tukstots un viena pr speca izdirstā bullšitā” Š itās preses release hreņizspiež pašu veidotos rakstus kur arī ir viss notepad spēks. Punkts. Ja tev ar pirmo reizi nepielec, esmu gatavs tev šo izklāstīt pa 2 lapām.

    Manis pēc šadijs ar visām savām relīzēm varētu izkūpēt gaisā.

    Vēl joprojām uzskatu ka portals turas tikai un vienīgi uz unikāliem samuraja un citu žurnālistu rakstiem. A ar savām PR varat izslaucīt drsu. Tak besī aŠ—ā. Tā pat ar taviem testiem un apskatiem jopte, visi pēc viena ģimja un līdzības. Kkāds monotonisms.

    Abi divi uz kakao un tml. lapelēm palūkot kādā stilā jābūt jēdzīgam domas izklāstam. A akmenī iekalt tekstu prot katrs idiots.

    #237186
    elvisburdajs
    Participant

    TavaMaate wrote:

    Tak besī aŠ—ā. Tā pat ar taviem testiem un apskatiem jopte, visi pēc viena ģimja un līdzības. Kkāds monotonisms.


    +1000

    #237187
    Wuu
    Participant

    zivs wrote:

    “augstas izšķirtspējas” un 3D, cik mans tupais prāts spēj secināt, gluži nav viens un tas pats


    Nevajag tēlot, tu saprati domu gājienu.

    zivs wrote:

    Ieviesiet spēļu apskatus un WASD būs at your service 😉


    Kas tev traucē?

    Pievienot IT ziņu / Rakstu https://notepad.lv/posting.php?mode=newtopic&f=54

    Bet vispār, man jau likās ka wasd dvēsele ir notirgota zābakam 🙁

    #237188
    shady
    Participant

    Nenovirzīsimies no tēmas, ja kādam ir kas iesakāms par maniem testiem (kas nepatīk, ko vēlas sagaidīt), tad labprāt uzklausīšu konkrētus ieteikumus privāti. PM nosūtīt mākat.

    #237189
    zivs
    Participant

    Wuu wrote:

    Bet vispār, man jau likās ka wasd dvēsele ir notirgota zābakam 🙁

    Zābakam ir notirgota tik ilgi, kamēr man tur ir pieeja rakstus likt – kā noņems pieejas, tā arī vairs neuzprasīšos un nelikšu. Par tur likšanu man arī neviens nemaksā, ja kas. 🙂

    #237190
    aoma
    Participant

    Oficiālās PR nav tas trakākais, lasīt vai nelasīt ir katra paša brīva izvēle. Vismaz labi, ka nerakstat par zvēruļiem, sen jau izsprāgušiem 😀

    #237191
    samurajs
    Participant

    Kungi, jūs varat šūmēties, cik gribat, bet PR zināmās devās ir jābūt un būs.

    PR kvalitāte ir cits jautājums. Ne vienu vien PR esmu papildinājis ar noderīgām specifikācijām, kas Notepad lasītājiem varētu noderēt. Vēl vairāk, pēdējā laikā esmu mazliet iesaistījies arī atsevišķu PR veidošanā, kas jau pats par sevi garantēs to augsto kvalitāti 😀 [img]https://www.bildites.lv/images/vw6f665lzna5meovx19.gif[/img]

    #237192
    shady
    Participant

    Un tāpat kā PR definējums kā tāds. Kā Jūs kungi domājat – no kā rodas daudzas ziņas? Lasot PR un to pārveidošana. BET! Ziņa nav vairs PR. Un notepadā būs gan ziņas, gan arī oficiālās PR + pārējais.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 54 kopumā)
  • Tēma ‘Kālab Notepad publicē preses relīzes?’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā