Karš ir sācies!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Karš ir sācies!

Tiek skatīts 5 ierakstu – 41 līdz 45 (no 45 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #168380
    Foxsk8
    Participant

    Torrenti un Bearshare, limewire, vārdu sakot Gnuttela 2P2 tīkls. Bet viss jau ir atkarīgs pēc cilvēka vajadzībām. Ja patīk krievu mūzika, vajag kādu latviešu gabalu, droši dc++, bet ja kaut ko citu, tad jāskatās tālāk.

    #168381
    drunk_lizard
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Torrenti un Bearshare, limewire, vārdu sakot Gnuttela 2P2 tīkls.


    negribu buut piekasiigs….

    tie ir kaadi jauni tiikli?

    kaa ar protokoliem un arhitektuuru?

    gribeetos vairak izveerstu rakstu par 2P2 tiiklu!

    un jaa, tikai pilniigs zaabaks met vienaa katlaa tevis uzskaitiitos klientus/tiiklus (eem, kademlia piemirsies veel….)

    kaa jau samurajs atziimeeja – vieniigais P2P klients, kursj tiesjaam ierullee ir emule

    tiesa peedeejaa laikaa saak reklaamas zadalbljivatj…..

    priekaa foksinj!

    jo mazaak tu veertu muti/klabinaatu pirksteljus, jo beernudaarzam labaak….

    #168382
    samurajs
    Participant

    drunk_lizard wrote:


    kaa jau samurajs atziimeeja – vieniigais P2P klients, kursj tiesjaam ierullee ir emule

    tiesa peedeejaa laikaa saak reklaamas zadalbljivatj…

    Ķirzacēn, kas ta nu? Kur ta reklāmas Emulē var ielīst? Man kautkā nav gadījies redzēt… a tev viņas pirms vai pēc zāles pīpāšanas nāk virsū? Ej labāk padzer alu, tas nāks tev par labu! :rofl:

    #168383
    drunk_lizard
    Participant

    samurajs, pirmkaart tiek regulaari pieprasiiti debili cjatkontakti ar reklaamu

    otrkaart – vai tu esi kaadreiz retu failu mekleejis un apskatiijies, kaada draza tiek piedaavaata?

    lietoju emule plus1.2

    un jaa, ej izgulies, jo alu es jau dabuuju….

    #168384
    samurajs
    Participant

    D_l: man v.48a… ja jēdzīgi sakonfigurē, tad čats virsū nemaucas. Par tiem retiem failiem ir tā, ka var saņemt vietā [img]https://www.gfx-dream.lv/up/images/37183.gif[/img] 😀

    Es ar alu dabūju… priekā! [img]https://www.gfx-dream.lv/up/images/6969Cheers.gif[/img]

Tiek skatīts 5 ierakstu – 41 līdz 45 (no 45 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā