Kārtējais CS pasākums

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Reklāma Kārtējais CS pasākums

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #235976
    Evers
    Participant

    TavaMaate wrote:

    ***, bez grafikas pastāv arī gameplay. un ja tas ir sūds, tad arī pati spēle ir sūds. punkts.

    Nu moins 😀 Gameplay tur ir vienkāršs, bez visādiem īpašiem pripambasiem, tā, ka jebkuram cilvēkam ātri saprotama spēle, neprasa īpašu iedziļināšanos un laiku. Tas, ka tīņi tur ņemās ar Counter-Strike zaļi palikdami protams ir slimi, un stulbi. Bet pēc tam, kad gana darīts fizisks vai garīgs darbs, vai abi kopā, ir tīri forši atslēgties vienkārši pāris mačus pašaudoties iekš counter-strike. Arī alkoholiskos dzērienus var nosaukt par pēdējiem mēsliem, jo tos redz visādi puišeļi pārdzerās, demolē kautko, sakaujās utt. Bet redz nenosauksi, jo ir cilvēki, kas lieto ar mēru, un lieto piemērotos brīžos. Atvaino, bet tu tiešām esi visai aprobežots, tik truli apgalvojumi bez normāla pamatojuma.

    Es, piemēram, lāga nespēju saprast, kā cilvēki var nosēdēt pie TV ekrāniem skatoties hokeju, jo pats nespēju ilgāk par 1 minūti uz to skatīties, bet tāpēc nesaku ka viņi ir stulbeņi, kas notriec laiku, skatoties kā divas manāmi iesvīdušas kompānijas ar kokiem rokā trenkā ripu pa laukumu šurpu turpu, un nesaku, ka tas viss ir truls un bezjēdzīgs sūds. Man vienkārši po*** , neskatos un dodos citās nodarbēs.

    #235977
    root
    Participant

    Alkaholiskie dzērieni ir pēdējie mēsli. 🙂 Nelietoju un citiem neiesaku. Hokejs drīzāk ir līdzi jušana. Un pēc gara un fiziska darba vislabāk ir izdzert glāzi auksta kefīra un likties uz auss. Ja tu domā, ka pēc normāla fiziska darba ir vēlme vēl spēlītes spēlēt, tad piedod, tu laikam neesi strādājis fizisku darbu. Gaidi, kad beigsies “krīze” *cough* un ej kādu mēnesi vasaras saulē pabliez stroikā jumtus likt vai mūrēt. Tas lūk ir fizisks darbs FTW. Gribi vienkāršu gameplay? Spēlē tetri.

    Lūk, piemēram tam pašam Serious Sam ir manām gameplay. Ja normāli ieklausās Sam tekstos, vien interesanti paliek. Bet beztolkā staigāt ar bliežamo, kuru visdrīzāk tavas attrofētās rokas dzīvē nespētu noturēt kur nu vēl izšaut ir diezgan degradējoši. Tu protams vari man nepiekrist, tev uz to ir visas tiesības, bet tā viņš ir. Un tā būs. Kamēr tādi wuu neatmetīs pekas vai roku šitai herņai.

    Nemaz nerunājot par to, ka šī tizlā izgudrojuma iespaidā jau tā nestabili tīņi ik pa laikam ņem fātera bliežamo un močī klases biedrus. Un te vēl uzrodas idioti, kas ar tādu indivīdu problēmām mēģina nopelnīt vai dies pasarg ko.

    #235978
    Evers
    Participant

    Nu no alutiņa es gan neatsakos un vakarā es labāk dodu priekšroku 20 kilometriem ar velosipēdu pa meža ceļiem svaigā, smaržīgā gaisā, nekā kautkādam counter-strike, kuru labāk ziemā atkal padzenāju, tāpat tur čīter-smerdeļi ( (c) zivs ) čum un mudž. 😀

    Vienkārši vajag uz lietu paskatīties no vairākiem aspektiem nevis nobļauties: “Tur viss ir sūds un tas ir paredzēts priekš pokemoniem!” . 🙂 Pašam jau ar tas ne vienmēr izdodas. Kad es kādreiz vairāk aizrāvos ar spēlēm, tad es CS nemaz nespēlēju, ar uzskatīju to par sūdu, jo tad redz likās, ka tam pašam Battlefield 2 ir redz šitādas fīčas un tādas fīčas, šitik reāli un tādas iespējas utt.. Bet, kad nopietnu aizraušanos ar spēlēm met pie malas, tad ja kautkas iet pie sirds, tad tāds, kur nav jāiedziļinās tik daudz un kas neprasa tādu laiku. Man atkal Serious Sam likās pabriesmīgs – Quake stila, manuprāt, haotiskās skraidīšanas stila arkādes liekas vēl sviestainākas.

    Lūk jā, par tīņiem es pilnībā piekrītu, Counter-Strike utml. spēlēm, kas tīņus ātri ievelk atkarības skavās un sačakarē viņus, būtu jābūt tik no pilngadības atļautām – kad prātiņš sāk veidoties.

    #235979
    Loading
    Participant

    Google ir smagi kļūdījusies 30 gadus vecu spēli ieliekot sava logo vietā?

    #235980
    root
    Participant

    Absoluti ne! Tā spēle ir vēturiska, tā pat kā Nokia Snakes. Bet CS diemžēl šajā kategorijā neietilpst. 😀

    Serius Sam ir pat ļoti jādomā, lai mental mode spētu iziet visu spēli un pie tam vēl palikt dzīvs 😀

    #235981
    Wuu
    Participant

    TavaMaate wrote:

    Alkaholiskie dzērieni ir pēdējie mēsli.


    Tur ir tava problēma, nedzer, nepīpē, pa meitenēm nestaigā un dzīvo pie mammas.

    #235982
    root
    Participant

    Nedzeru, pīpēju lielos daudzumos, tā pat kā staigāju pa sievietēm (meitenes lai paliek tev, puikinj) un dzīvoju savā dzīvē un dzīvoklī nekādā saistībā ar vecākiem.

    I would call this a epic “abloms”

    #235983
    Wuu
    Participant

    Nu tad tev jaunekli, ir psiholoģiskas problēmas ar uzmanības trūkumu.

    #235984
    root
    Participant

    Nē, man ir psiholoģiskas problēmas ar diskusijām, ar tauriem 🙂

    #235985
    Wallaby
    Participant

    ĻAUDIS!!!

    Nesaprotu, kādēļ šitā jācepās? Cilvēks uztaisīja kaut ko, nav svarīgi ko – lai jau.

    Es uztaisīšu baltmaizes ēdāju klubu, tad visi leks virsū un bļaus, ka pareizi jāēd rupmaize? Vai ja es paziņošu, ka atklāju brūno zābaku serveri, tad visi sāks riet, ka jāvalkā melnas kurpes? Es nesaprotu iemeslu šādai agresijai.

    Ja neinteresē CS, lūdzu – neko šeit nesaki, nebūs interesentu, topiks pats nomirs. Bet varbūt šādi cilvēks samācīsies spēlēt un ikgadējā starptautiskajā CS gaimeru konkursā nogrābs lielo balvu 100 000$.

    kaut kas nav kārtībā, aiziešu piekaušu kādu kontrolieri…

    P.S. Cik ir novērots, citus par pokemoniem apsaukā tieši tie, kas paši tādi ir – jo kur normāls cilvēks ikdienas sadzīvē var ar šo vārdu sastapties, attiecīgi arī atcerēties?

    #235986
    Kon
    Participant

    Tavamate problēma varētu būt, ka viņš vnk nav “dabūjis” kādu laiciņu, un spriežot pēc komentāriem, nav “dabūjis” ļoti ilgi

    #235987
    Loading
    Participant

    piekrītu.. ļoti ļoti…

    #235988
    _Mo3_
    Participant

    kaut arī gadus 2vus jau CSu nekapāju, jo reāli slikti no viņa metās, vienu gan es varu pateikt, snr.lv bija labākais CS projekts gan administrēšanas ziņā, gan arī publikas ziņā, kur spēlētāju vidējais vecums bija ap 20 gadiem, un reāli labāku projektu es vel joprojām nemanu. Žēl, ka īpašniekam tas viss apnika un viņš to bodīti pievēra 🙁 kaut gan visus servera failu utt es no viņa dabūju, bet tā arī atdzīvināt projektu man rokas necēlās, jo CSam nākotni es neredzēju, a ņemties ar TF2 uc. serveru likšanu, man bija slinkums!

    Mūsdienās CSu vairs kapā tikai veci fani vai arī kādi sīkie, kuriem vienkārši gribās kkur izcelties! Ja arī kko taisīt, tad jau noteikti kkādus jaunus Valve produktu serverus, tādus kā TF2 vai L4D2 utt.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā