kārtējas vēlēšanas

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība kārtējas vēlēšanas

Tiek skatīts 161 ieraksts (no 217 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #333401
    Anonīms
    Neaktīvs

    Tā arī nesagaidīju atbildes, ko konkrēti Vienotība slikti izdarījusi.

    Ko Jūs ar to gribējāt teikt? Valsts kādu piespieda izbraukt? Veda vagonos vai pirka lidmašīnas biļetes, lai brauc prom?? Esam Eiropas Savienībā, nevis kaut kādā PSRS un tas ir normāli, ka cilvēki ceļo uz citām valstīm.

    Paši cilvēki izvēlējaties aizbraukt.

    Zinu, zinu, ko teiksiet. Algas šeit par zemu.

    Bet!! Valsts privātsektorā NENOSAKA algas. Ja darbaņēmējs privātsektorā darbadevējam neprasa cilvēka cienīgu algu, un gatavs vergot par kaut kādiem 400-600 eiro mēnesī, tad tā ir viņa paša izvēle un problēma. Ja visi pateiktu, ka nestrādās par tik zemu algu, tad darbadevējs būtu spiests celt algu!

    #333402
    3Dklucis
    Participant

    Ainarss wrote:


    Tā arī nesagaidīju atbildes, ko konkrēti Vienotība slikti izdarījusi.

    Ko Jūs ar to gribējāt teikt? Valsts kādu piespieda izbraukt? Veda vagonos vai pirka lidmašīnas biļetes, lai brauc prom?? Esam Eiropas Savienībā, nevis kaut kādā PSRS un tas ir normāli, ka cilvēki ceļo uz citām valstīm.

    Paši cilvēki izvēlējaties aizbraukt.

    Zinu, zinu, ko teiksiet. Algas šeit par zemu.

    Bet!! Valsts privātsektorā NENOSAKA algas. Ja darbaņēmējs privātsektorā darbadevējam neprasa cilvēka cienīgu algu, un gatavs vergot par kaut kādiem 400-600 eiro mēnesī, tad tā ir viņa paša izvēle un problēma. Ja visi pateiktu, ka nestrādās par tik zemu algu, tad darbadevējs būtu spiests celt algu!

    Tu anapauri-zin ko tie privātie darba devēji uz tadām prasībām atbil-Vaidzēj vēlēt par pareizo partiju nevis te kunkst ka pamaz algas-bij javēl par partijuvai partījām kas neapzog valsts budzētu-TAMDĒĻ VINI SPEISTI MAKSAT MINIMĀLAS ALGAS +APLOKSNĒS-KAMĒR BŪŠNENORMALIEN ODOKĻI TIMER NEKADAS ALGAS PAUGTINĀŠANA NESANĀKS-TAD LŪDZU TINIES BŪS VIENMĒR KĀDS DZĒRĀJS VAI KADS IZMISI PLANPRATIŅŠKAS GRIBĒS NOPELNĪT PUDELEI JO VINIEM AR TĀDIEM VIEGLĀK MANIPULĒT!JO VIŅU PRIEKŠĀ TU VIENMĒR BŪSI GRĒKĀZIS KAS VIENMER KADĀ NO PIRMDIENĀM NEIERADĪSIES DARBĀ!

    #333403
    Anonīms
    Neaktīvs

    Ko tu man te stāsti muļķudesa.

    Uzņēmejiem ir pietiekami daudz naudas un peļņa.

    https://delfi.lv/bizness/article.php?id=50073725

    Gribi teikt, ka maxima, rimi u.c nevar atļauties maksāt vismaz 1000 eiro algas.

    Tā varu nosaukt ntos uzņēmus.

    #333404
    Black
    Participant

    Labas lietas nav jāreklamē, par tām tāpat cilvēki zina.

    Bet pret agresīvu, uzbāzīgu mārketingu rodas riebums.

    Tu taču nedomā, ka šeit kāds balsos par jaunajiem jenotiem, protams, izņemot Tevi.

    #333405
    Anonīms
    Neaktīvs
    #333406
    Anonīms
    Neaktīvs
    #333407
    3Dklucis
    Participant

    Man būs izdevīgāk pašam sevi nobanot!!!

    #333408
    Anonīms
    Neaktīvs

    Jaunieši arī ir par Vienotību.

    https://www.youtube.com/watch?v=XzAVfIcMNrk

    #333409
    Black
    Participant

    Kopš tā video 7 gadi pagājuši.

    Gan jaunieši būs palikuši gudrāki.

    #333410
    Barons
    Participant

    Black wrote:


    Kopš tā video 7 gadi pagājuši.

    Gan jaunieši būs palikuši gudrāki.

    “.. Gan jaunieši būs palikuši gudrāki. …”

    Man ir diametrāli pretējs viedoklis un tas attiecas jau uz gandrīz visiem, gan jaunāko, gan vecāko klašu skolniekiem, uz gandrīz visiem kuri dzimuši pēc deviņdesmitajiem gadiem.

    #333411
    osmijs
    Participant

    Izskatās, ka notepad lielākā daļa balsos par KPV. Idejas un saukļi, protams, ir saistoši un izklausās radikāli progresīvi, BET mani totāli nepamet sajūta, ka Gobzems ir shēmotājs un visa aģitācijas būtība spiež uz naivajiem un lētticīgajiem un beigu beigās viena mafija nomainīs otru. No šā brīža skatupunkta Kaimiņš tika iebīdīts kā tāds Trojas zirdziņš, iepriekšējā saeimā.

    Zinu, ka diezgan bezjēdzīgi, bet mana balss visticamāk aizies Progresīvajiem. Maza partija, toties nestumj populistisku sviestu mēdijos, jēdzīgas idejas (jā, arī zālītes dekriminizācija tai skaitā, bet tas nav būtiskākais). Kautkā tā.

    #333412
    darklight
    Participant

    Kāpēc tu domā, ka lielākā daļa balsos par KPV? Tāpēc, ka Klucis te visskaļāk klaigā? Vēl Betons teicās… Neatceros, vai vēl kāds. Es sliecos uz JKP pusi.

    #333413
    shadow118
    Participant

    Man arī uz šo brīdi sakarīgākie izskatās JKP un Progresīvie

    #333414
    Barons
    Participant

    Man izskatās ka būs pārmaiņas valstī.

    [img]https://www.bildites.lv/images/u9k3zhxb/134481/original.png[/img]

    #333415
    3Dklucis
    Participant

    darklight wrote:


    Kāpēc tu domā, ka lielākā daļa balsos par KPV? Tāpēc, ka Klucis te visskaļāk klaigā? Vēl Betons teicās… Neatceros, vai vēl kāds. Es sliecos uz JKP pusi.

    Tas ir labi -a kapēc domā ka KPV ko savadaku darīs…..?To ka Kaimiņš izdomāj ka piespeist uzturlīdzekļu nemaksātājus maksāt ,pa to viņš nav jauzskat par ienaidnieku!

    #333416
    3Dklucis
    Participant

    osmijs wrote:


    Izskatās, ka notepad lielākā daļa balsos par KPV. Idejas un saukļi, protams, ir saistoši un izklausās radikāli progresīvi, BET mani totāli nepamet sajūta, ka Gobzems ir shēmotājs un visa aģitācijas būtība spiež uz naivajiem un lētticīgajiem un beigu beigās viena mafija nomainīs otru. No šā brīža skatupunkta Kaimiņš tika iebīdīts kā tāds Trojas zirdziņš, iepriekšējā saeimā.

    Zinu, ka diezgan bezjēdzīgi, bet mana balss visticamāk aizies Progresīvajiem. Maza partija, toties nestumj populistisku sviestu mēdijos, jēdzīgas idejas (jā, arī zālītes dekriminizācija tai skaitā, bet tas nav būtiskākais). Kautkā tā.


    Viss ir normāli -galvenais nemīst vakumā! Katras lai balso par ko uzskat balsot -poxuj par mani lai es te balso par saviem līdzigiem kajūs sakāt….,bet ko iesaksiet ar tādiem kas ietiepīgi paziņo ka neiešot balsot jo neesot jēgas….Pat māsica ar visu savu augstāko izglītibu šādi pasak!!!?

    #333417
    3Dklucis
    Participant

    Barons wrote:


    Man izskatās ka būs pārmaiņas valstī.

    [img]https://www.bildites.lv/images/u9k3zhxb/134481/original.png[/img]

    Hē vis normāli Atradis instrumentu ar ko vinam galvu nocirst–ee abas galvas,kautgan šinī gadījumā sāmurajnieks būtu vietā!!:)

    #333418
    Anonīms
    Neaktīvs

    Jābalso par nacionālo apvienību. Tie ir vienīgie, kas skaidri iestajās pret Saskaņu.

    #333419
    darklight
    Participant

    Ivox, aha – ja ne ar ko jēdzīgu nevar izcelties, tad jābaida tauta ar Saskaņu 😎

    #333420
    samurajs
    Participant

    Kas te tik briesmīgi no Saskaņas baidās? Kaut arī partijā ir atsevišķi mendeļi, tur netrūkst arī domājošu cilvēku, kas pēc pūķina nemaz neilgojas. Vot Ždanokas banda LKS gan ekstrēmi bīstama.

Tiek skatīts 161 ieraksts (no 217 kopumā)
  • Tēma ‘kārtējas vēlēšanas’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā