Kas mēs esam? Notepad.lv komanda

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Foruma Jaunumi un Lietošana Kas mēs esam? Notepad.lv komanda

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145914
    samurajs
    Participant

    Uz šo brīdi vairāk kā 300 reģistrētu lietotāju.

    Rakstu autori – deivs001, dev, Edgars, normis-161, sid, Valodja, quizzical. Gaidām jaunus autorus! Ievērojiet, ka jums tikai 1.raksts jāpievieno neērtā veidā caur “Rakstu pieteikumiem”. Zaļais statuss ļaus turpmāk pievienot rakstus/jaunumus un rediģēt tos patstāvīgi, pie tam lietojot visas ekstras. Tā ir tikai pie mums!

    Vecākie lietotāji ar moderatora tiesībām – marr, Nitro, shady, usins. Aktīviem rakstu autoriem, kā arī zinošiem lietotājiem, kuri palīdz citiem – var tikt piešķirts šis statuss. Vecākie lietotāji rūpējas par kārtību Forumā un ietilpst Admingrupā.

    Administrators Foxsk8 – atbild galvenokārt par sourci un tehniskajiem jautājumiem.

    Administrators samurajs – atbild galvenokārt par Foruma saturu.

    #169558
    Sid
    Participant

    Mjā.. Bet cik no tiem 294 ir aktīvi jūzeri? :/ Mans ieteikums “augšai”: runājiet ar IT lapu webmasteriem un sarunājiet banneru izvietošanu viņu vortālos. Jo savādāk šeit ir 20 cilvēki, kas savā starpā sarunājās, sākums jau ir ok, bet vajag cītīgāk reklamēties. Nu tas tāds mans ieteikums. 🙂 Vēl kas: vajadzētu krietni samazināt foruma sadaļu skaitu, tur ir tāds bardaks, ka vai nu, ar ~10 sadaļām taču mierīgi pietiek. IMHO, tas varētu pavairot cilvēku skaitu, ērtāk browsēties pa lapu tomēr 🙂

    #169559
    samurajs
    Participant

    Mjā ar to reklamēšanos lietderības koeficients pārāk augsts nav. Ja esmu kādā lapā – diez vai piegriezīšu īpašu vērību kādiem tur banneriem… ja būs uzbāzīgi – uzrīdīšu tiem Adblock spamfiltru 😀 Bet, toties, ja man kāds draugs ieteiks apmeklēt konkrētu lapu – tas būs pavisam kas cits. Tāpēc manuprāt primārais ir interesants lapas saturs, lai cilvēki ieteiktu cits citam.

    Aktīvo cilvēku skaits patlaban visur ir neliels, kā nekā vasara…

    Patiešām dažas Foruma sadaļas ir tādas, ka bez tām varētu iztikt. Tika jau veidots ar domu, lai nākotnē vieglāk būtu ko atrast datubāzē.

    #169560
    drunk_lizard
    Participant

    un interesanti, kas sjeit buutu mekleejams?

    ko juus varat piedaavaat?

    sjobriid ir vnk smiekliigi – beernudaarza grupinja, kura sabljaustaas savaa starpaa un lielaas ar to, kuram kraasainaaks vaardinjsj….

    mhhhhh

    ps. es te laikupalaikam ielienu gariigo uzlabot

    nu ljoti smiekliigi jums rakstinji, postinji un probleeminjas….

    #169561
    usins
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    un interesanti, kas sjeit buutu mekleejams?

    ko juus varat piedaavaat?

    sjobriid ir vnk smiekliigi – beernudaarza grupinja, kura sabljaustaas savaa starpaa un lielaas ar to, kuram kraasainaaks vaardinjsj….

    mhhhhh

    ps. es te laikupalaikam ielienu gariigo uzlabot

    nu ljoti smiekliigi jums rakstinji, postinji un probleeminjas….

    ei, dzērusī ķirzaka- ja kas vissa izglītība sākas ar bērnudārzu (valsts noteikts) un tad attīstās. Uzskatu, ka drīz tiksim sākumskolas līmenī!

    Nu redz- mēs pat tevi spējam piesaistīt. Tev vismaz uzlabojas garīgais ieraugot šo lapu! Un tātad mēs jau zinam- kādam esam vajadzigi.

    #169562
    osh
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    sjobriid ir vnk smiekliigi – beernudaarza grupinja, kura sabljaustaas savaa starpaa un lielaas ar to, kuram kraasainaaks vaardinjsj….

    mhhhhh

    Eh, tu, vecais turbāns.. Es bērnudārz jau pirms dīv gād pabeidz, tā ka nedirš, āāāij

    #169563
    nitro
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    un interesanti, kas sjeit buutu mekleejams?

    ko juus varat piedaavaat?

    sjobriid ir vnk smiekliigi – beernudaarza grupinja, kura sabljaustaas savaa starpaa un lielaas ar to, kuram kraasainaaks vaardinjsj….

    mhhhhh

    ps. es te laikupalaikam ielienu gariigo uzlabot

    nu ljoti smiekliigi jums rakstinji, postinji un probleeminjas….

    *)Saakaas..pashi neko nedara bet chiikst un gaida ka kautko uz paplaates nesiis..kljuudaas visi itsevishkji jau no saakuma. Nav svariigi tas ko tu zini bet gan kaa tu to pielieto un pasniedz dzivee un vai vispaar veelies to un arii attiistities..vnk mazaak ar shaurpieriibu slimot vajag..

    *)A ko tu vari piedaavaat iznjemot egoistisku iedomiibu? Pareizi jau kursa biedrs teica – Skaudiiba jebkuru var padariit par iedomiigu..arii tevi un mani..

    *)Beernudaarza grupinja saki? Un veel bljaustaas un lielaas? Uz sho jautaajumu jaamin fragments no vienas anekdotes >> Tiitars arii domaaja..liidz katlaa izvaariijaas.. << un man personiigi pajaat to vaardu kraasainiibu..mani interesee veertiibas(patiesaas) nevis "Kruto pulveru" statusi.. ^)Ja cilveekam ir vienalga tad vinsjh izmanto ignore! Lai cik tas nebuutu ironiski bet ne tikai tiem kas lien d*rsaa kautkam bet arii tiem kas nod*rsh kautko patiesiibaa ruup tas kautkas..btw: Lamaashanaas saakas tur kur beidzas argumenti..

    #169564
    samurajs
    Participant

    apkodusies_ķirzaka apkakājusi pakaļkājas un cenšas mūs visus nepamatoti appļūtīt… Ei tu, abiniek – nodemonstrē tad visiem, kādam jābūt nopietnam portālam, ieliec pie mums atbilstošus rakstus, tēmas utt.

    Un atceries: gudri d*rst – nav malku cirst!

    #169565
    drunk_lizard
    Participant

    nopietna saita administratoram atbilstosjss teksts, mhhhh

    #169566
    usins
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    nopietna saita administratoram atbilstosjss teksts, mhhhh


    A man ko, boot.lv pameklēt tavus tekstus? 🙂

    Nu dažus brīdinājuma tekstus jau esmu redzējis- tā raksta kādi 12 gadīgie, bet zināms, ka tev jau sen pāri 12… pusmūža krīze ne? Izpaudies noliekot citus ne? Psihologu esi apmeklējis? Zini- viņi dažreiz ar palīdz.

    #169567
    samurajs
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    nopietna saita administratoram atbilstosjss teksts, mhhhh

    Arī nopietna saita administrators kādreiz noraujas, it sevišķi, ja visādas apkodušās_ķirzakas no boot.lv lien uz auguma :rofl: Pardon, vairs neatkārtosies, nākamreiz tevi izlamāšu boot.lv slejās!

    Prātvēder, vai tavs boot.lv pēc 100 dienām kopš dibināšanas jau uzreiz bija tāds, kā patlaban?

    #169568
    zhagis
    Participant

    Administrācijai!

    Atveriet sadaļu”D_L VS notepad” :duno:

    #169569
    samurajs
    Participant

    @zhagis: Noteikti tādu tēmu uztaisīsim, tikai nevis Notepadā, bet boot.lv!

    #169570
    usins
    Participant

    samurajs wrote:

    @zhagis: Noteikti tādu tēmu uztaisīsim, tikai nevis Notepadā, bet boot.lv!


    iemet pēc tam saiti uz šo 🙂

    #169571
    drunk_lizard
    Participant
    #169572
    samurajs
    Participant

    Tiem, kas portālā boot.lv šo reklāmu lasa – Notepadā vismaz troļļus neliek par moderiem; mums vispār nav sētnieku, jo negružojam aiz sevis!

    [img]https://notepad.lv/bildes/atteli/20070723200452847.png[/img]

    #169573
    zhagis
    Participant

    Mjaaa.Cik nu bootaa d_l ir postējis,tad neko nesakarīgu neesmu manījis.Cilvēkam nedaudz skarbāka/tiešāka pieeja apspriežamajai tēmai.Tas arī viss.

    Tas,ka jaunēkļi nesaprot gados vecākus,nav nekas jauns.Vienkārši vienai daļai ir jaspēj sagremot arī d_l paustais viedoklis.

    #169574
    kliks
    Participant

    nu jau viss boot smejās 😀

    #169575
    usins
    Participant

    eh, da d_l vienkārši pusmūža krīze. Nu jā- cilvēks tieši un bez aizspriedumiem izsaka savu viedokli. Tādi cilvēki pārsvarā ir īgni, viņiem ir bērnības traumas, jeb kaut kas bērnīā nav izdevies, un tagad viņiem kompleksi. 🙂 gadās. Nu protams dažviet kaut ko pareizi pasaka, bet dažriz izspļauj ne pa tēmu.

    ķirzaka, lūdzu nākošeiz neaiztiec ukraiņu nacionālo varoni, a to vēl šis tas var sanākt.

    #169576
    Loading
    Participant

    tas d_l tiešām ir mazliet dīvains…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Tēma ‘Kas mēs esam? Notepad.lv komanda’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā