Kas pie joda ir tie varoni.lv?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Kas pie joda ir tie varoni.lv?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 37 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149928
    downloader
    Participant

    Mani jau tā pat kaitina šī reklāma, bet nē, jamie taču neapstāsies līdz vispār no pacietības neizvedīs!

    Sākās ar to, ka uzpīkstināja mistisks +317 67650542.. neiešu taču tā pat vien atzvanīt! :devil:

    Tante gūgle izmeta vien dažus linkus kur šitais šits pieminēts. Palasīju – reklāma. Ir arī interesenti, kas paspējuši jau izurķēt viņu mājaslapu..

    Devos uz “varoņu” mājaslapu un izlasīju EULA…

    [img]https://www.bildites.lv/images/2sy3mzywzzcmz9amv6kz.jpg[/img]

    Pats stulbākais, ka tagad, kad kāds ievadījis manu tel.nr. tajā miskastē neizlasot noteikumus, vai arī tīšām – man tagad nāks vēl kaut kāds spams!? Un ja vēl kāds, kādā jaukā dienā nolaidīs viņu db, tad mans tel.nr. vispār nokļūs spameru “apritē”? :mod:

    #216905
    Aldis
    Participant

    Mjā, par šito es vsp. neko nesaprotu! Sviests kautkāds, reklamējas visās malās, bet mājas lapā sakaru atrast par to kas tas ir – nevar!

    #216906
    Loading
    Participant

    Gaidiet… Gaidiet!

    #216907
    Loading
    Participant
    #216908
    TokRa
    Participant

    Iespējams, atbildi drīzumā varēs rast Tele2 Mele2 emuārā 🙂

    #216909
    RicoPico
    Participant

    Eu, Tu taču esi FF add-onu pavēlnieks. Es statusbārā vien 11 saskaitiju 😀

    #216910
    downloader
    Participant

    @RicoPico

    nē, tur man tikai 10, “dr.lv ext” ir viens vesels 😀


    @Loading

    Kas jāgaida? Š ķēle vai!? :mod:

    #216911
    Kon
    Participant
    #216912
    actimel
    Participant

    Atkal kautkāds bullshit, bet nauda gan šiem laikam ir ja jau tv reklamējas.

    #216913
    downloader
    Participant

    Paldies, Niideejs!

    Manā skatījumā diezgan patiesi.. Pārpublicēts no https://blog.sapnis.com

    Quote:

    rrr Says:

    Novembris 7, 2009 at 5:47 pēcpusdienā

    Š ī reklāmas kampaņa ir viens no lielākajiem s**iem ko esmu jebkad redzējis.

    Tele2 atkal izceļas. Domājams, ka mārketinga nodaļa tik atlaista pēc visa šī, ja tas vēl netika izdarīts pēc /meteorīta/.

    Pirmkārt es joprojām netaisos izmantot Tele2 pakalpojumus, pat ja man tos sniegtu par brīvu.

    Otrkārt – reklāma ir nesaprotama, tā nevedina domāt. Vienīgais – paŠ—is interneta vardes kā jūs un es googlee pameklēja kas tas īsti ir.

    Sākumā man pat likās, ka tā ir kārtējā idiotiskā politiskā reklāma (nedaudz aizdomājos, izlasot varoni.lv /dokumentus/) bet tad atkal tagad nav īstais brīdis, kad ko tādu bīdīt.

    Jebkurā gadījumā …

    nu ko tur daudz lai saka …

    Ja nu kāds no TELE2 šo lasa ..

    nu vispār sūkā ledu, čalīt, un pensionējies

    Godīgi sakot, man Tele2 nav īsti patikuši, un vēl pēc visa šitā “bezpreģela” (vārda nozīmi, kā to ataino Gatis Mūrnieks – skatīt zemāk), Tele2 nav iepatikušies ne par kapeiku vairāk..

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=UbkKwqLHMbM[/youtube]

    #216914
    usver
    Participant

    Pēc lapā minētā “S-Power” jeb “S-field” var secināt, ka “kurš gan cits”.

    Jocīgi, ka pie mums cilvēks var izdot milzīgas naudas (kā šķiet) politiskajai reklāmai. Godīgi piešmugulētas naudas 😀

    #216915
    downloader
    Participant

    +1 usver 😀

    vēlēšanas taču nāk.. “kaut kā” taču vajag… 😀

    #216916
    Foxsk8
    Participant

    Ja tā paskatās, cik tur piķis nav izmests par to video reklāmu, aka apritē jau divi ruļi, velns un nekādu poņu es neizprotu. Laikam kādam ir sanācis uzkost vēl neizkostu nišu? 😀 😀

    1. Tātad reklāmu izstrāde – X štukas

    2. TV reklāma – X štukas

    3. Vides reklāma – X štukas

    Gan jau pēc laika uzzināsim, kas tas par kantori un ko ziemā ēd.

    #216917
    Mr.Death
    Participant

    ir jau zinaams. :> reklaamaam pasuutiitaajs ir TELE2. taatad visticamaak ka arii projekta autors. jautaajums, vai TELE2 vareetu buut kaada saistiiba ar Sjleseru? :> (serveri ta vieni)

    #216918
    Aldis
    Participant

    Tele2 vēl ar saviem varoņiem piedalīsies mož vēlēšanās!? [img]https://bildites.lv/images/hzr9lga6k67w9bp1ss.gif[/img] , Nu redzēs ar to Mele2, kā tur ir! 🙂

    #216919
    Figaro
    Participant

    Nu jau stāsts nav par biznesu, bet par izdomu. Man jau patīk, ka vajadzēja nokrist kaut kam no gaisa, lai cilvēki tagad varētu savas smadzenes kustināt. Kas tik nav izdomāts! Kaut vai tā pati mele2, lai gan nav skaidrs, kas no tā sanāks. Ja skolā neiemāca izmantot izdomu, tad dzīve (jeb tele2) izmāca 😀

    #216920
    RicoPico
    Participant

    Figaro Tev kauns vismaz ir? Kapēc Tu izmanto “Comic Sans MS”? Acis var salauzt lasot.

    #216921
    dzhonsons
    Participant

    RikoPiko, tas ir aizliegts? Ja jau tāda iespēja pstāv, značit drīkst izmantot.

    Tev laikam acis pašvakas. Normāli izlasīju jamā tekstu – viss kārtīb”a.

    #216922
    RicoPico
    Participant

    1. Pats Tu esi RikoPiko 😀

    2. Taisam balsojumu? Varbūt visu notepad.lv turpmāk raujam vaļā komikā? M?

    #216923
    KaNeiet
    Participant

    Kāpēc komikā? Ir taču arī jautrāki.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 37 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā