Kas pie joda ir tie varoni.lv?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Kas pie joda ir tie varoni.lv?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 37 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #216924
    Loading
    Participant

    Tā ir Tele2 🙂

    #216925
    samurajs
    Participant

    Ja jau agrāk nebiju Tele2 piekritējs sliktās pakalpojumu kvalitātes dēļ, tad pēc visiem šiem notikumiem tā kompānija man derdzas. Deportēt Tele2 uz Ä€friku!

    #216926
    RicoPico
    Participant

    Dzīvoju Jūrmalā, un no sākta gala (~8 gadi) esmu lietojis Tele2. Problēmas=null. Jā, varbūt nedaudz tie mārgetingisti šauj pār strīpu, bet ir patīkami maksāt par sarunām tikvien kā ~9 Ls/mēn.

    #216927
    shady
    Participant

    Tā kā pats personīgi lietoju 3 operatora pakalpojumus – Tele2 ZZ (jau no laika gala) + LMT pieslēgums (darbam) + Bi-fri priekšapmaksas karte (priekš ģimenes), piedevām vēl Tele2 mobil internetu, tad neko sliktu pa Tele2 es nevaru teikt…

    #216928
    Loading
    Participant

    Kamēr esam pilsētā, tikmēr ar visiem operātoriem TAGAD ir apmierinoši Bet, ja pabraukājam ārpus pilsētām. Tad LMT vienmēr ir bijusi zona, bet 2/3 no ceļojumiem Tele2 klienti izmantoja manu telefonu.

    #216929
    ob1
    Participant

    Tā kā lietoju ķīniešu sakaru operatoru (naha-ļavu), tad grūti spriest par kvalitāti… bet reklāmas kampaņa man patika – sākumā pat noticēju, ka meteorīts ir īsts.

    🙂

    #216930
    RicoPico
    Participant

    ob1-> kas tas Tev par naha-ļavu? Ķip bī frī? 😀

    #216931
    ob1
    Participant

    nē, man darbs apmaksā 😀 es pat nezinu pie kura operatora esmu pieslēgts.

    #216932
    TokRa
    Participant

    ob1, kas ekrānā ir rakstīts? 🙂

    #216933
    ob1
    Participant

    Ekrānā ir kalendārs un pareizs laiks. A kāpēc jautā?

    #216934
    TokRa
    Participant

    Ir aizdomas, ka tas Naha Ļavu ir nevis vietējais GSM, bet kāds slepenais satelītoperators.

    #216935
    ob1
    Participant

    Tu domā ķinieši caur satelītu vālē uz Latviju?

    #216936
    TokRa
    Participant

    Drīzāk caur subspace. Un tie nav ķīnieši.

    #216937
    richX
    Participant

    tā visa ažiotāža ap meteorītu bija tikai lai noreklamētu jauno tele2 pieslēgumu “meteorits”

    tīri neko reklāmas kampaņa 😛 uz soda naudām vien samaksāja 13k ls… 🙂

    #216938
    rajah
    Participant

    mjā, biezie jau var atļauties, tāpat kā uz vēlēšanām

    tikai jēdzīgāk būtu bijis to naudu noderīgāk izlietot

    #216939
    calabria
    Participant

    RicoPico wrote:

    Dzīvoju Jūrmalā, un no sākta gala (~8 gadi) esmu lietojis Tele2. Problēmas=null.

    programmēšanā null nenozīmē 0 vai neko, tas apzīmē nezināmo kas var arī būt nulle, bet nekādā gadījumā nebūs nekas. Respektīvi, tur kaut kas ir tikai nezin kas 🙂

    #216940
    RicoPico
    Participant

    calabria -> Tā jau arī ir! Nav tā, ka nebūtu nekādu problēmu. Š ad-tad uznāk niķi, bet tas nav pārāk bieži. Tā ir tikai tehnika, kura mēdz iet dēlī, kā jau tehnikai pieklājas. Vai tas būtu LMT, Tele2 vai jebkurš cits operators.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 37 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā