Kas šobrīd «griežas» uz Tava PC?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Kas šobrīd «griežas» uz Tava PC?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 87 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #230179
    Jaunzems
    Participant

    doroteja wrote:

    Windows Vista Basic sp2

    tici man, vista basic ir the same as mersedess ar 1.2 dīzelīti un ar roku rullējamiem logiem…

    #230180
    Athlons
    Participant

    emm…. a kāpēc vista i noslēpta zem “Cits Windows”???

    kas, mēs neesam nopelnījuši atsevišķu opciju… galīgi nejūtos vienā maisā ar pirmsXP un server osiem bāžams…

    grmmm…

    #230181
    Nettwerk
    Participant

    Athlons wrote:

    emm…. a kāpēc vista i noslēpta zem “Cits Windows”???

    kas, mēs neesam nopelnījuši atsevišķu opciju… galīgi nejūtos vienā maisā ar pirmsXP un server osiem bāžams…

    grmmm…


    Jaa un nez kaapeec Mac OS X nav noraadiits atsevischi, kaa normaali visadi Bubuntas murgi? Bubuntu Linux un Cits Linux. Nez ar ko shamie atschiras? Muah…

    #230182
    TokRa
    Participant

    Ok, tad es arī piekasīšos: kāpēc ir pieminēts BSD, kuru gadu desmitiem neviens nelieto, bet ne miņas no xBSD saimes sistēmām?

    [img]https://skype.valsts.lv/index_files/emoticon-0110-tongueout.gif[/img]

    #230183
    Evers
    Participant

    vecais labais oldskūl XP

    #230184
    Aldis
    Participant

    Legāls Windows XP + ubuntu! (Bij vel plāns stutēt hackintosch, kas izdosies, tad būs)

    #230185
    Mad182
    Participant

    Uz desktop PC – Ubuntu Linux

    Uz otra mājas desktopa – Puppy Linux

    Uz laptopa – Linux Mint / Windows Vista (OEM), kas vairāk gan vienkārši eksistē nevis griežas.

    #230186
    grisha
    Participant

    Sorry Samuraj, Kaapeec ir piemineets tas drankjis Bubuntu, bet nav normaalie Linux piemineeti?

    Kaa var sludinaat to Bubuntu, ja vinjsh tikai sabojaa jaunpienaaceeja, Linux saimee, domas?

    LIetoju OpenSuse, Suse Server un Slackware. Winblows SUX, vairs neredzu jeegu maksaat par lietaam, kuras nav vajadziigas.

    P.S. nebalsoju, jo BUbuntu un cits Linux mani aizkaitinaaja. Sorry……

    #230187
    Mad182
    Participant

    grisha wrote:

    Sorry Samuraj, Kaapeec ir piemineets tas drankjis Bubuntu, bet nav normaalie Linux piemineeti?

    Gribi vai nē, tomēr Ubuntu ir pasaulē populārākā Linux distra. Diezgan loģiski, ka tā te ir pieminēta.

    Un tas, ka Ubuntu sabojā priekšstatu ir pilnīgas muļķības. Kādam tad būtu jābūt “pareizajam” priekšstatam? Ka visu jādara caur konsoli un nekas pēc noklusejuma nestrādā? Vidējam mājas lietotājam Ubuntu ir vispiemērotākais Linux. Cilvēkam parastajam vajag, lai viss strādātu, vai sliktākajā gadījumā, vismaz būtu iespējams ātri atrast palīdzību, kā salabot to, kas nestrādā. Un tieši to dod Ubuntu.

    #230188
    Nikkys
    Participant

    Linux Ubuntu 9.10 ..

    un man patīk, sūdzību nav. 🙂

    #230189
    wayne
    Participant

    xp jau kuro gadu … iespējams apgreidoshos uz win 7

    #230190
    Evers
    Participant

    piekrītu Mad182

    #230191
    Foxsk8
    Participant

    Tā teikt pašmodots (Nlite) XP SP2, ar W7 style. Paralēli sistēmas klons un uz 3 HDD W7, tīri testam.

    #230192
    grisha
    Participant

    MAd, teikshu d_l vaardiem. Ej Noshaujies.

    Bubuntu ir tik pat debiils kaa Winblows. Domaats aprobezhotiem kakliem.

    Lietoju Linux (ne pilniibaa saakumaa, protams) kopsh pirms gadiem, desmit ? , pamaniiju vinju. Saakaas ar Red Hat, viss bija smuki, kameer shie nekljuva komerciaali.

    Suse ir dadz labaaka par Bubuntu, jau elementaara lieta: Susei nav atsleegts root lietotaajs. Slaks ir veel labaaks, pieradums pe Suses. Gentoo paliek Gento.

    P.S. Es pat ienaidniekam neieteiksu Bubuntu gjimeni. Meesli tie ir, nevis kvadraataa, bet kubaa.

    #230193
    daGrevis
    Participant

    Grisha un Mad182, katram savas domas, tas ir tikai normāli… 🙂

    #230194
    Wuu
    Participant

    grisha wrote:

    Suse ir dadz labaaka par Bubuntu, jau elementaara lieta: Susei nav atsleegts root lietotaajs.

    [img]https://www.dvorak.org/blog/wp-content/uploads/2008/08/bullshit_detector.gif[/img]

    Tieši iepriekšējā posta tika runāts par līkročiem, kas lieto linux :lala:

    #230195
    samurajs
    Participant

    Atbildēšu daudziem vienā piegājienā: labprāt uzskaitītu atsevišķi Win Vista, 98, Slackware, Mac un Hackintosh, tad vēl Solaris un daudzas citas OS – bet tas vnk tehniski nav iespējams šeit. Tāpēc izvēlējos populārākās.

    Un ja kādam nepatīk bubuntu, neviens tak nav spiests to lietot. Man tas apmierina, un kā redzam, tādu IT zvaigzni kā TokRa – arī.

    #230196
    rATRIJS
    Participant

    Es nebalsošu, jo tiek lietota vairāk kā viena OS 🙂

    Mājās:

    – uz viena laptopa Windows 7 Beta (pagaidām dzivo, bet tā kā zagt negribu, tad tiks jau laikam rauts nost) un Ubuntu 9.10 kā dual boot. Linuksis tiek lietots default’ā.

    – uz otra Mac OS Snow Leopard

    – draudzenei Windows 7

    – mobīlajā Mac OS iPhone 😀

    Darbā:

    – darbā Ubuntu 9.10 un Windows 7 kā dual boot. Windows 7 tiku palietojis tikai pirmajā darba nedēļā. Apsveru domu to nahrenizēt vietas atbrīvošanai nākotnes vajadzibām 🙂

    Tā kā ikdienā sanāk palietot daudz maz visas OS (nedaudz mazāk Win pēdejā laikā), tad varu teikt – visas ir ar saviem plusiem un visas ar saviem mīnusiem. Man jau patīk Unix saimes OS, galvenokārt tādeļ, ka man šādas, tādas darbibas patik veikt caur termināli, jo tas šad un tad ir ātrāk 🙂 Protams linukši iepaliek ar vienkāršumu, ja dators != only internet.

    #230197
    Ralfie
    Participant

    Uz Wind netbūka: Tiny XP SP3 rev. 9 un OS X Sniega Kakis

    Webservera: Ubuntu 9.1

    Darba kompa: 7 Ultimate (viss zem TrueCrypt)

    🙂

    #230198
    jonjs
    Participant

    Š ajā stacionārajā datorā, kurā pamanīju šo balsošanas iespēju man ir Ubuntu 9.10.

    Uz notebuka ar gandrīz vai likvidētu monitoru stāv Ubuntu 9.10 server.

    Uz otra stacionārā Win XP un Ubuntu 9.04 paralēli.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 87 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā