Kas šobrīd «griežas» uz Tava PC?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Kas šobrīd «griežas» uz Tava PC?

Tiek skatīts 7 ierakstu – 81 līdz 87 (no 87 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #230239
    aoma
    Participant

    Vakar tīrīju māju, uzgāju PIII ar visu māti, pārkrāmēju pārējo lūžņu kaudzi un tagad man ir vēl viena kaste – pagaidām Tiny XP, bet doma vēlāk kādu vieglāku Linux uzkraut, nekam citam, kā internets nav paredzēts 🙂

    #230240
    reGative
    Participant

    Windows 7 ir uz mana datora, ar Classic skinu, tumšu bg, lai varētu normāli pastrādāt. 🙂

    #230241
    Nettwerk
    Participant

    reGative wrote:

    Windows 7 ir uz mana datora, ar Classic skinu, tumšu bg, lai varētu normāli pastrādāt. 🙂


    Un laa izpauzhas labaak pastraadaat ja melnais fons? WTF??? Kopsh kura laika fonam ir noziime. Tu shchielee?

    #230242
    reGative
    Participant

    nē, viss ok, tagad smuks tiger sēž 😀 😀

    #230243
    Evers
    Participant

    mēģināju uzlikt Windows 7, izdarīju secinājumu, ka produkti, kas izlaisti Balmera vadībā ir **** un uzliku atpakaļ XP. Pārāk iedomīgs tas 7 – uzskatīja, ka viņā jau esošais līkais un nepilnīgais VGA draiveris manai nvidia kartei ir labāks, par to, ko novilku no nvidia mājaslapas. Nelīdzēja ne uninstall un pat draivera izravēšana no Windows mapes nelīdzēja – paliku vispār bešā. Smaga beta.

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=7GM4Lt5k24s[/youtube]

    Kādreiz gan bij labi, kad MS pārvaldīja onkulis Bils, nevis pāraudzis noskūts orangutans 😀

    #230244
    linx
    Participant

    Evers wrote:

    mēģināju uzlikt Windows 7, izdarīju secinājumu, ka produkti, kas izlaisti Balmera vadībā ir **** un uzliku atpakaļ XP. Pārāk iedomīgs tas 7 – uzskatīja, ka viņā jau esošais līkais un nepilnīgais VGA draiveris manai nvidia kartei ir labāks, par to, ko novilku no nvidia mājaslapas. Nelīdzēja ne uninstall un pat draivera izravēšana no Windows mapes nelīdzēja – paliku vispār bešā. Smaga beta.

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=7GM4Lt5k24s[/youtube]

    Kādreiz gan bij labi, kad MS pārvaldīja onkulis Bils, nevis pāraudzis noskūts orangutans 😀

    exactly.. ar manu ati videokarti bija tieši tāpat.. arī izmēģināju daudz un dažādus veidus, bet toreiz nospļāvos un aizlecu atpakaļ uz xp

    #230245
    IrenaB
    Participant

    Negribu izsaukt svēto karu, taču man arī šķiet, ka Mac OSam (nedalot sīkāk dažādus kaķus) varēja atvēlēt atsevišķu strīpiņu. Š obrīd nobalsoju no Maca (10.6.2), uz diviem citiem datoriem man ir Win 7, darbā – XP.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 81 līdz 87 (no 87 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā