Ķeras klāt DC++ un Torrent lietotājiem… (no Diena.lv)

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Ķeras klāt DC++ un Torrent lietotājiem… (no Diena.lv)

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #228964
    Eob
    Participant

    Milzīgs pluss kaktu provaideriem ar pārswitchotiem tīkliem un kopīgu izejošo IP adresi 😀

    #228965
    Evers
    Participant

    TokRa wrote:

    kriminālprocesa ietvaros būtu pienākums paroles izpaust un sniegt pieeju

    “Es nezinu, kas tas par failu 100+ GB izmērā, kautkāds vīruss laikam, nav ne jausmas, lieciet mani mierā”

    #228966
    TokRa
    Participant

    Tieši tā: “Visas saprātīgās šaubas par vainu, kuras nav iespējams novērst, jāvērtē par labu personai, kurai ir tiesības uz aizstāvību.”

    Ja jau 100+ GB, tad labāk partīciju, nevis failu.

    #228967
    daGrevis
    Participant

    McAnder wrote:

    lai jau sāk tad vispirms ar visiem valsts ierēdņiem savas paraugprāvas… bij te smuka bildīte kur 2 menti brauc aizturēt pirāteli un viens saka lai uzgaida kamēr filma nokačāsies.

    Aizmirsi ielikt? 😀 Bet es zinu kuru Tu domā… :lala:

    #228968
    Mopsis
    Participant

    Š is ieraksts ir izdzēsts, jo es oficiāli aizeju no notepad.lv komūnas! Uz visiem laikiem! Ja es jums neēsmu vajadzīgs, tad man te nav ko darīt. @ Mopsis

    #228969
    Crow
    Participant

    Būtu gājuši ķert tos, kas aplaupa pensionārus, vicina šaujamos, brauc galīgā kodienā, izvaro pa kaktiem, tirgo smagos pulverus un kāpj maziem kaķēniem uz galvas. A tas ir grūti, tur ar galvu jādomā. Un dažkārt mēdz būt visai bīstami. Jei bogu, banānzeme, kurā pat banāni neaug. Un to svēršanai nepieciešama oficiāla atļauja, ka viņu zibens. Ek… :nuke:

    #228970
    normis_161
    Participant

    Bet jā, kāpēc neviens šajā nozarē neveido biznesu? Ka pa masku varētu lejuplādēt, piemēram, DVD filmas? Pieprasījums jau it kā būtu…

    #228971
    Evers
    Participant

    Piekrītu normis_161

    Jau atkal citēšu datorspēļu kompānijas VALVE īpašnieka teikto:

    “Ar pirātismu nevajag cīnīties, ar to vajag konkurēt!”

    Un VALVE’i tas arī lieliski sanāk.

    Es reiz sāņēmos un izlēmu nopirkt vienu sirdij tuvu DVD filmu iekš http://www.dvdveikals.lv , uztaisīšu antireklāmu – neko no viņiem neesu saņēmis jau gadu kā, tad, kad apmaksātais pasūtījums tā arī neatāca, sāku zvanīties viņiem, a tur latviski lāga runāt neprotoši cilvēki tik attaisnojās, ka šos jautājumus viņi nerisinot un iedeva citu nr., tur vispār bija krievu bābiete, kas iedeva trešo nr. , trešajā nr. mani pasūtīja uz pašu pirmo nr. Nospļāvos un nodomāju, lai iepūš man, torrenti rullē.

    #228972
    _Mo3_
    Participant

    Evers wrote:

    Piekrītu normis_161

    Jau atkal citēšu datorspēļu kompānijas VALVE īpašnieka teikto:

    “Ar pirātismu nevajag cīnīties, ar to vajag konkurēt!”

    Un VALVE’i tas arī lieliski sanāk.

    Es reiz sāņēmos un izlēmu nopirkt vienu sirdij tuvu DVD filmu iekš http://www.dvdveikals.lv , uztaisīšu antireklāmu – neko no viņiem neesu saņēmis jau gadu kā, tad, kad apmaksātais pasūtījums tā arī neatāca, sāku zvanīties viņiem, a tur latviski lāga runāt neprotoši cilvēki tik attaisnojās, ka šos jautājumus viņi nerisinot un iedeva citu nr., tur vispār bija krievu bābiete, kas iedeva trešo nr. , trešajā nr. mani pasūtīja uz pašu pirmo nr. Nospļāvos un nodomāju, lai iepūš man, torrenti rullē.

    tāpēc es vienmēr norēķinos skaidrā naudā! Cik reizes no 220.lv vai m79.lv kkas sūtīts un vienmēr esmu izvēlējies apmaksāt skaidrā naudā, preci saņemot, tad vismaz ir kkāds garants, ka tevi neapčakarēs, bet kkur skaitīt naudu, nezinot vai kkas arī atnāks atpakaļ, gan neuzdrošinos!

    #228973
    web33
    Participant

    Te jau lielākai daļai notepad.lv tulīt paranoja iemetīsies .

    Vispār man pc vāks vaļā stāv,un cietais tādā taka atvilknē ielikts kuru 2sek laikā var izraut un nahrenizēt .

    #228974
    Crow
    Participant

    Pieprasījums ta būtu. Bet tas nav izdevīgi – sākot no n-tajiem starpniekiem, beidzot ar tirgotājiem un iznomātājiem. Tā vietā nauda būtu jātērē hostingam (arī torrentu gadījumā viens permanents sīderis ir vajadzīgs, lai nebūtu dead) kā arī administrēšanai. Un tos serverus paceltu, kā viens divi, zinot, kādas noplūdes mēdz dzīvē gadīties.

    Ja man tiešām tā nauda no dirsas kristu, pirktu visus diskus un huiņas. Un enīvej saripinātu uz x264, ISO un FLAC… jo man fiziski riebjas visi tie meņū, reklāmas, treileri, FBI wārningi, reģioni, ekskluzīvais saturs un pats ļaunākais – visādi StarForce, SafeDisc, ShitBrick un tamlīdzīgi DRM. Un vispār fiziski mēdiji kā tādi ir suboptimāli. I pat lai nemēģina man, nahren, iesmērēt tagad kaut kādu 192 kbit empētrīs par CD cenu un stāstīt, ka “lūk, ir alternatīva”.

    P.S. itunes store nav slikts variants. Bet parāk “apple”…

    #228975
    daGrevis
    Participant

    Evers, jūtu līdz… Mle, tas tak ir stulbi…! :>

    Būtu chakars veidot kādu interneta DVD filmu veikalu, jo būtu chakars ar autortiesībām. NEvar tachu pārdot filmu pa 99sant., ko pats veikala īpašnieks ir ielicis no torrentiem… 😀

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā