Kirbijs – cilvēks kurš pārtiek neēdot

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Kirbijs – cilvēks kurš pārtiek neēdot

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #159527
    nitro
    Participant

    Video ir par cilveeku kas atsakaas eest vismaz lielos apjomos un cer “paartikt no gaisa”.

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ON22fSecwH0[/youtube]

    Man ir tikai shaads jautaajums. Pat ja tas ir iespeejams – vai gaiss nodroshinaatu ar tikpat daudz energjiju ja buutu jaastraadaa un darbs prasa energjiju. Varbuut vienkaarshi vinjsh nepaartiek no gaisa bet ikdienaas teeree ljoti maz energjijas? Kautkur bija izpeetiits ka cilveekam ikdienaa vajag nelielu devu energjijas pamatvajadziibaam tikai – viss paareejais ir prieksh darba un izklaides.

    #307320
    depo
    Participant
    #307321
    Y
    Participant

    Droši vien kaut ko barības vielām bagātu bliež matos 😀

    Teorētiski jebkas varētu pārtikt no jebkā, jo pašos sīkākajos elementus esam tikai radio viļņi. Manipulējot elektromagnētiskos laukus, saražojot attiecīgos atomus, izveidojot attiecīgās molekulus nepieciešamo barības vielu izstrādei uzreiz, kur tas nepieciešams.

    Interesē kā to izdarīt, prasiet Dievam.

    Un please, ja tas būtu tik sataustāms, tas būtu jau pierādāms. Ja tas būtu jau pierādāms, par šo kungu mēs vairs nedzirdētu.

    #307322
    aoma
    Participant

    Ideja ir gandrīz tikpat veca kā pasaule. Atcerējos anekdoti par čigānu, kas praktiski bija pieradinājis savu zirgu pārtikt no tīra gaisa, tikai pāris dienas pirms eksperimenta beigām nabaga lopiņš ņēma un nosprāga.

    Kaut ko līdzīgu būtu pelnījis arī tēmas autors.

    #307323
    ruukjis
    Participant

    Y wrote:

    Droši vien kaut ko barības vielām bagātu bliež matos

    Ahahaha – labs!

    Bet principā, nekas nav neiespējam, vajag tikai privātmāju ar pagrabu, kurā iebūvēts ledusskapis un dzīvesbiedru, kas piebalso, ka tu pārtiec no gaisa, kamēr vakaros papildina tavu pagraba ledusskapi. Ja izdodas atrast vēl kādu, kuram var iemācīt slepus iemānīt ledusskapi pagrabā, tad ir pavisam ideāli, tad jau Jūs esat divi, kas var bazūnēt pasaulei, ka neēst ir superīgi.

    #307324
    nitro
    Participant

    Quote:

    Kaut ko līdzīgu būtu pelnījis arī tēmas autors.


    Es atvainojos? :oEs tieshaam nesaprotu kaapeec shaadi teksti un shaada reakcija? Buushu palaidis to dienu garaam kad neeksisteejoshais iemesls uzradaas apcelt citus par to ka izmanto interneta iespeejas – komenteet un rakstiit ar visu teemu veidoshanu.

    #307325
    samurajs
    Participant

    Musulmaņi jau ar ramadana laikā dienām neēd un nedzer. Pilnīgi neko mēneša garumā. Bet kad saule noriet, tad pielokas visādus kārumus līdz ūkai. Jo tad allahs guļ un neko neredz 😀

    Š is džekiņš gadījumā arī nav līdzīgs? 😀

    #307326
    aoma
    Participant

    Reakcija tāda ir tāpēc, ka neticas, ka joprojām vēl atrodas dumiķi, kas tic visam, ko dīkdieņi publicē jūtūba.

    Gluži otrādi – gribas ticēt, ka, pateicoties internetam, pasaule kļūs gudrāka, kas tev deva…

    #307327
    nitro
    Participant

    A kur es teicu ka ticu visam kas youtube vai ka cilveeki ir glupi? Peedeejoreizi kad skatiijos shitas bija IT forums pozitiivi domaajoshiem cilveekiem nevis iigriem nopietniem giikiem utt. Nesen citi cilveeki arii paaris humor teemas uzcepa vai taapeec jaasaak karot? Jokus dazhi nesaprot. Sho teemu ieliku lai buutu ko parunaat jo ikdienaa te ir maza aktivitaate. 🙂

    #307328
    nevertell
    Participant

    Tātad tā, depo daunds par to, ka pievazā manus internetus ar kautkādu zarazu. (Vispār spoku kontingents ir tie īstenie latvju letiņi, par kuriem man ir ļoti, ļoti kauns)

    Bet tu, Grifin, vienkārši nezini par ko runā.

    Ja nu vienīgi viņš ir gana mazkustīgs un mitrs, lai spētu simbiozēt/paratizēt sūnas, uz saviem pleciem.

    #307329
    Foxsk8
    Participant

    Tad jau jāmeklē saknēs. Cilvēks nav “prusaks”, kas spēj pārciest pat ātomkaru, bet gan bioloģiska būtne ar visu savu organisko sistēmu, nervu šunu uzbūvi. Es pats personīgi arī pārtieku no maz kalorijām, man nevajag brokastis, pusdienas, launagu. Es kārtīgi piemetu kunģi apmēram 1 – 2 pa nakti, un man pietiek visai atlikušai dienai.

    Kalorijas un enerģija, proteīns ir ļoti plašs jēdziens. Protams arī zemapziņa šeit piepalīdz, jo vienmēr ir info par to, ka ja es vairāk nevarēšu, es tikšu pie “Ledusskapja”, bet ja šis pats “indivīds” tiktu atstāts uz nomaļas saļas, iemests aļaskas sūrainā vidē, tad diezvai viņš spētu pārtikt no nekā, jo viņš būtu spiests meklēt sev barību, kustēties, patērēt enerģiju. Cilvēks ir būvēts tā kā auto, gribi ko darīt ēd, auto, gribi kur tikt, lej “zupu”. Dabā arī neviens dzīvnieks, dabas radījums nespēj iztikt bez pārtikas, barības. Arī no barības, pārtikas daudzveidības ir atkarīgs cik proteīnus uzņemsi. Piemēram var apēst garšīgu vistas stilbiņu, bet tas neko nedos, salīdzinājumā ar 2 šokolādes batoniņiem.

    Viss šis topiks ir ļoti relatīvi jēdzienisks, jo nevienam,, ne otram nebūs taisnības. Nu ir viens indivīgs, kurš nēed, tas nenozīmē, ka visa pasale tagad piekopš šo ticībui.

    Viņš varbūit varēja parādīt savu ķermeni, muskulatūru, lai redzam, vai nav izkāmējis. Neēšanas gadījumos visbiežāk ietekmējās tieši ķermeņa funkcijas, jeb body error, tikai pēc nopietnu veselības problēmu iestāsānās parādās sintomi uz cilvēka sejas.

    Jebkurā gadījumā labāk ir ēst kaut ko, kaut vai pliku zāli ar kādu abolu “kompotu”, nekā neēst neko. Svaigs gaiss ir domāts cilvēka sirds impulam, kas piedzimstot sāk strādāt kā sūknis, jeb mužīgais dzinējs, ievelk, izvelk, ievelk, izvelk.

    Par gaisu kā tādu, jebkuram cilvēkam vajag “svaigu gaisu”, jo gaiss, ir tā pati viela, jo sliktāks gaiss, jo to var uzskatīt par indi, bieži reibst galva, slikta pašsajūta un citi simtoni,, bet ne jau no šī “gaisa” viņš būs paēdis visu cauri diennakti.

    P.S. Starp citu, ļoti laba tēma priekš mūsdienu jauniešiem un tādiem pusveciem bukiem kā es., kuri “beidz” nost savu organismu atsakotie no 3 ēdienreizēm dienā.

    #307330
    Foxsk8
    Participant

    Tu vispār Indijā esi bijis? 🙂

    #307331
    jurgenz
    Participant

    Man darbā ir viens pakistānis. Un samurajs saka taisnību. Katru dienu, tā meneša garumā, viņam būs zināms laiks, kad noriet saule, vai tas ir 21:45 vai 22:15 vai whatever, tad tas ir tas brīdis, kad viņš paēdīs. Un labi paēdīs. Protams, joprojām ieturot savus reliģiskos tikumos (vai viņš veģitārietis vai vegāns vai whatever) un gan jau ka arī alus vietā tik ūdeni uzdzers 🙂

    #307332
    ruukjis
    Participant

    Latviešu valodā īsti nav apzīmējuma Fokša murgiem…PIZÄ¢ETS ir tuvākais apzīmējums, ko varu iedomāties.

    Lasīju pirmoreiz un zviedzu pilnā kaklā. Lasīju otreiz un jau sāku aizdomāties: nu nevar būt, ka Foxim ir tik ļoti paveicies ar kaķi! Piekritīsiest, tas teksts varētu atbilst mega inteliģenta kaķa līmenim.

    Bet… nu jā… Foksi, padoms priekšdienām – nākamreiz, kad konsultējies ar misteru Henesiju (vai kas nu ir tavs iemīļotais konsultants), iever rokas durvīs, tieši tik stipri, lai glāzi varētu noturēt, bet klaviere riebtos 😀

    #307333
    nevertell
    Participant

    “Piemēram var apēst garšīgu vistas stilbiņu, bet tas neko nedos, salīdzinājumā ar 2 šokolādes batoniņiem. “

    Ja tu runā par proteīniem, tad tu i stulps. Š okolādes batoniņos būs ļoti daudz vienkāršie ogļhidrāti, kas ātri vien pārtaps enerģijā. Vistā būs olbaltumvielas, kas nepieciešamas, lai “būvētu” ķermeni. Ogļhidrātus ķermenis izmanto tikai un vienīgi enerģijai. Ja apēd batoniņu, bet tev nav kur dedzināt liekās kalorijas, tad apēstie cukuri pataisno tiek pārveidoti taukos. Tauki vien tāds enerģijas uzglabāšanas veids ir.

    Un tas, cik ilgi cilvēks spēj iztikt bez ēdiena ir atkarīgs tikai no tā, cik daudz rezerves krājumu tam ir. Bet tā, vidusmēra veselīgais cilvēks bez barības varētu novilkt līdz pat mēnesim, ja labi pacenšās. Pie nosacījuma, ka varēs ik pa laikam padzerties.

    #307334
    nitro
    Participant

    Ja tas bija atkal maajiens man tad – jums viss kaartiibaa? Ir veel trulaakas teemas atrodamas – shitaa veel normaala bet redz man var klupt virsuu.

    Starp citu: Kur rakstiits ka tavs internets?

    #307335
    Mr.Death
    Participant

    taa saka, ka peec pusnakts cilveekam atveroties visas cjakras. ja pieveersj uzmaniibu posta submiteesjanas laikam, tad viss ir skaidrs, mhhh. kas attiecaas uz teemaaa mineeto indiviidu, tam cjalim vajag pieskjirt nobela preemiiju, jo jams ir paarsitis pat visus aafrikas bada cieteejus. :> ja nopietni, pat bez iedziljinaasjanaas saturaa jau ir skaidrs, ka tas ir kaarteejais meediju sviests, lai neizgliitotiem cilveekiem puudereetu smadzenes. peedeejaa laikaa taa ir modes tendence. veel nesen bija temats par mikrovilnju saistiibu ar veezi, 10 jaunatklaataam atlantiidaam un jaunaam bermudu trijstuura teorijaam – pseidozinaatne un masu dezinformaacija iet uz urraa!

    #307336
    nevertell
    Participant

    Taču nē, ne tu no spokiem ko liec, ne tu Grifins esi. Tev jau nu satraukties vēl nevajag.

    #307337
    Participant

    Un blondās mājsaimnieces tikai lasa ar muti vaļā, pasūta vēl “Praktisko astrologu” vai kā nu tur bija, iet pie numerologiem un citiem diženajiem matemātiķiem.. Ak jā, un ēd ar plastmasas dakšiņām, jo metāls “izsūcot” vitamīnus, tāpēc cilvēki slimojot. Jā, ir arī tādi, galvoju.

    Ja cilvēks vidējais sāk interesēties par debesu ķermeņiem, tā būs astroloģija, ja interesēsies par medicīnu, tā būs homeopātija. Ja interesēsies par to, kā radās Visums, tā būs multiversu un stīgu teorija, bet ja vajadzēs psihologu, tā vietā aizies pie zīlnieces, lai uzzinātu, kas uzlika depresiju.

    Ziņu portāli nereti bāž mutē visādus rakstus par dabas vērotāju novērojumiem (ziema būs barga, jo skudras tādas tramīgas), par ticējumiem, kā piesaukt laimi un 10 seksa pozām, ko tu nezināji.

    #307338
    dexsters
    Participant

    Š…emot vērā ka lai notievētu un vairs neuzbarotos tiek ieteikts ēst košļajamo gumiju un to pašu bez cukura raidījumā ,,Jaunā gada izaicinājums,, tad pilnīgi iztikt bez ir reāli.

    Kopš atmetu smēķēšanu vairs neko nevaru ēst,pilnīgs pipec.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā