Ko jus man ieteiktu

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde PHPBB Ko jus man ieteiktu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147428
    krisis32
    Participant

    Ko jus man ieteiktu – kadu labu portalu prieksh phpbb2 !

    Es zinu ka pastav Ezportal , bet tur nevar postot jaunumus , vienigi pahsma taisot caur portal_body faila , bet tads variants man neparak patik!

    Vai nav tads portals kura tu uzstadi piem foruma id. Piemeram – mans forums – Juanumi – id 44

    Uzlieku id ka 44 un tad uztaisu jaunu topicu taja foruma:Jaunumi , un tas topic texts paradas sakumlapa! Vai tas ir iespejams .

    Ja nesapratat tad es gribu kaut ko lidzigu ka notepad.lv portalam. Ka tu ieporto rakstos kaut ko un tas paradas sakum lapa

    #184507
    Loading
    Participant

    e107?

    #184509
    krisis32
    Participant

    PHPBB2

    #184510
    krisis32
    Participant

    Nu neviens neko nevar ietiekt vai paskaidrot?

    Man loti vajag. Tad es vairak nepostoshus tos stulbos topikus ar jautajumu par portaliem.

    Butu loti laba ja butu tads mods.

    Un vell butu labi ja to modu varetu apvienot ar Ezportal.

    #184511
    azazul
    Participant

    Es ieteiktu apskatīties uz kādu citu CMS’u, kam primārais mērķis ir paredzēts portālu, nevis forumu izveide.

    Es labak ieteiktu skatīties uz ModX, SilverStripe vai Drupal.

    Protams, ja tu neproti programēt, tad varbūt lapāk portālu tev vispār nevajadzētu taisīt.

    .. mani divi centi.

    p.s. paturu tiesības jebkuru, kurš iesaka php-fusion vai e107, uzskatīt par garīgi atpalikušu.

    #184512
    Foxsk8
    Participant

    Autor: Tu esi jocīgs. Tikai neapvainojies.

    bet tur nevar postot jaunumus

    Kā tad iekš notepada visi jaunumi tiek postoti un parādīti sākuma lapā.

    Tas ka tev nav zināšanas un taisnas rokas, nedos tev super easy druper CMS sistēmu, kur tu ar domu spēku varēsi likt visus jaunumus iekšā un kods pats rakstīsies pēc tavām vēlmēm.

    Domāju, ka tev neviens no CMS nebūs labs, ja jau pat elementāras lietas nezini.

    Plus totāli besī visi šitie sīkie pokēmoni, kas grib portālu uzmaukt vienā, divās dienās.

    Notepad V2 vispār ilgi veidoju i vēl tagad nav kārtīgi pabeigts. Visi iedomājās, ka web veidošanas process ir divi apmīsti pirksti.

    Kā jau es minēju, sākumā izveido kādu lapu uz html, css, pēc tam pieliec kādu php kodu klāt, tev trūkst reāli zināšanu un pieredzes, lai vadītu portālu, kur nu viņu vēl izveidot.

    Tas viss bija tikai mans samaitātais viedoklis.

    #184513
    krisis32
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Autor: Tu esi jocīgs. Tikai neapvainojies.

    bet tur nevar postot jaunumus

    Kā tad iekš notepada visi jaunumi tiek postoti un parādīti sākuma lapā.

    Tas ka tev nav zināšanas un taisnas rokas, nedos tev super easy druper CMS sistēmu, kur tu ar domu spēku varēsi likt visus jaunumus iekšā un kods pats rakstīsies pēc tavām vēlmēm.

    Domāju, ka tev neviens no CMS nebūs labs, ja jau pat elementāras lietas nezini.

    Plus totāli besī visi šitie sīkie pokēmoni, kas grib portālu uzmaukt vienā, divās dienās.

    Notepad V2 vispār ilgi veidoju i vēl tagad nav kārtīgi pabeigts. Visi iedomājās, ka web veidošanas process ir divi apmīsti pirksti.

    Kā jau es minēju, sākumā izveido kādu lapu uz html, css, pēc tam pieliec kādu php kodu klāt, tev trūkst reāli zināšanu un pieredzes, lai vadītu portālu, kur nu viņu vēl izveidot.

    Tas viss bija tikai mans samaitātais viedoklis.


    Labs komentars 😀 😀

    …..process ir divi apmīsti pirksti.

    Labi meginashu ko macities ! ;.

    #184514
    krisis32
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Autor: Tu esi jocīgs. Tikai neapvainojies.

    bet tur nevar postot jaunumus

    Kā tad iekš notepada visi jaunumi tiek postoti un parādīti sākuma lapā.

    Tas ka tev nav zināšanas un taisnas rokas, nedos tev super easy druper CMS sistēmu, kur tu ar domu spēku varēsi likt visus jaunumus iekšā un kods pats rakstīsies pēc tavām vēlmēm.

    Domāju, ka tev neviens no CMS nebūs labs, ja jau pat elementāras lietas nezini.

    Plus totāli besī visi šitie sīkie pokēmoni, kas grib portālu uzmaukt vienā, divās dienās.

    Notepad V2 vispār ilgi veidoju i vēl tagad nav kārtīgi pabeigts. Visi iedomājās, ka web veidošanas process ir divi apmīsti pirksti.

    Kā jau es minēju, sākumā izveido kādu lapu uz html, css, pēc tam pieliec kādu php kodu klāt, tev trūkst reāli zināšanu un pieredzes, lai vadītu portālu, kur nu viņu vēl izveidot.

    Tas viss bija tikai mans samaitātais viedoklis.

    Es nemsu pokemons , bet gan digemons. :duno: :duno: 😀

    Ka jau tu teici “Kā tad iekš notepada visi jaunumi tiek postoti un parādīti sākuma lapā. “

    Vai nav kads mods ar kuru es varetu tapat iepostot ?

    #184515
    Foxsk8
    Participant

    Kam tev mods, ja jau pastāv kā šeit. Izveido tēmu, vai tad tur speciālu modu vajag lai forumā vari piepostot ziņu? 😀 Modu vajag tad, ja tu gribi no foruma izvilkt savu postējumu laukā un parādīt kaut kur citur.

    #184516
    Loading
    Participant

    krisis32. Tev ir jāizaug līdz tādam līmeni, kad varēsi arī tās gatavās lapas izmantot. Neviens uzreiz neko nav mācējis. Tu pārzini HTML? Tu pārzini PHP?

    #184517
    krisis32
    Participant

    Es biju domajis piemream – Es foruma iepostoju tekstu – hahahahahaha

    Un es gribu lai automatiski shis teksts paraditos Ezportal sakum lapa

    #184518
    Foxsk8
    Participant

    Nu bet tā jau arī notiek 😀 Beidz dzert vienreiz, ka smadzenes tev nespēj uztvert to, ko tev cilvēki saka. Reti, kurš man uzkrīt uz nerviem un ceru, ka tas nebūsi tu :). Reāli iekš ezportal instalācijas faila viss ir paskaidrots.

    P.S. TB, nospļauties un visu tev izveidot? 😀 Bet man reāli laika tam neatliek.

    // Number of articles per page

    $CFG = ‘2’;

    Norāda cik ziņas būs redzamas sākuma lapā

    // Length of article-previews. Force READ-FULL by typing [break] in the article!!

    $CFG = ‘1000’;

    Norāda ziņas garumu

    // Article Forum ID: separate by comma for multi-forums, eg. ‘1,2,5’

    $CFG = ’54’;

    Un šeit tu izvēlies foruma ID numurus, no kuriem tev tās ziņas lādēsies. Ezportal nevar uzminēt, ko tieši tu gribi un negribi ielādēt savā sākuma lapā.

    Ceru, ka tagad tev vajadzētu būt kaut kādai skaidrībai.

    #184519
    krisis32
    Participant

    Par to dzershanu.. Tas ir labs padoms! 😀

    Vispar pladies 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā