Ko jūs te dariet vells ar ārā?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Ko jūs te dariet vells ar ārā?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145861
    Mr.Death
    Participant

    Jūs lietotāji… ko jūs dariet, šeit? jūs visu laiku reģistrējaties un neko ne komentējiet, ne veidojiet jaunas tēmas? ko jūs te dariet? ko?

    :die: :hmz:

    #169010
    shady
    Participant

    Quote:

    Ceru redzēt kad kāds kaut ko iekomentēs, kam varētu uzpostot savu viedokli 😀


    heh – nu jā:D

    Bet nē jau..es vnk atveru forumu uz vienu tabu, lai viņš man ir atvērts visu vakaru..nejau es visu laiku skatos..

    #169011
    usins
    Participant

    nu es… vari paskatīties lietotāju sarakstā cik man to postu.. :D:D:D cenšos cik varu darīt šo forumu dzīvu 😀

    #169012
    samurajs
    Participant

    Edgars wrote:

    Jūs lietotāji… ko jūs dariet, šeit? jūs visu laiku reģistrējaties un neko ne komentējiet, ne veidojiet jaunas tēmas? ko jūs te dariet? ko?

    :die: :hmz:

    Viņi baidās dabūt banu! :rofl:

    #169013
    usins
    Participant

    Vienkārši viņi nemāk normālā latviešu valodā rakstīt! Negrib dabūt brīdinājumu :win:

    #169014
    Mr.Death
    Participant

    urlas? :die:

    #169015
    usins
    Participant

    Edgars wrote:

    urlas? :die:


    ne tikai, arī tā saucamie pokemoni un profesionālie čatotāji 😀

    #169016
    samurajs
    Participant

    Jā, ar to poke valodu arī vajadzētu izbeigt. Datuvē brīžam vemt gribas, kā tur raksta. :die: Mums tik traki pagaidām nav un lietotāji, savukārt, uztrenēsies pareizi izteikt savas domas. Tas tak ir apsveicami!

    #169017
    usins
    Participant

    samurajs wrote:

    Jā, ar to poke valodu arī vajadzētu izbeigt. Datuvē brīžam vemt gribas, kā tur raksta. :die: Mums tik traki pagaidām nav un lietotāji, savukārt, uztrenēsies pareizi izteikt savas domas. Tas tak ir apsveicami!


    pilnīgi piekrītu, pietiks domāt pumpaina pusaudža līmenī… kā nekā pāri 18 gadiem 🙂

    #169018
    marr
    Participant

    Es laikam savā attīstībā esmu izlaidis kādu etapu 😥 , jo arī tad, kad man bija zem 18, arī tad es nerakstīju kā p0k3 :hmz: Varbūt jāsāk pārdomāt, ko es vispār internetā pazaudējis? :die:

    #169019
    usins
    Participant

    nu poke valoda jau populāra visās vecuma grupās. Bet nu jāsāk rakstīt kā nākas, vismaz šai interneta vietnē. :win:

    #169020
    Mr.Death
    Participant

    es tul11t pArPLiSISHu n0 sMiEkLIem 1!!1!1! /p0wneR me 0wnZzzZzz 4eVA/ 😥 :rofl:

    #169021
    samurajs
    Participant

    Edži, tu vēl te? Sausiņus sakaltēji? :rofl: Tava [url=https://https://notepad.lv/viewtopic.php?p=4688#4688]atzīšanās[/url] velk tā uz gadiņiem 6… 😀

    #169022
    Mr.Death
    Participant

    Tu domā atzīšanās noziegumos? 😀 o jā! esmu maktenum slepkavīgs :die: 😀 tā vien kārojas kādu nošaut… :rofl:

    /me aizbēga no policijas :money:

    #169023
    nitro
    Participant

    Cits variants..

    Par valodu – varbuut tad popularizeet pareizaas valodas lietoshanu un likt visiem rakstiit pareizi? Citi forumi taa dara..taaka nav nekaads jaunums.

    #169024
    shady
    Participant

    Š eit pamatā jau arī visi raksta gramatiski pareizi.

    #169025
    Foxsk8
    Participant

    Parasti uzraugu šo visu padarīšanu, kodēju ko jaunu, vienkārši atveru forumu, lai citiem nerodas tāda sajūta, ka viņš lapā ir viens pats.

    #169026
    aidskillz
    Participant

    Š…ikuja, zogu servera resursus.

    #169027
    preddetor
    Participant

    Cenšos rakstīt gramatiski pareizi! :rofl:

    #169028
    deivs001
    Participant

    marr wrote:

    Es laikam savā attīstībā esmu izlaidis kādu etapu 😥 , jo arī tad, kad man bija zem 18, arī tad es nerakstīju kā p0k3 :hmz: Varbūt jāsāk pārdomāt, ko es vispār internetā pazaudējis? :die:


    Nesatraucies es esmu ar tevi! 🙂 Cik pašam liekas arī neesmu vēl p0k3 līmenim izgājis cauri.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā