Ko sakat par R8 reklāmu?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Reklāma Ko sakat par R8 reklāmu?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146381
    deivs001
    Participant

    Par brīnumu šī nav no tām reklāmām, kas izraisa nepatiku un gribu pārslēgt. Man tīri iet pie sirds šis reklāmas klipiņš.

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=9UU36560mJA[/youtube]

    #173906
    memorex
    Participant

    jā interesants klips, man arī iet pie sirds

    #173907
    marr
    Participant

    man gan šī reklāma nepatīk. Tikpat garlaicīga un neinteresanta, kā lielākā daļa pārējo reiklāmu.

    #173908
    Loading
    Participant

    marr, atzīsti, ka tev nepatīk audi 🙂

    Automašīnu reklāmas vienmēr izcēlušās ar savu neparastumu. Ajax reklāmas nemaz nestāv klāt. Vai arī citas reklāmas, kur nepārtraukti bļauj PĒRC PĒRC vai tante Aļona ieteica… brrr Š ī reklāma ir patīkama.

    #173909
    samurajs
    Participant

    Audi jau pats par sevi reklāmu neprasa. Kur nu vēl A8 vai R8…

    Š ī reklāma atšķiras no citām ar savu neuzbāzību, delikātumu.

    Always CocaCola? Wēēēē…[img]https://i.smiles2k.net/smellies/smellie_sick.gif[/img]

    #173910
    osh
    Participant

    Es TV neskatos un internetā praktiski viss uzbāzīgais man tiek nobloķēts, tā ka reklāmas mani neapgrūtina.

    Bet šajā gadījumā es piekrītu marr, šī tiešām likās garlaicīga, ar grūtībām piespiedu sevi līdz beigām noskatīties, jo cerēju, ka beigās būs kaut kas interesants.

    #173911
    Loading
    Participant

    osh 😀 Tev vispār auto interisē? Paskaties kaut vai to pašu CocaCola reklāmu. Tāda spiedīga un uzbrūkoša. Mūsdienās valda uzskats, ka reklāmai jābūt uzspiedošai. Bet šo par uzspiedošu tiešām nenosauksi!

    #173912
    osh
    Participant

    Man patīk reklāmas ar humoru.

    Un man patīk arī Dosjas, Vanish utml reklāmas, jo tās ir vienkārši tik atsaldēti stulbas, ka doma par to, ka uz pasaules eksistē tādi idioti, kuri tās veido, man parasti uzlabo garīgo, ja nejauši gadās ko tādu redzēt.

    #173913
    marr
    Participant

    Loading, nē, man nav nekas personīgi pret audi 😛 uskato to par tādu pašu auto kā, piemēram, VW. Piekritīšu vien tajā aspektā, ka neuzskatu audi ne par kādu luksusa klases auto, ar ko cilvēks uz ielas “varētu dižoties” ka viņam ir audi. Protams, audi A8 var skaitīties elegants, taču ja man būtu jāizvēlas auto par attiecīga lieluma cenu, es noteikti izvēlētos ko citu. Arī tie paši Audi R8 ir auto, kas, protams, neprasa komentārus, nenoliedzu, ka var patikt tāds auto, bet ne jau tāpēc man patiks vai nepatiks šī reklāma. Ja runājam par labāk auto reklāmām, tad ir sanācis redzēt labas reklāmas honda izpildījumā, tiesa, nevienu konkrētu linku neiedošu, jo man nav nekādas vēlēšanās šobrīd meklēt youtube kādu no reklāmām, kas man patika 😀 zinu tik to, ka ir tādas bijušas, neesmu tas, kas par jebkuru reklāmu vienmēr bļaus vē, fū, pē, kaka. No citām reklāmām, varu teikt, ka ir skatāas arī, piemēram, daža laba tualetes papīru reklāma, pasen atpakaļ bija tāds “edet maxi”, joprojām atceros ka tā bija ļoti laba un patīkama reklāma.

    vēl, Loading, manuprāt, Tu pats esi sapinies savos vārdos, jo saki, ka reklāmai jābūt spiedīgai, kāda ir colas reklāma, bet audi tāds nav, so, pēc Taviem vārdiem pat sanāk, ka audi reklāma ir slikta 😀

    Ja runājam ar reklāmām vispārīgi, tad vēlos atgādināt par to, ka reklāmas pēc savas būtības ir jādala vairākās grupās, tās nevar visas mest vienā maisā. Tās, kas informē par pilnīgi jauniem produktiem, par jauniem, kas ir tie paši esošie, tikai ulaboti un tās, kuras vienkārši atgādina cilvēkiem, ka tāds un tāds produkts eksistē.

    Audi variantā viņi, manuprāt, grib parādīt to, ka ir JAUNS AUDI, tāad viņiem būtu jāpasaka, kas tad viņā ir tik īpašs…. nevis vienkārši jāatgādina, ka tāds audi eksistē. Protams, tas ir subjektīvs viedoklis, taču mani nu nekādi neieinteresē šāda garlaicīgā reklāma, kura iet 1.5 min, kuras laikā bez maz vai aizmigt var…

    osh, starp citu, reklāmas pārspīlētas tiek taisītas ar mērķi, tas nav nejauši… vai Tu labāk atceries reklāmu, kas Tev lika pasmieties kaut brīdi, vai tādu, kas Tev likās garlaicīga, neinteresanta?

    #173914
    Loading
    Participant

    Neesmu teicis ka reklāmai ir jābūt spiedīgai, mūsdienās tā ir pieņemts, tas ir secinājums no TV reklāmām. Reklāmas jau ir gaumes lieta, šaubos vai par to var strīdēties un kādam uzspiest savu viedokli. Laimīgu jaunogadu tev 🙂

    #173915
    marr
    Participant

    Es jau nemēģinu uzpsiest savu viedokli, tikai izsaku savu 😉

    laimīgu Tev ar’ 😀

    #173916
    D-Stacker
    Participant

    Audi.com maajas lapaa sho klipu redzeeju pirms 2 meeneshiem, bet pa teluku tikai tagad 😀

    #173917
    Mad182
    Participant

    Manuprāt ļoti izdevusies reklāma. Mūzika fonā patīk, lipīga 😀

    #173918
    Faust
    Participant

    Melodija visvairāk piesaista!

    #173919
    osh
    Participant

    Š ito reklāmu iekš UK pa TV rāda.

    Mašīna maksā ~75,000£

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā