Ko Tev nesīs 2009. gads?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Ko Tev nesīs 2009. gads?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #186814
    Foxsk8
    Participant

    Vizmaz zinam, ka notepad pa grunti neaizies, ja nu vienīgi mani ar samuraju pie vienas govs ķēdes nepiesies meža vidū “bez paikas” – izdzīvo stiprākais un gudrākais 😀 . Vot pārējie var nedaudz padomāt pie crisis situācijas, ko viņi darīs ar augstām reklāmas cenām.

    #186815
    Anonīms
    Neaktīvs

    kha 😀 jaunais paris 😀 😀

    #186816
    samurajs
    Participant

    Morpheus: nemaz neņirdz… iespējams, ka es teleportēšos atpakaļ uz Datuvi, bet Fox paliks meža vidū pie ķēdes par suņakaulu vilkiem…

    Ja šite neviens neko nedarīs – exitus dabīgā nāvē pienāks ātri…

    #186817
    Anonīms
    Neaktīvs

    Nu nu 😀 par ko tad tādas nesaskaņas ? ko nevaram sadalīt? drizāk jāturas kopā, jo es gatavoju jums konkurenci , vienīgi tas ka tikai par mobilo IT jomu 😀 bet tas ta 😀 bet nu ta, personigi manas domas, ja Tu , Samuraj aiziesi no noutpada, šitam projektam ir nāve 😉 tas ir garentēts, jo neviens tik daudz nerausies ka Tu 😉 he he un man rauties nav ne velme ne laiks, pašam darba pari kaklam 😀 vispār pluss tava kastē, šitā drukāt kā Tu es zinu tikai paris cilvekus kas var 😉 bet ta jau ir augsta pilotāža. 😉 lab bet jabeidz te vavuļot buļšitu 😀 cerams ka viss bus ok, nevar būt ka šitam būs tāds gals 😉 un lai neatdotu galus, paņem kādus divus alus 😀

    #186818
    schinder
    Participant

    Lai nu kā ar tiem valdības lēmumiem,visiem LAIMĪGU JAUNO GADU! :party:

    #186819
    elvisburdajs
    Participant

    Cukura fabriku europas savienība mierīgi slēdza, Godmanis pat pirkstus nepakustināja lai ko mainītu. Ar to es gribēju pateikt ka drīz tādā veidā visas mūsu rūpnīcas aizvērs un tad tiešām tik atliks lietot zviedru cukuru pārtiku utt.

    PS. Ja samurajs un foxsk8 aizies no notepad, tad šim portālam beigas….

    #186820
    deivs001
    Participant

    fox jau nemaz nevar aiziet! 😀

    Š is ir viņa nepiepildītais sapnis.

    #186821
    izredzētais
    Participant

    manuprāt ivars godmanis tāds viens liels vīruss latvijā vien ir…

    #186822
    deivs001
    Participant

    Lai arī kāds vīruss, bet ir labāks, piemēram, par Kalvīti. Kaut pēc skata vairāk atgādina valsts vadītāju.

    Ceru, ka 2009. gads ļaus viņam stabilizēt ekonomiku, lai vairs nav tāda lejupslīde un saglabāt līdzšinējo parādu lielumu, neviss iebraukt lielākos.

    #186823
    marr
    Participant

    kur ta’ nu vēl lielākos iebraukt kā šobrīd tiek darīts. +7.5 bill samērā iespaidīgs pieaugums :p

    #186824
    samurajs
    Participant

    Ja Godmanis šitos nepopulāros pasākumus uzskatīja par vajadzīgiem, tad laikam sūdi patiešām lieli. Š is džeks nav no tiem, kam pirmām kārtām rūp paša kabata…

    Tikai 1 faktors: ja ekonomiku arī veiksmīgi stabilizēs, ārējie parādi vienalga būs jāatdod, un šo dēļ tautas labklājība vēl daudzus gadus būs zemāka nekā bez šī aizņēmuma. Atkal viens stimuls pamest Latviju un meklēt laimi ārzemēs. Vienā krievu avīzē jau bija pareģots, ka pēc gadiem 10 Latvijā paliks vien pensijas vecuma sievietes…

    #186825
    samurajs
    Participant

    Ja Godmanis šitos nepopulāros pasākumus uzskatīja par vajadzīgiem, tad laikam sūdi patiešām lieli. Š is džeks nav no tiem, kam pirmām kārtām rūp paša kabata…

    Tikai 1 faktors: ja ekonomiku arī veiksmīgi stabilizēs, ārējie parādi vienalga būs jāatdod, un šo dēļ tautas labklājība vēl daudzus gadus būs zemāka nekā bez šī aizņēmuma. Atkal viens stimuls pamest Latviju un meklēt laimi ārzemēs. Vienā krievu avīzē jau bija pareģots, ka pēc gadiem 10 Latvijā paliks vien pensijas vecuma sievietes…

    #186826
    samurajs
    Participant

    Ja Godmanis šitos nepopulāros pasākumus uzskatīja par vajadzīgiem, tad laikam sūdi patiešām lieli. Š is džeks nav no tiem, kam pirmām kārtām rūp paša kabata…

    Tikai 1 faktors: ja ekonomiku arī veiksmīgi stabilizēs, ārējie parādi vienalga būs jāatdod, un šo dēļ tautas labklājība vēl daudzus gadus būs zemāka nekā bez šī aizņēmuma. Atkal viens stimuls pamest Latviju un meklēt laimi ārzemēs. Vienā krievu avīzē jau bija pareģots, ka pēc gadiem 10 Latvijā paliks vien pensijas vecuma sievietes…

    #186827
    klibais_Silvers
    Participant

    Nu tad ziepes būs…

    #186828
    deivs001
    Participant

    Kas zin, kas zin. Varbūt, ka vēl kāda banka izdomā bankrotēt! 😀

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā