Krāsainie pārņem pasauli!?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Krāsainie pārņem pasauli!?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 59 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #163118
    runcio
    Participant

    Vai tiešām krāsainie (varavīksnes tīkotāji) pārņem pasauli?

    Kāds teiks, ka esmu stereotipains, lai saka.

    Bet uzskatu, ka tipisks vīrietis izvēlēsies sev zilu apģērbu nevis rozā vai violetu.

    Un tāpat ar sievietēm – ka viņas drīzāk izvēlēsies, ko sārtu nevis zil/zaļu.

    Reku bildē Whatsapp vecie smaidi un jaunie smaidi.

    Vecajos viss ok, veči – zilās drēbēs, sievietes – rozā/lillā.

    Nu varēja jau abās versijās arī iztikt bez viendzimuma dzīves popularizēšanu (varēja paslēpt šos smailijus zem piem., others ….. )

    [img]https://image.ibb.co/bOXuLm/Capture_watsapp.jpg[/img]

    #331726
    theluckymike
    Participant

    nevis stereotipains, bet homofobs 🙂 saki kā ir. hz, kur problēma čalim sarkanu maiku uzvilkt? wtf

    #331727
    Mad182
    Participant

    Nespēju iedomāties, cik garlaicīgai jābūt dzīvei, lai satrauktos par kreklu krāsu whatsapp smaidiņos. Un arī par to, ar ko citi guļ.

    #331728
    ruukjis
    Participant

    +1

    #331729
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Nu man arī nepatīk tie WhatsApp smaidiņi, bet nebiju ievērojis apģērba krāsu. Es valkāju jebkādas krāsas apģērbu, ja vien tas apģērbs ir melns.

    Man visvairāk nepatīk tie, kur ir sirsniņas starp divien vīriešiem un sievietēm vai arī divi vīrieši skūpstās. Vai WhatsApp atļautos smaidiņu, kur vīrietis skūpstās ar mironi, suni vai arī mazgadīgu meitenīti? Kāpēc vienas perversijas tiek atbalstītas, kamēr par līdzīgām liek cietumā?

    #331730
    ruukjis
    Participant

    Quote:

    Kāpēc vienas perversijas tiek atbalstītas, kamēr par līdzīgām liek cietumā?

    Vai tu esi tik aprobežots, ka nespēj saskatīt atšķirību starp vardarbību un orientāciju? Moš pašam vajag pasēdēt cietumā un paplašināt redzes dibena lauku.

    #331731
    Mad182
    Participant

    Nevajag jaukt kopā divas pilnīgi nesaistītas lietas – to, ko ar abpusēju (vispusēju?) piekrišanu dara pieauguši cilvēki savā guļamistabā, ar bērnu, dzīvnieku vai jebkuras citas personas izmantošanu.

    #331732
    runcio
    Participant

    + ~ 1

    Nu ruukjis jau teica, vardarbība utt..

    bet var jau arī būt citas perversijas, kur necieš dzīvas būtnes.

    Homofobs vai nē, bet kāpēc tas jābāž citiem acīs!?

    Jā te kāds varavīkšņu aizstāvis, teiks tas jau dabiski utt… bet vai pasaule, civilizācija būtu tiktāl nonākusi/attīstījusies, ja šo varavīkšņu cilvēku būtu bijis piem., 30% piem., akmens laikmetā!?

    #331733
    runcio
    Participant
    #331734
    Mad182
    Participant

    Kāpēc tevi tas uztrauc? Kā tas maina tavu dzīvi?

    #331735
    Lcs006
    Participant

    MunV taču pārāk dumš, lai saprastu vispārkautko..

    Whatsapp smaidiņi ir problēma!?!?

    #EPICfacepalm

    #331736
    shady
    Participant

    Lielākas dumjības laikam neesmu sen kā redzējis 😀

    Man pašam ir bijuši sarkani krekli un nesen kā nopirku sarkanu maiku. Tīri labi izskatās.

    Man vecākais dēls ar dzīvo bez tik muļķīgiem aizspiedumiem un viņam diez gan labi tīk pat rozā krāsa. Un nevienam tas nesagādā nekādus aizspiedumus…

    Un ne es ne arī dēls nav gejs vai kas tamlīdzīgs. Drīzāk tāda cimperlēšanās ar krāsām rada aizdomas par tavu nestabilo prātu 😀

    P.S. – gaume arī var ar laiku mainīties. agrāk biju apsēsts tikai ar melnu krāsu – tagad velku to, kas izskatās interesanti (brīvajā laikā) vai atbilst etiķetei (darba attiecībās).

    #331737
    m_janis
    Participant

    Nu stresot par apģērba krāsu – tas vispār ir kaut kas prātam neaptverams. Nav te ko jaukt orientāciju, paskaties dažus gadsimtus atpakaļ vēsturē, vai tagad citu tautu ģērbšanās stilu (pēc tavas loģikas jābŠ—inās, kā joprojām pastāv skoti – tērpjas taču svārkos, tātad zilie :D. Veči, kuriem sarkanas mašīnas vai moči – nu viss skaidrs, hipiju laiku garie mati – tas pats. Izskatās, ka tev problēmas, kur tām nav nekāda pamata – iesaku apmeklēt psihoanalītiķi, kamēr kaite nav progresējusi. Un jā – esmu normāls vecis, bet sarkani treniņtērpi, sarkani krekli, pat sarkanas kurtkas – man ļoti bieži ir lietošanā, īpaši jau kalnu gājienos.

    #331738
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Nekrofīlijā un pedofīlijā arī ne vienmēr ir runa par vardarbību, bet tik un tā šādas seksuālās orientācijas cilvēkus vajā, bet pederastus un lezbietes speciāli aizsargā. Loģika?

    #331739
    ruukjis
    Participant

    Apbrīnojami, ka cilvēks, kurš laiku pa laikam izrāda kaut kādas saprāta pazīmes jau nākamajā postā demonstrēt tik pataloģisku stulbumu.

    Nekrofīlija vispār notiek bez vienas puses piekrišanas – par nelaiķi atbild tuvinieki, nedomāju, ka kāds teiks: “hey, jā droši, izpriecājies ar manu mirušo sievu!”

    Par bērniem nemaz nerunājot, bērns pat, ja “labrātīgi” piekrīt, bieži vien neapzinās sekas… Bļin tu esi truls idiots – šādai diskusijai nemaz nevajadzētu būt.

    #331740
    uldics
    Participant

    Bahaha, kā tad tu uz ielas vari iziet neeksplodējot, ja tie mikroviepļi tev tādu kondīciju izraisa? Man nav nevienas rozā maikas, bet tas nenozīmē, ka tādu būtu aizliegts vilkt kādam. Pēc nezilas maikas vien klasificēt kādu pie zilajiem ir drusku pa platu ņemts. Ir daudz trakākas lietas par ko cepties.

    #331741
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Nu var jau visādi nokārtot to nekrofīliju, kaut vai testamentā sevi novēlēt otrai pusītei. Un galu galā nekrofīlijas gadījumā grūti ir atrast cietušo, ja pieņemsim ka līķis vairs neko nejūt. Un ja vien pēc mīlas nakts tur lejā nav tik ļoti izļurkāts ka zem līķauta noslēpt nav iespējams, domāju ka arī tuvinieki nepamanīs. Bet nē, šīs seksuālās orientācijas cilvēkus neaizargā eiropas savienība, bet ļaunajiem nekrofobiem ļauj vajāt un diskriminēt.

    Pedofilijā ir līdzīgi. Daudziem pubertāte un līdz ar to seksuālās dziņas sākas stipri pirms likumā noteiktā laika. Daudzi 13 gadus veci puišeļi būtu priecīgi izpist smuku vidusskolnieci, tāpat kā 14 gadīgas meitenes gribētu izmēģināt TO ar vecākiem puišiem. Un ir 45gadīgi spalvaini onkuļi, kuri savu mazo, ļengano, zem alus vēdera paslēpto pabriku iebāztu tādai tikko pieaugt sākušai jaunavai. Bet nē, eiropas savienība neaizargā šo seksuālo minoritāti, bet ļaunajiem pedofobiem ļauj viņus diskriminēt un likt cietumos. Vēl trakāk, cietumos tiek likti arī tie, kas tikai par šādām lietām fantazē un kolekcionē bildītes par šādām tēmām. Rezultātā ciešam mēs visi, jo tiek ieviesta policejiska valsts, cenzūra, utt.

    Pederastijā gan, tur viss kārtībā. Viens vecis drāž otru veci tūplī, pēc tam izvelk ar kakām nosmērētu krāniņu un bāž tam otram mutē. Rezultātā vienam ir pakaļā hemaroīdi, abiem ir AIDS. Tad tā “sievišķā” pusīte izdomā sev nogriezt olas un pieprasa valstij mainīt pasē dzimumu. Tur, lūk, viss ir kārtībā. Tās lūk esot cilvēktiesības! 😀 Dažreiz tik tiešām gribas atpakaļ Staļina un Hitlera laikus, kur ar tādiem lieki neauklējās.

    #331742
    ruukjis
    Participant

    1. Tu runā par kaut kādiem galēji utopiskiem gadījumiem, kuri praksē vienkārši neeksistē. Parasti nekrofīļi līķus sagādā sev paši – viņi ir diezgan nežēlīgi slepkavas, ar retiem izņēmumiem, bet pat tie cilvēki ir ar psihiskām atvirzēm. Turklāt ne visur pasaulē par nekrofīluju soda – brauc, piemēram, uz Kaliforniju un drātē līķus pēc sirds patikas.

    2. Un atkal tu jauc dažādas lietas – pedofīluju, kas ir varmācība, ar seksu. Gadījumi, kad tīņi paši lec klēpī, nav nekas neparasts un par tiem parasti nevienu nesoda, ir bijuši publiski skandāli, bet tas arī viss.

    #331743
    theluckymike
    Participant

    Lasot verga komentāru, ar sajūsmu apbrīnoju, ka cilvēki ir spējīgi dzīvot bez jebkādas kritiskās domāšanas. Un jā verg, nejauc pederastus ar gejiem. vismaz iemācies vārdu nozīmi.

    #331744
    ruukjis
    Participant

    Here I fixed for you.

    Quote:

    Lasot verga komentāru, ar sajūsmu apbrīnoju, ka cilvēki ir spējīgi dzīvot bez jebkādas domāšanas.

    Es esmu pārliecināts, ka:

    a) tur ir divi cilvēki pie viena konta

    b) tam džekam ir brutāla personības dalīšanās

    Reizēm no viņa nāk laukā pilnīgi loģiski un saprātīgi teksti un tad… šis… šķiet, ka viņa seju morāle un intelekts vispār nav skāris.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 59 kopumā)
  • Tēma ‘Krāsainie pārņem pasauli!?’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā