Kura mobilā OS ir vislabākā?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Kura mobilā OS ir vislabākā?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 52 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #300607
    Raivix
    Participant

    Es nekad nelieku pilnas dziesmas kā zvana melodijas, jo parasti dziesmām sākums ir pilnīgi nederīgs zvana melodijai. Vienmēr izgriežu sev tīkamu gabalu.

    #300608
    Aldis
    Participant

    Lietoju iOS un Android… BET… 😀

    Izskatās ka galīgi atšķirībā no 95% notepad.lv nemīlu meinstrīmu… jo… patīk:

    MeeGo – tas kurš uz N9, tagad saucas Sailfish un būs iekš Jolla viedtālruņiem… 🙂

    #300609
    piwchix
    Participant

    Kāds tam sakars ar manis rakstīto? Sagrieztai dziesmai funkcionāli ir kas savādāks no pilnas dziesmas?

    #300610
    Evers
    Participant

    Dabūju pilnu naudas atmaksu, WP – nekad vairs neņemšu, un Nokia ar vairs prot taisīt tikai labus firmware telefonus.

    #300611
    dzhonsons
    Participant

    +1 par MIUI. Tādēļ balsošu par Android.

    #300612
    Brutto
    Participant

    Simbiānis.

    #300613
    Eudoxus
    Participant

    Lietoju WP8 jau vairākus mēnēšus un nekas no minētā nav novērojams. Viss griežas raiti un nekas negļuko.

    #300614
    Eudoxus
    Participant

    Ko līdzīgu es varētu uzrakstīt par savu pieredzi ar Sony Xperia.

    #300615
    ruukjis
    Participant

    1. iOS – man patīk, ka viss vienkārši strādā, neķerās un nebremzē.

    2. MeeGo – man nav saprotams, kāpēc Nokia atteicās no tik lieliskas OS. iOS ieliku priekšā, jo aplikāciju vairāk.

    3. WP8/Android – abiem, manā izpratnē, ir jokainas lietas, kas kaitina.

    4. WM 6.0 – traumatiska pieredze… pirmā iepazīšanās ar veidtālruņiem.

    #300616
    iKey
    Participant

    Pieredze pa smārtu līniju sākās jau tālajā 2004-jā gadā ar Symbian S90 platformu (Nokia 7710), bija jau ietrenēti pirksti, un irbulīti varēju neaiztikt. pēctam pārlecu uz S60 (Nokia N73 ME, Nokia 5630 XM) un pēdējā simba bija Nokia N8 ar Belli. Nesaprotu, kāpēc daudzi noraka Simbu, īpasi, kad Andža bija pārāk zaļš, un abolītis ar uzskrūvētu cenu, un piesaisti pie operatora ar ne to lētāko tarifu plānu.

    Kādu pusgadu dzīvoju ar Meego (Velns lai parauj to E-lopu). Pagaidām neko īpašu nevajag. Būs spiesta lieta, būs vien jāpārlec uz aktuālākajām platformām

    Veči, man ir jautājums pa Android līniju? Kā garantijas veči var pamanīt operācijas ar Firmwari, ja pēc Custom ir uzlikts oficiālais ROM?

    #300617
    shady
    Participant

    Telefonos ir “melnās kastes”, kuras fiksē noteiktas lietas. Esmu runājis par šo tēmu ar vienu ražotāju, kurš to aptiprināja. Tiek fiksēta, piemēram, tāda informācija kā grābstīšanās ar CPU frekvencēm, root, IMEI maiņa utml… Logfailus pats neesmu redzējis un nevaru pateikt,cik tā detalizēta, bet fakts,ka ir – tas ir skaidrs.

    #300618
    pear
    Participant

    Tā kā patīk advencētākas lietas, man Android OS ir vienīgā no mobilajām OS, kas var sniegt visu vajadzīgo. Kā arī tagad jau pati OS ir palikusi daudz pludenāka un blusu tīrāka, piemēram, man uz Nexusa 4.3 vienkārši lido un nav bijušas nekādas problēmas tā darbībā.

    #300619
    garaisezis
    Participant

    uz samsung iericem to var visu dzest… info pa pilno xda forumaaa

    #300620
    Nettwerk
    Participant

    WP8 viennoziimiigi un tikai labaakais veerteejums. Stabilitaate, vienkaarshums, skaistums. Es negribu buut advanceets lai maaceetu piezvaniit un uzrakstiit epastu. Jo android lieto “advanceetie”.

    Naakamais seko Apple ar iOS, kas ir ar taadu pashu virziibu kaa WP, tikai Apple bija pirmaa.

    Taalaak netiek izskatiitas citas mobilo OS, jo taam tur nav vieta ar saviem zaljajiem utt.

    #300621
    Crow
    Participant

    Spogulīt, spogulīt, saki man tā –

    Kura mobilā OS ir vislabākā?

    Un jams teica:

    Nav jēgas te pļurkstēt! Featurephone, nigger!

    #300622
    shady
    Participant

    Visas cerības liku uz ubuntu projektu…

    #300623
    Crow
    Participant

    O jā. Ideja bija laba un dizains īsts nazis (mind the pun). Vai ta’ tiešām nevarēja Marks pats vai kaut anonīmi investori pacelt to projektu? Es tur tāds un tāds Linux nīdējs, bet tas bija sakarīgākais aparāts visā moderno smārtu vēsturē. Cilvēkiem bija interese, nebija varbūt naudas…

    #300624
    iKey
    Participant

    Vnk vienam čalītim bija telefons ar GingerBread, kurš tur Sony XPeria, un telefons piedāvāja šim apgreidoties uz ICS. ÄŒalis nebija apmierināts, jo svaigākā FW tajā brīdī bija maigi izsakoties “nepabeigta”

    Un uzlika atpakaļ oficiālo GB.

    un čalis saka, ka pēc būvējuma numura čaļi var patiekt, ka ir notikusi grābstīšanās ar FW

    #300625
    Evol
    Participant

    Piekrītu-lietoju Windows Phone 8 jau mēnesi,un uz Android pat paskatīties nespēju.Taču ir dažas problēmas,ka ļoti kaitina-diezgan bieži telefons izdomā rebūtoties,izslēgties,vai piemēram rakstot īsziņu izdomā,ka jāaiztur backspace poga un viss teksts jānodzēš.Nezinu,vai tā ir telefona vaina vai arī paša Windows Phone vaina,bet šīs lietas mani nokaitina.

    Ceru,ka Microsoft turpinās šo projektu un iegūs lielāku popularitāti,jo nākamo telefonu arī vēlētos ar WP sistēmu.

    #300626
    RicoPico
    Participant

    Starp citu, ir kronēts PASAULES LABÄ€KAIS viedtelefons. Un vēl 14, kas ierindojas aiz karaļa.

    https://www.businessinsider.com/best-smartphones-2013-10#15-the-blackberry-z10-1

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 52 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā