Kura mobilā OS ir vislabākā?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Kura mobilā OS ir vislabākā?

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 52 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #300627
    shady
    Participant

    Atvēru ar interesi, izgāju cauri visam sarakstam un tūlīt, tūlīt jau redzēšu, kas ir #1 vietā (jau acu priekšā pazib visi testētie telefoni un šaudas galvā dažādas domas – kurš tad ir īstais?) .. un … ieraugu. Emm… nu… ko gan citu varēja gaidīt? 😀

    #300628
    RicoPico
    Participant

    Es jau pie 3. vietas sajutu ko nelāgu. 😀 Bet nu jā. Tāds neliels šoks ar “nu jāāāā” pēcgaršu.

    #300629
    Evers
    Participant

    Pfe, nopirku samsung galaxy s3 mini ar jaunāko andri, izbesīja visādi sīkumi jau pirmajā dienā, un pirmo zvanu jau veicot zvana beigās uzkārās, cmon, tas nav nekāds low-end andrphons, Android nav mainījies uz labo pusi ne par kapeiku. Aiznesu nākamajā dienā un dabūju pilnu naudas atmaksu. 3 telefoni mēneša laikā, Phones4u mani drīz pa durvīm nelaidīs iekšā, bet nu kādam ir jāceļ kvalitātes latiņa. 🙂 Featurephone aizvien rullē, mans Nokia 1280 ir labākais telefons kāds man jebkad ir bijis. Ja kautkas no smārtiem ir lietojams, tad es pat kā Apple nicinātājs teikšu, ka tas iPhone ir vistuvāk ideālam neskatoties uz astronomisko cenu.

    Es cienu sevi un savu naudu un man ir prasības. 🙂

    #300630
    shadow118
    Participant

    Windows Phone esi mēģinājis?

    #300631
    shady
    Participant

    Un WP nekaras?

    #300632
    shadow118
    Participant

    pa laikam jau kaut kas ieķerās, bet pārsvarā viss notiek ļoti gludi. Vienreiz bij, ka nevarēju no vienas progas iziet.

    #300633
    Evers
    Participant

    Palasi augstāk 🙂 Pēēē, patika vienkāršība un estētiskums, trūka gan dažas lietas, taču gļuko ne par kapeiku mazāk kā Andris.

    #300634
    shadow118
    Participant

    Nākamajā apdeitā itkā vairākas trūkstošās lietas būšot iekšā (screen rotation lock, notification center, bik normālāka programmu aizvēršana)

    Esmu pabakstijis Galaxy Ace 2, likās krietni lēnāks par manu Lumia 620. visp android visa tā izvēlne man liekas tāda bik haotiska

    #300635
    Participant

    Situācija ar WP man atgādina to, kā agrāk smējās par Apple fanbojiem – ja kāda no n-tajām funkcijām nav iekļauta iOS sastāvā, tad tā nemaz nav vajadzīga. Reku jau drīz WP saturēs notification center (apsveicu!!!), malači! Telefons pēkšņi ir domāts, lai zvanītu un sūtītu e-pastus, tikai kāda velna pēc tu priekš tam pērc tik dārgu viedtālruni.

    Skatos un bolos:

    https://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/a3d1f9cd-adda-42c3-99d3-171414b894e6?imageType=ws_screenshot_large&rotation=0

    Nu gluži kā iOS7 – sēdi un gaidi, kamēr no krāsām tev sāksies tīklenes disfunkcija. Jau garšas sajūta cilvēkam no pārmērīgām garšvielām ir vājinājusies, tagad vēl arī… ehh…

    Bez tam, skatos un meklēju jūsu Marketplace sev noderīgās aplikācijas – puse nav, bet otra puse ir ar zemiem vērtējumiem un lasu, ka šīs aplikācijas mēdz crashot un tiri piri. Nē, paldies.

    Viss jau būtu labi, bet pilnīgi riebj visi šitie “WP nekarās!!!”, “WP vislabākais dizains!!!!” un “WP nav domāts advancētajiem, mums vajag tikai nosūtīt sms un pazvanīt, viss pārējais ir domāts maziem pokemoniem!!!!!” Phe..

    PS: Nobalsoju par iOS.

    #300636
    shadow118
    Participant

    Bet reāli, kādu smartu tu ieteiktu, par saprātīgu cenu un kas nav Android?

    #300637
    RicoPico
    Participant

    Tele2 wrote:

    “Viedtelefonu lietotāju skaits “Tele2” tīklā pārsniedz jau 200 000 jeb 20% no kopējā klientu skaita. Pašlaik Latvijā no katriem desmit nopirktajiem telefoniem seši ir viedtelefoni.

    Pašlaik starp augstas klases viedtelefoniem pieprasītākie modeļi “Tele2” klientu apkalpošanas centros ir: “iPhone 5S”, “Samsung Galaxy S4”, “HTC ONE”, “Nokia Lumia 925” un “Sony Xperia Z”

    #300638
    Participant

    Nekādu. 🙂

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 52 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā