Kurš Latvijas IT portāls patreiz ir visperspektīvākais?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Kurš Latvijas IT portāls patreiz ir visperspektīvākais?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 135 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151155
    samurajs
    Participant

    Nu te mēs varam kritizēt, sunīt un gānīt no panckām ārā zābaku, datūzi, arī savu notepad utt. Bet labāk darīt to konstruktīvi un pamatoti – tas palīdzēs redakcijai apzināt un labot pieļautās kļūdas, un padarīt Notepad.lv vēl interesantāku un saistošāku.

    #234812
    Mad182
    Participant

    Cik esmu iemetis aci eoz.lv, tur ir visai labs forums ar sakarīgām atbildēm. Tas gan īsti nav portāls, bet tikai forums.

    Zābaki un datuve manuprāt ir miruši, tur vienkārši nav ko lasīt, ja nu vienīgi reklāmas. Atvainojos, bet man pie d*rsas, ka Samgavari izlaiduši jaunu telefonu iPū123 un Lattelecom internets jau 123. reizi kļuvis ātrāks. Neatceros, kad tur pēdējo reizi būtu redzējis kādu praktiski noderīgu rakstu. Riebjas, ka cilvēki tulko un raksta slavinošus rakstus par visādām mantiņām, kuras, visticāmāk, pat veikala plauktā nav redzējuši. Ja reiz ir raksts par kādu gadžetu, tad es gribētu arī dzirdēt patiesu salīdzinājumu ar kaut ko citu un reāla lietotāja pieredzi/atsauksmes ar plusiem un mīnusiem, tipa suns norija un iznāca ārā vesels vai slackware neatbalstīja plug and play, nevis cik miljonu krāsu displejs tam draņķim ir un cik revolucionārs ir tā dizains.

    Next – kas tas ir?

    Par notepad man ir iespaids, ka pāris cilveki ļoti cenšas, lai te kaut ks notiktu un raksta ziņas, bet kopumā te vienkārši ir pārāk maz tautas un pārāk liels troļļu īpatsvars. Domāju jaunus un saprātīgus lietotājus atbaida tas, ka katra otrā foruma tēma ir aizpildīta ar “insaideru” fleimu un spamu.

    Vispār ja es kaut ko jaunu gribu palasīt, lasu slashdot.org

    #234813
    TokRa
    Participant

    Tieši visperspektīvākais un tieši (portāls + forums) — Notepad.

    Ja tikai portāls: Notepad un Взяtuve.

    Ja forums, Notepad un EOZ.

    IMHO.

    P.S. Sakarīgums un perspektivitāte tā kā atšķirīgi jēdzieni ir ^^’

    #234814
    tox3
    Participant

    Nevaru salīdzināt lietoju tikai Notepad

    #234815
    drunk_lizard
    Participant

    ja notepadaa nebuutu manas maates, buutu ciesjami :>

    bet taa…

    latvijaa it portaalu kaa tadu nav.

    ir kas iebilstams? :>

    #234816
    RicoPico
    Participant

    Sarakstā nav pieminēts zparks.lv, kurā ik pa laikam iebāžu degunu. Bet tiešām ik pa laikam, jo jauni raksti pie viņiem parādās diezgan reti.

    Par perspektīvumu- Notepad.

    Būtā iegriežos ļoti reti.

    Reizi pāris dienās sanāk apmeklēt arī Datuvi. Lai arī Datuvē ir daudz visādu dunduku un vulgāru tēviņu, forums tur kustās tīri naski.

    NEXT agrāk lasiju, bet pēdējā laikā raksti kļuvuši… Nu… Tādi šķidri.

    #234817
    Holmss
    Participant

    Mad182 wrote:


    Par notepad man ir iespaids, ka pāris cilveki ļoti cenšas, lai te kaut ks notiktu un raksta ziņas, bet kopumā te vienkārši ir pārāk maz tautas un pārāk liels troļļu īpatsvars. Domāju jaunus un saprātīgus lietotājus atbaida tas, ka katra otrā foruma tēma ir aizpildīta ar “insaideru” fleimu un spamu.

    TokRa wrote:

    Tieši visperspektīvākais un tieši (portāls + forums) — Notepad.

    Ja tikai portāls: Notepad un Взяtuve.

    Ja forums, Notepad un EOZ.

    #234818
    Izliecies
    Participant

    Notepadā, manuprāt, ir vissakarīgākie komentētāji. Boot un Datuve izceļas ar fleimeriem un spameriem, Boot it īpaši, tur vispār kādu pozitīvu komentāru ir brīnums ieraudzīt.

    Varbūt tas ir arī Notepad autoru nopelns, bet tā nu tas ir.

    #234819
    Jaunzems
    Participant

    Trololo, es tikai notepadu! Datuvē es pagorījos pirms kāda gada, bet tas nomira…

    Ziņas lasu šeit, techi.com un Engadget, dažreiz TGDaily.

    #234820
    root
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    ja notepadaa nebuutu manas maates, buutu ciesjami :>


    Tiesjaam, man arii vinja reizeem taa vien besii araa tikai taa…

    Par tematu, Notepad neskatoties uz *cough* profesionalaprogrammetajaunwebizstradataja fokša nu jau pa trejdeviņām tēvu un māšu zemēm izslavēto slinkumu ir vis sakarīgākais no Latvijas it portāliem, forumiem un vienkārši ziņu lapām. Bet to laikam atsver Samuraja reizēm burvīgi tizlie raksti, kas saturu papildina ar vieglu dibena smakas piesitienu, kādu bitu informācijas un dienas devu pozitīvi lādētas iekšu kratīšanās un Shady jau pierastie PR raksti, reklāmas elīzes un vienkārši spams.. Vēl protams absolūti manu garīgo pasauli priecē fakts, ka projekts balstās uz plikas palaistuves cienīga plika entuziasma. Man patīk, kad cilvēkiem ir ko darīt un viņi to dara tāpēc, ka viņiem tas patīk, ne tāpēc, ka par to vairāk maksā. Un cerams, tas tā arī paliks un Notepad savu seksuālo orientāciju uz komerciālo nemainīs. Tikmēr, kamēr šī iestāde nepārvērtīsies par komerciālu drazu lapu, protams, arī tava māte būs šeit un radīs jums samērā saldkaislas sāpes acu apvidū. :>

    Peace.

    #234821
    kaqp
    Participant

    @TavaMaate, tak ej ārstējies

    Par tēmu, it kā notepad nav ne vainas, bet esmu sapratis ka lasīt, vai rakstīt komentārus šeit ir bezjēga, neviens tevi nesadzirdēs, bet tikai mals savu. Katrs mēģina būt gudrāks par otru, un ar skaistākiem vārdiem izrunājās.

    #234822
    Aldis
    Participant

    No LV portāliem apmeklēju tikai notepad. Laikam jau tāpēc ka tiesām šis vislabākais manā uztverē.

    Datuvē, bootā sēdēju kad jamie bij galīgi jauni. Vēl +/- bij oki, bet tagad tur nekas dižš, daudz iesūnojuši prātvēderi, kas tālāk par savām smilšu kastēm neko neredz, pēc attieksmes bezmaz dzen prom jebkuru jauno lietotaju, kurš kaut vai kaut ko iemācīties atnācis. Un kā zināms, bez kļūdām arī neko neiemācās, vienīgi tie kas neko nedara – nekļūdās!

    Te šad tad vienīgi ienāk stulbi ļautiņi – kas izceļas ar krievu valodas zināšanām, arī pusi no posta sastāda ar lamuvārdiem – ka pilnīgi vai pretīgi lasīt. (Laikam viņi arī uzskata ka tas ir asprātīgi, pie reizes runā par kaut kādu apkārt viņiem valdošu izglītības trūkumu, tikai es nezinu, vai izglītotam cilvēkam pieklājas katra teikuma galā iemest kādu “mātes” vārdu)

    #234823
    Foxsk8
    Participant

    Par PR rakstiem, jā varbūt ir daudz, bet to visu atsver, shady labie telefonu un citu tehniku testi, kas nav nedz tulkoti, nedz kopēti, nedz izdomāti, vienkārši ņemts un testēts. Nu ar pliku entuziasmu neizdzīvosi, kaut kad jau pienāk krahs, protams, tas viss ir jāmāk sabalancēt, kas arī tiks darīts uz priekšdienām, lai mūsu lasītājiem un lietotājiem būtu gana interesanti, nevis kā iekš next, kur reklāmas rībin rībina. Eoz, nav ne vainas, kaut gan dažreiz atgādina zābaku, viena un tā pati masa jau īstenībā staigā no viena saita uz otru, dažreiz pamainot nikus un uzvedību, bet tas tā, lai katrs dzīvo kā grib un var. 🙂 Priekā. Protams aizmirsu piebilst, ja man ir dažreiz varbūt slinkums, vai kā, bet viss tomēr kā pats izteicies ir entuziasms, tātad arī ir savi mīnusi visam tam pasākumam, cik varam, tik maļām, sliktāk jau nebūs. 🙂 Ja jau aktivi sadarbojamies ar nokia, samsung un citiem elektronikas ražotājiem, tad progress ir acīm redzams, kur ieguvēji, vairāk vai mazāk esam mēs visi, kas lasa un lieto notepadu.

    #234824
    Toms
    Participant

    Pirms daudziem gadiem datuve rullēja. Tagad +/- lasu tikai Notepadu. Punkts.

    #234825
    Kefīrs
    Participant

    Latvijā – protams Notepad.

    Bet tā, sēžu pārsvarā ārzemju portālos, bet tas jau ārpus tēmas.

    #234826
    web33
    Participant

    viennozīmīgi notepad.lv

    Kad beidzot bus jaunā web lapa ??

    #234827
    Jaunzems
    Participant

    Nu nu, aizvērām tam kūmiņam muti?

    #234828
    Crow
    Participant

    Par manu regulāro spamotni ilgu laiku jau ir Notepad. Tas par kaut ko liecina (nezinu, par ko īsti) 😀 EOZ vēl ir, ko palasīties. Un TOPPC arīdzan ir inķeresnijs. Pārējie… meh.

    Un čupiņa ārzemnieku (Neowin, El Reg, OCC). Bet tie ir ārzemnieki.

    Attiecībā uz pokēm – viņi ir visur, viņi nāk uz gaismu… sāciet takš ar to aprast 😀

    Mūsu valsts iekārta – ģermokraķija. Značit – katram ir tiesības besīt vienam otru. Uzklausīt taču nav obligāti, varētu mēs tā vienoties?

    P.S.

    Quote:

    Kad beidzot bus jaunā web lapa ??

    #234829
    Foxsk8
    Participant

    Ok, tad nu tā, webs būs tad, kad būs SIA, veidojās viss pa nopietnam, ar visiem partneriem, nokia, lg, samsungiem, utt… tāpēc visu gribam tā zolīdi, arī portālu uzkodēt vienam cilvēkam nemaz nav tik viegli, taka viss būs cool. 🙂 Labs nāk ar gaidīšanu. Tagad notiek beta bug testings, wishlists, protams, tikai admin lokā. Jautājumi sakarā ar v3 vēl ir, ja nu kas, foruma kategorijā, foruma jaunumi, stāv visi scrīni, tāds arī būs aptuveni.

    #234830
    Genādijs
    Participant

    Tava Māte +10 :D:D:D

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 135 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā