Kurš Latvijas IT portāls patreiz ir visperspektīvākais?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Kurš Latvijas IT portāls patreiz ir visperspektīvākais?

Tiek skatīts 101 ieraksts (no 135 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #234911
    Wallaby
    Participant

    Werneo, da man pie kājas, būtībā.

    Es vnk mēģinu tā pieklājīgi apskaidrot, ka te nekas labs nesanāks – visatļautībā (drīzāk bezatbildībā) ir aizgājusi saita administrācija, nevis lietotāji. Jau ir vēls un man ir slinkums tagad meklēt citātus, bet foruma komentāri (vai saita komentāri – neatceros, te tāpat neko nevar saprast, kas ir kas) ir pilni ar administrācijas negatīvajiem, nemākulīgajiem diskusiju vadības neveiksmīgiem piemēriem. Teiksim tā – cik laba ir pirmā lapa, tik sapuvusi ir iekšpuse, pie tam no tim pašiem nikiem – Samurajs, Foksis, Shady, kas tur vēl bija – daGreivis, vai. Precīzi nepateikšu. Tas ir iemesls, kādēļ te nekas neiet uz priekšu jau 2 gadus. Jo arī man redzot tos neveiksmīgos kārtības ieviešanas centienus, uznāk dusmas par metodēm – tās nav publiski pieļaujamas. Pat ne pieļaujamas, tās vienkārši ir pretrunā ar to, kas tiek deklarēts augšpusē – “Laipni lūdzam”, “Labākais”, “lielākais.” Jo dzirdēt (izlasīt) no Samuraja “Tu piever muti, citādāk dabūsi banu” man katru reizi ir šoks. It sevišķi zinot viņa vecumu. Par Foksi jau es izteicos iepriekš, tam vispār nav kauna izjūtas, viņam tikai vistas barot var uzticēt.

    Bet nu ne jau administrācija-īpašnieki mainīsies, ne ko, tādēļ lai jau ir kā ir… vienkārši daļai IT cilvēku Latvijā šis forums ir vēl viena Boot-datuve-notepad modifikācija, kur var fiksi ieskriet, izlasīt jaunumus, pēc tam (ja tie ieinteresē) tos pašus jaunumus sameklēt citos avotos, jo informācija neiedveš uzticību, zinot kāds ir saits kopumā. Un ja nu nav ko darīt, tad varbūt ielīst forumā.

    Grisha, jo tu nemākulīgāk banosi, dzēsīsi un nedod dievs kaut ko lieku izdzēsīsi, jo vairāk par tevi (un administrāciju ņirgāsies). Es arī reizēm to atļaujos, ja vēderā ir daži ali un redzu, ka kāds teik nepareizi sodīts. Jo ko lai citu dara cilvēki, kas nevar neko darīt pretī, ja ne paņirgāties? Bet – to lasa visi un arī pārējie sāk nicināt administrāciju. Tā ka pilnīgi iespējams, ka tu esi viens no boot’a un notepad’a nicināšanas iemesliem…

    #234912
    shady
    Participant

    Tā jau ir…centies cik māki pēc labākās sirdsapziņas, bet atradīsies kāds, kurš tevi saukās par mēslu un vainos visos grēkos.

    Bet…pie tā jāpierod (tāds administrācijas liktenis):)

    #234913
    404
    Participant

    Būt administratoram vispār nav viegli,jo lai arī ko darītu,vienmēr viena daļa būs,kuri teiks,ka ir bijis kaut kas par stingru,vai nav ievērota objektivitāte,kamēr vēl kāda daļa uzskatīs,ka nav ko ne ar vienu auklēties,un vajag stingrākus pasākumus.Vot ej nu nobalansē pa vidu tā lai visi ir apmierināti.Tad nu portālos admini krīt no viena grāvja otrā,un rezultāts ir abos gadījumos diezgan neparedzams.Cik novērots,tad liela nozīme ir tam,kāda ir paša uzrauga attieksme.Ja admini ir čomiski un necenšas būt burta kalpi,tad arī tādus respektē un māk uzvesties.Bet ar tiem kas nemāk,tiek galā paši lietotāji.Solīdos forumos tēmā vienkārši nekomentējot vairs neko aiz nekārtības cēlāja,bet brīvākā vidē argumentēti un bez rupjībām pieliekot pie vietas.Kaut gan smagā gadījumā nervi uzdod pat vismierīgākajam lasītājam,un ir pagrūti savaldīties.Viens,manuprāt diezgan efektīgs veids pēc pieredzes kā alternatīva baniem un postu dzēšanai,ir tā saucamā “iesaldēšana”,noņemot uz kādu brīdi komentēšanas iespēju,atstājot saitu read-only režīmā kamēr atdziest.Vai arī karmas princips – ja lietotājs reāli visus tracina,tad pārējie sašķiebj mīnusus,un sasniedzot noteiktu skaitu,moderators liedz pieeju tēmai,vai lemj par citu soda veidu.Un likt par moderatoriem tikai noteiktu vecumu sasniegušus un sevi normāli pierādījušus biedrus.Cīņā ar debīlām tēmām vai postiem varētu ieviest foruma sadaļu: “Spams”,uz kuru pārsviest visu sviestu,lai nav jādzēš.Nu tas tā īsumā dažas ātrās idejas,kas tiek praktizētas šur tur diezgan veiksmīgi.

    #234914
    root
    Participant

    Atgādināšu cienītajiem administrātoru un moderātoru kungiem un jaunskungiem – skatīties vajag, ne tikai kas uzbrauc bet arī to, kam uzbrauc . Administrēt nav viegli? Tell me about it…

    Sūdzas tikai vājie…

    Administrācijai nav ne vainas, komūnai arī nav ne vainas, ir tikai daži indivīdi kas besī ārā tik vai tā. Samurajs es skatos jau sāk nogurt no rakstu drukāšanas, kas manāms rakstu saturā, vairs nav tā izsmeltība un iedziļināšanās rakstos, kas bija agrāk, no jaunajiem tikai daži vairs patstāvīgi kaut ko drukā, cik nu vēl Shady ar apskatiem. No fokša te ir tikai niks listē, pff, admins, a jā, kkur dzirdēts whatever. Notepad nemirst dēļ pokemoniem, kaut kādiem mistriskiem iemesliem, v3 trūkumu, kas vispār ir episks lol, vai kā cita. Nē. Š eit atrašanās vienkārši sāk pārvērsties par ikdienas rutīnu- ienāk, izlasa, iemet komentāru, iekausta poki, aiziet… Nekā jauna… Katru dienu, viens un tas pats :/ :/

    #234915
    samurajs
    Participant

    TavaMaate: kā tu domā, kāds gadalaiks laukā? Es tak arī sevi norakt netaisos! Ziemā jau pirmkārt jaunumu bija vairāk, un laika rakstīt arī. Tagad visiem sākas atvaļinājumu periods ar visām izrietošām sekām. Bet tik un tā visu svarīgāko Notepad lasītāji uzzinās.

    Tu saki, ka atrašanās te sāk pārvērsties rutīnā. Bet kad tu kioskā nopērc teiksim “Dienu” – tur jau arī nekas radikāli nemainās; katru dienu tā pati politika, kriminālziņas 🙂

    Mums ir konkrēts plāns par jaunas sadaļas ieviešanu portālā (nekur citur tādas nav), bet tur vajadzīgs vēl viens spējīgs cilvēks admina statusā, kas gribētu ar to nodarboties.

    Wallaby: ir daži cilvēki, kas citādi kā “dabūsi pa muti [banu]” vispār neko nesaprot. Kā tad man ar šiem kungiem apieties? Varbūt sākt lasīt labas uzvedības lekciju? Admini pielāgojas kontingentam, tāda diemžēl ir evolūcija!

    Par postu dzēšanu: cenšamies nekad nedzēst to, kas varētu saturēt noderīgu informāciju. Bet spamu un rupjības tīrā veidā, un it sevišķi Rakstos/ziņās vispār pat grēks atstāt. To lasa arī cilvēki no malas, tā ir blamāža portālam, un nekas vairāk. Forumā mazāk piegriežam vērību off-topicam, lai jau villojas 🙂

    Par baniem: šeit tieši 1-2 dienu banus dod – atdzišanai. Pat nedēļa ir reti. Tikai viens vienīgs unikāls tips, visiem labi pazīstams, pie mums ir izmests uz visiem laikiem.

    Adminu uzvedība: ja mēs sāksim staigāt virtuālos uzvalkos ar kaklasaitēm, un kļūsim sterili, un super delikāti – ar ko tad atšķirsimies no tā paša zābaka? Tā ir tieši iecerēta kā Notepad rozīnīte, ka visi pozitīvi noskaņoti cilvēki te var justies kā mājās, brīvi runāties, un admini netēlo baigos priekšniekus. Tātad – visi ir savējie!

    Pateicos Wallaby un 404 par konstruktīvo kritiku un situācijas izvērtējumu!

    #234916
    root
    Participant

    Samuraj, es Dienu nelasu… 🙂

    #234917
    Kon
    Participant

    Pārāk stingra administrācija var novest pie kraha arī. Ne gluži analoģisks piemērs, bet viens tīri labs lv trakeris trīs gadu laikā, dēļ bērnībā traumētiem idiotiem nogrima kā cirvis 🙂

    Bet bans par stulbumu vienalga ir tīri vitāli vajadzīga lieta 🙂

    #234918
    Foxsk8
    Participant

    [spoil]TavaMaate: Atlaushos piebilst to, kad ne jau Samurajs un Shady, sho pasakumu saka celt, redzeja, ka manis veidotais pasakums var normali iziet tautas, naca paligos, kur ari adekvati, par ieguldito darbu esmu atlidzinajis, ar lidzipashnieku statusu, gan samurajam, gan shadijam.

    Varbut vel kads vecais uzticamais notepad lietotajs atceras, Notepad v1, un kas bija tad, un kas ir tagad, un ari kas bus nedaudz velak.

    Ta vien liekas, ka mani vai ka savadak, te grib nolicot par to, ka kavejos ar v3, un ka neko nedaru. Atlausos pieminet to, ka tas lietas, ko notepad lietotaji neredz, nenozimee, ka neviens tas lietas nedar. Es pec dabas esmu tiri tehnisks cilveks, man nesanak rakstit rakstus, ja nu vienigi, padalos ar dazam web zinashanam, nelienu temas tur, kur es galigi fishu nerubiju, notepadam veicu tehniskas lietas, lai nedz samurajam, nedz shadijam, par to ipashi nebutu jalauz galva. Katrs dara savu darbu, reali nevar tagad pieprasit no teiksim samuraja, lai vins veic tehnisko darbu, kas saistits ar visu portala uztureshanu, parteru mekleshanu, kodeshanu, utt….. Katram sheit ir sadalita sava loma: Samurajs raksta IT jaunumus, Shady veido dazadus tehikas testus, apskatus, iemet PR relizes, savukart es uzraugu sho butu un izstradaa next level attistibas solus, domas un realize tas dzivee. Un mums visus kopaa vieno administrativais darbs, temu uzraudzishana, portala vadiba, utt…..

    Viens cilveks sho visu nastu panest nevar, tapec ari ir pieaicinati uzticami un zinami cilveki moderatoru darbam.

    Paldies par ieteikumiem, sho to nemsim veraa.[/spoil]

    #234919
    root
    Participant

    [spoil]Tā pat kā ar bērniem, tēvs ir nevis tas, kas “uztaisīja” bet tas, kas izaudzināja. Ja runājam godīgi, pašreizējā Notepad eksistences artavā, tavu nopelnu es neredzu nu nekādu. Absolūti nekādu. Backgroundā kodē? Ko tieši? Gadu veci bugi stāv kā stāvējuši. Ja jau sāki šo tēmu, tad varbūt vari konkretizēt, kas sastāv zem terminiem – “portāla uzturēšana”, “kodēšanu”. Par partneriem nezinu, da i zināt negribu.

    Lai tava cienītā esība nepārprastu, nav nekāda kašķa vai piekasīšanās, vienkārši mazliet konkrētāk- worklog vai kaut ko tamlīdzīgu.[/spoil]

    #234920
    Foxsk8
    Participant

    [spoil]TavaMaate: Kad saku te aktivi runat par v3, un neieklavos terminos un visi zinaja ko daru, tad ari bija slikti, jo redz pec visu domam, neko nedariju, tatad background procesaa iet viss, ko tu reali neredzi, vai tad man tev, ka webmasteram ir dizi jaskaidro, ko nozimee, projektu izstrade, projektu uztureshana. Kadu vel nopelnu, nebutu manis, tads notepads visticamak ari nemaz nebutu, nesaprotu, kur pedeja laika visiem kaut kas uznacis, portals ir domats prieks lietotajiem, ir veidots prieks visiem, tapec, kada jega ir splaut tur, kur pats sedi, to gan es nevaru saprast. 🙂 Vienkarshi tads cujs radies, ka tagad no tavasmates ir iekaseti paris sotaki notepad attistibai, tagad prasi, kur nauda, kur rezults, nav nekaa 😀 😀 Ja ta butu, visu cienu, par tavu interesi, utt…. bet ta vien skiet, ka tu savu degunu urkee tur, kur tev jau ka sen viss ir zinams un vienkarshi meegini mani vai kadu citu izprovicet, sorry, ja es maldos, vienkarshi tada sajuta rodas.

    Par notepad lietoshanu, tev tachu netiek pieprasits tagad extra charge vai ka savadak, tas butu tas pats, “Kurzemes vards” for free, a re, vienmer vel kadam nebus labi.

    Uzraksti, kaut vienu iemeslu, kapec visu laiku par sho sen izrunato temu runa? Tev neapnik, domaa, tas kaut ko mainis? Man sen jau viss ir skaidrs, un tikai tavas domas, vai izteicieni, kuriem ir tadas divdomigas domas, trauce man stradat. Biezi esmu teicis, vai tev nav “pofi***” ka mes vadam, veidojam portalu, un visu parejo, ja tev nepatik, vai neapmierina esosha, toposha kartiba, nevienu sheit neturam. Domaju, ka citi ari negrib lasit tavu negativo nostaju, kura katru reizi ir viena un taa pati.

    Kas uz v2 attiecas, nu ko tu man maci, ko darit mums ar savu portalu, teicu jau 10 reizes, ka v2 bugi netiks laboti, viss stradaa, ka tam ir jastradaa, paradi kaut vienu critical bugu, kas sheit butu, PM nestradaa? Tev nav admin account? 😀 Or varbut vienkarshi visa taa sape tev vel nav rimumies no LIR laikiem.[/spoil]

    #234921
    root
    Participant

    [spoil]1: iemācies rakstīt, vēlams, kaut cik gramatiski pareizi. Nu tā lai es nepārlasot 5 reizes varētu saprast.

    2: Tā vietā lai te drukātu kārtējo palagu, varēju vienkārši pateikt- izdarīju to, to, to un to. Es kā “webmāsters” zinu, ko nozīmē projekta izstrāde un uzturēšana. Š eit es redzu, ka praktiski nu nekas izņemot smailus ko tev atsūtīju pa gadu nav mainījies. Nu tur banneri samainīti vietām.

    Iestarpinājums admiņiem- mok cpanlis labots vai kkas tāds?

    Foksi, lai tu nepārprastu, runa nav par visiem taviem mistiskajiem projektiem, bet gan vienu konkrētu- Notepad. Mani arī pilnīgi nerausta ko un kā tu te dari. Man īstenībā ir pilnīgi vienalga. Par ko es tev tā jautāju? Principa pēc. Vienkārši vēlos izvest šito sarunu atklātos ūdeņos, jo ja jau tu te tik drausmīgi fonā kodē un dienām kaut ko administrē, tu taču vari mums pateikt, ko tieši? Tev taču anv ko slēpt, vai ne?Jo ja jau tu tik braši apelē, ka pašlaik Notepad uzturēšanā tiek ieguldīts tāds darbs un līdzekļi, tev taču būtu elementāri pateikt kur. Da neba mani interesē ko tu te dari vai nedari, es gribu teikt, ka mani interesē tas, ka tu te visiem batonu spraud ausī. Un tavi “:D” ne manu reputāciju profesionālajā sfērā grauj. Ja tev pēc šiem laikiem vispār ir vēl ko graut.

    Labi, gaidam Notepad V3 publisko betu. Vai worklog. Piedod, bet manās acīs no tevis jau tā pat ir fufelis, bet es tā principa pēc, paklapēšu tevi arī citiem redzot. Lai aizdomājas un pārstāj fanot.[/spoil]

    #234922
    Foxsk8
    Participant

    [spoil]TavaMaate: Tu esi *** vai kaa? Ir 3 temas redzamas sheit:

    https://notepad.lv/forums/2/foruma-jaunumi-un-lietosana/

    Tur ir visi scrini, pamati, utt… Jaunos update, es vairs nepubliskoshu, priecajies, ka paradiju vismaz to, ko vispar nevajadzeja radit, lai tadiem kaa tev, nebutu ko gudri ***.

    Man tev atskaites nav jasniedz, neesi man nekads boss.

    Administracijas darbs ir musu iekshejaa lieta, un par to useriem nav jazin, varbut man vel atskaitities, ko brokastis apedu, pirms saku, te ko rakstit, tu jau iebrauc pamatigas auzas. Tu esi vienigais, no visa bara, kam kaut kas nepatik, ja velies kaut ka ieriebt, shaubos, vai citiem tavi savarstijumi interesee. Un vel ko esmu pamanijis, tad kad tev uzdodu konkuretu jautajumu, uz tevis rakstito, ne reizi neesmu sanemis atbildi, tu izej manai atbildei cauri, un panem nakoshas lietas, bet uz jautajumiem neatbildi, ta jau jebko ko uzrakstishu tu turpinasi malt savu.

    Tad lai tev aizvertu muti, ir speciala tema, admin forumaa, kur par beta izstradi apspriezas tikai admini, un taa tema, sen jau tur ir izvedota, no pashiem sakumiem, kura ari notiek diskusijas par visu, kas tev un citiem nav jazin, ir speciala tema, v3 buglist, wishlist, kura ari viss notiek, atrod bugu, piefiksee, es izlaboju un taa mes ejam cauri jaunai versijai. Un parastiem lietotajiem bija domati scrini, kuri ir pieejami vel tagad, tatad viss ir pieejams un visiem ir zinams, nianses tev i nemaz nejieshu un nestastishu, ka jau tu pats teici, tev ir ***, tad ko tu prasi? Seedi un gaidi.

    Ko tu velns paravis, mauc ieksha patreizejo versiju, saku velreiz, sheit uzlabots nekas netiks, jo nav neviena critical buga, uz ko tu man ari atbildi nesniedzi.

    Nakoshais, par uztureshanu un visu parejo, taja ietilst darbs ar parteriem, sarunas, iespejamas sadarbibas, reklamas apmainas, utt…. talak nak marketinga sadalas, SEO, keywords, dazadas affilitie programmas, kuras ir jaseko lidzi, kur kas un kaa, kada atdeve, utt…. Nakoshais, jaceko statistikas dati, lai redz, no kurienes mus apmekle, cik daudz, no kuram adresem pie mums nak, ko par mums runaa citur, tas ir administratvais darbs, talak, ir jalasa paraleli info notepad maili, jaskiro spami un noderiigaa informacija. Talak par kodeshanu, sheit nav taaa, atnak klients, ludzu te tev skice, visam iekslapam, prasibas, kodee, mums viss notiek savadak, notiek nopietna izstrade, nevis pec tavam domam, lep, lep, lep. Tadus lep lep lep, varam redzet tavaa izpildijumaa, kaut vai tas pats melnais lir, no profesionalisma, ko tu te taa baigi slavee, nav ne smakas.

    Un kas tagad teica, ka man beta ir jalaiz uz publisko apskati? Bus nolasita lietotaju grupa, uzticamakie un normalakie notepad lietotaji, moderi, varbut kads rakstu autors, etc, un tad ari tiem bus pieejama gala betas stadija pilnai testeshanai, kas tu tagad busi par tadu individu, ka man tagad, ka tu teiksi, taa jadara, neesi savas smadzenes, skruvspiles iespiedis ko?. Ja man atmina nevil, pats sen sen atpakal skaudijies, ka savas klientu lapas, tu uz publisko izradi neliksi, un ka ta ir tikai un vienigi tava darishana, tad kada velna pec, tu to pieprasi no citiem? Tak panem to noladeto spoguli un paskaties uz sevi.

    Un vispar, kad ari jauna vesija bus on, jebkursh vares izteikt savu viedokli, ieteikumus, kritiku, tad ari varesi izteikties.

    Shaubos, vai man kaut ko vari sagraut, savos 21 gados, esmu sasniedzis daudz vairak, nekaa tu, tu slepies aiz daudzam maskam, bet tiesham, dizhus darbus, neesmu redzejis, kadreiz tu man likies sakarigs dzeks, bet nu pec visa shii, kas sakas no LIR laikiem, ka tevi vienkarshi pasutija, un ja nemaldos, pasutija tikai tadel, ka gribeji sheit diktet savus noteikumus. Sorry, ja es uz pedejo domu, kludos.[/spoil]

    #234923
    root
    Participant

    [spoil]Runa ir par notepad. Neinteresē tavi privātie klienti. Atskaites tev neviens neprasītu, ja pats nestāstītu te pekstiņus. Skrīnus es tev varu reproducēt da hotj 500. Kādā sakarā mēs iejaucam lir? Jebkurā gadījumā, es tur nesēžu un nebauroju- top versija v7802, tiek veikts patstāvigs darbs pie seo (LOL, mirklis smiekliem), afilitie (vispār jau affiliate, mhh, dodies uz webarketing pajautātā, kas tas tāds ir. ) (mirklis smiekliem), keywords (mirklis skaļiem smiekliem). Nestāsti te man, šitos pekstiņus rekur, Wuu vari ieborēt. Par tavu kārtīgo kodēšanu, mhh, nemaz nerunāsim… Kas vainas piemēram LIR noformējumam un izpildījumam? Citēšu šī paša portāla pārstāvju tekstus – “tā ir radio lapa, nevajag neko lieku”. Protams, ja tu vēlies, es varu paņemt brīvu nedēļu, ja tu maksā un paradīt, kā pāris dienu laikā no scratch tiek izveidots pilntiesīgs CMS, multiuser utt un viss kā pienākas. Bet tev to nesaprast, da i tad kad es jau tādus CMS drukāji, man tev vēl bija jāskaidro kā phpmyadminā tabulās datus bakstīt. Samest kopā gatavas lietas jau nav māka. Un tu zini par ko es runāju.

    Ko tu te cepies es nesaprotu? Aizskāru sāpīgu vietu? Kādām maskām? Ko tad tu gudreli esi savos 21 sasniedzis? Esi kādas kompānijas boss? Liels priekšnieks? Lead developers? Kādā sakarā tu šito visu te tagad nes? Es jau samērā ilgu laiku strādāju vienai kompānijai, pie tam paralēli pildot privātus pasūtījumus un veidojot savu kompāniju, ar kuru iespējams tu jau esi iepazinies. Pričom tu te mani gruzi? Tev līdz tādam kā man vēl gadi 10-15. Ja ne vairāk. Atkal tu novirzies no temata, kkur pa visam citās auzās un pie tam personisku gruzonu.

    Tu teici, ka dari. Es konkrēti pajautāju- ko tu dari. Ja pats neesi spējīgs konkrēti atbildēt, varbūt varu palūgt kadu citu administrācijas pārstāvi, tā tīri virspusēji painformēt, ar ko tādu Foksis pēdējā laikā nodarbojas?

    Lai tu nepārprastu, mans bezjēdzīgais draugs, mans mērķis nav pacelt sevi un nograut tavu autoritāti vai whatever. Pirmkārt, es jau esmu tik augstu un tik dziļi ieracies, kā tev pat tavos mazajos sapnīšos nerādās. Otrkārt, vai nu tevi klapēšu es, vai nu tu pats daklapēsies līdz līmenim, kad visiem būs pajāt uz to ko tu māki. Jo aiz tevis vilksies pudeļu kaste ar sarkanu karogu – “slinķis”…

    Un es esot stresains, mhh…[/spoil]

    #234924
    kaqp
    Participant

    tiešām, kur jūs varat cepties. *** uz to dizainu, galvenais, lai sakarīgi cilvēki un ziņas. Nejau ārējais izskats atvedīs uz šajeini cilvēkus. TavaMaate, patīk daudz rakstīt, uzdrukā kādu ziņu labāk. 🙂

    #234925
    Foxsk8
    Participant

    [spoil]TavaMaate: LIR tava lapa, notepad mana lapa, tu par manu lapu, es par tavu, tad par ko tu brinies, ka piesaucu LIR?

    Nu vot, atkal sakas, kad uzrakstu ko daru, tu sac atkal morzit virsu, aj aj aj, SEO nav vienas dienas pasakums, par ko tu smejies, tur drizak tev vajadzetu pie Aigara aiziet un kadu Case noklausities, izpetit un analizet, nevis man.

    Nu pag vecais, tu jau te visu shito putru saki varit, ja tev ir konkureti apvainojumi, pieradijumi vai ka savadak, ludzu, saki, tas kaa es kodeju v3, ir mana darishana un tev tur vispar nav ko teikt, ka jau teicu, tavas domas nevienu neintereseee, nu un ka tev ir kompanija, man tas pilnigi neko neizsaka.

    Nu vecais, pats tiko nonaci pretrunaa ar sevi, davai, maksaaa man ari par v3 izstradi, metishu pie malas darbu, kas aiznem visu dienu un kodeshu v3 mezona tempaa 😀 Tiesham katraa tavaa tekstaa ir jutamas pretrunas ar pasha teikto.

    Te neviens necepjas, nezinu par tevi, bet es sevi aizstavu ar realiem pamatojumiem, atskati tev iedevu, neapmierinaja, tad ko tu vel gribi no manis?

    Varbut man vajadzeja rakstit shadi?

    1. diena, uzkodeju 100 rindinas css kodu, dara to un to, izskatas shadi.

    2. Atkal kartejais fights ar Tvajumak

    3. Tas pats.

    4. Lasu notepad mailus

    5. Vadu visu pasakumu, administrativais darbs.

    Karoche apnika, vai nu lasies no sejienes ar labu, vai sedi offline mod, un raksti to, ko tu pa tiesham zini, nevis bezjedzigi plurkstet par lietam, kas tevi neskar, neinteresee un nav tava darishana, ej uz tvnet un komentee tur rakstus, tur tev bus vismaz domubiedri, ar kuriem varesi lidzigaa stilaa diskutet.

    Vari uzskatit, shi ir pedejaa atbilde tev no manis vispar, parejos tavus savarstijumus visu vienkarshi ignoreshu, ir ko teikt PM.[/spoil]

    #234926
    root
    Participant

    kaqp laba ideja, tiešām, sen neesmu neko rakstījis…

    #234927
    Toms
    Participant

    kaqp wrote:

    tiešām, kur jūs varat cepties. Pofig uz to dizainu, galvenais, lai sakarīgi cilvēki un ziņas. Nejau ārējais izskats atvedīs uz šajeini cilvēkus. TavaMaate, patīk daudz rakstīt, uzdrukā kādu ziņu labāk. 🙂

    Tomēr ir patīkamāk lasīt, ja ārejais izskats mājas lapai ir nostrādāts.

    Iedomājies, ja viss saturs te būtu Comic Sans fontā un rozā krāsā. ! 🙂

    #234928
    Wuu
    Participant

    foxsk8, kāda velna pēc tu atskaities morāliem kropļiem? Viņš var ripot taisni pa perimetru un neatskatīties no šejienes. Lai viņš dzīvo savu nožēlojamajā neveiksminieku dzīvi un miers.

    p.s. Es vispār ignorēju to sūdu.

    #234929
    Crow
    Participant

    Toms wrote:

    Iedomājies, ja viss saturs te būtu Comic Sans fontā un rozā krāsā. ! 🙂


    Viss! V3 community wishlist offišal: CUSTOM CSS!

    Ja tā ne, tad gribu pilnībā funkcionējošu Aero Glass tēmu V3… ja nebūs, sākšu uzvesties tāpat kā Robčiks 😀

    #234930
    root
    Participant

    010011000100111101001100

Tiek skatīts 101 ieraksts (no 135 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā