Kurš Latvijas IT portāls patreiz ir visperspektīvākais?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Kurš Latvijas IT portāls patreiz ir visperspektīvākais?

Tiek skatīts 121 ieraksts (no 135 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #234931
    Wallaby
    Participant

    A kāpēc ir jāsēž un jāčeko statistikas dati, lai redzēu no kurienes ir tauta nākusi? No tā mainīsies nākošie raksti? Tad jau es uzrakstīšu “Kaila blondīne darbojas ar iPad’u” – uzreiz būs statistika augšā. No tā kas mainīsies?

    #234932
    root
    Participant

    [spoil]Tāpēc, ka kaut kā taču jāattaisno sava eksistence[/spoil]

    #234933
    Wallaby
    Participant

    Nē, nu varbūt tad cilvēks cītīgi strādā kontaktu dibināšanā ar sadarbības partneriem un reklāmdošanas, bannerapmaiņas jomā…

    Jā, noteikti – pirms gada, kad vēlējos sadarboties un ar Samuraju sarunāju par banneru apmaiņu, vajadzēja tikai lai Foksis uzliek, saņēmu daudzsološu atbildi, kur bija arī “[…atdeve no Jūsu nebūtu īpaši liela…],[…Itkā nebūtu vērts mainīties…],[…drīz V3, tad…]”.

    Tas droši vien ir tas ļoti darbietilpīgais process, visiem šādi atbildēt, gan jau interesenti katru dienu ir kādi 200…

    #234934
    Wallaby
    Participant

    Interesanti, pie cik postiem šeit pāršķirsies nākošā lappuse, lai nav kilometrs jāritina?

    #234935
    root
    Participant

    Wallaby, šāda iespēja būs tikai V3 😀 /skaļi smiekli/ un banneri ta jāieliek manuāli. Man ar visu ne visai simbolisko maksu un atdevi +/- 10 hosti mēnesi sanāca kaut kādas 2 nedēļas ja nemaldos. Mok vairāk.

    #234936
    Toms
    Participant

    Wallaby wrote:

    Interesanti, pie cik postiem šeit pāršķirsies nākošā lappuse, lai nav kilometrs jāritina?

    Man šķiet, ka te nav tāda opcija.

    #234937
    Foxsk8
    Participant

    TavaMaate: Aiztaisi vienreiz muti, iespeja tika atslegta. Amen. Vel kadam kadi jautajumi, rakstiet PM.

    #234938
    root
    Participant

    Ne tu mani taisīji, ne tu mani regulēsi. 🙂 Nepatīk atklāta diskusija? Runāju tev personīgi nepatīkamas lietas? 🙂 Nu tad tik skrien uz paneli un krāmē man banu. Varu derēt, ka iemeslu gan jau izdomāsi. Un kā tad palika ar, citēju

    foxsk8 wrote:

    Vari uzskatit, shi ir pedejaa atbilde tev no manis vispar, parejos tavus savarstijumus visu vienkarshi ignoreshu, ir ko teikt PM.


    ?

    #234939
    kaqp
    Participant

    Parādās tāda sajūta it kā samurajs, ir sarunājis ar Mati… lai šī piš foxim smadzenes. Jo cik var cepties…

    #234940
    Foxsk8
    Participant

    TavaMaate: Muti jau aizvert tev varu, un tas pats ari attiecas uz tevi:

    Ne tu mani taisīji, ne tu mani regulēsi

    Kartejaa pretruna, vai vai vai. Calim vienkarshi aptrukushies argumenti.

    Diskutee cik gribi, bet ar pamatojumu, sis vairak sanakt taa, kad tu edies ne pa temu, vai ari par sen izrunatam lietam, kur tev nav teikshanu. Ta uzmetishu ar, un pa normalam, vispar tevi nafig izdzest no sejienes, ar visiem postiem, utt… domaju, ka parejie tikai priecasies, ka par vienu idiotu sheit paliks mazak.

    P.S. Vairak kapsiet man augumaa, pashi pec tam cietisiet un nenaudiet pec tam, par ko man bans, vai kaa, banu varu iedot ari tiri privata iemesla pec, taka iedzeriet teju un ejiet meklejiet kadu citu, kam *** mozgas.

    #234941
    root
    Participant

    foxsk8 wrote:

    banu varu iedot ari tiri privata iemesla pec, [..] ejiet meklejiet kadu citu, kam *** mozgas.


    mhhh… Vēlējos izcelt šī posta episkumu. Un manus komentus vari nedzēst, man ir nelāgs niķis diskusijas skrīnot.

    #234942
    Foxsk8
    Participant

    TavaMaate: Tas bija domats gan tev, gan ari citiem, kas mani meginas cakareet. Taka lieta ar tevi ir izrunata. Amen.

    #234943
    samurajs
    Participant

    Fox & Robčiks => P.E.A.C.E!

    Atveru Part II, ja kāds vēl grib izteikties! Š eit labāk vairs nerakstām, pārāk gara desa.

    Turpinājums: https://notepad.lv/6769/kurs-latvijas-it-portals-patreiz-perspektivakais-part-2/

    #234944
    celvin
    Participant

    pie dizaina japiestrada notepad .lv

    #234945
    Anonīms
    Neaktīvs

    Bieži apmekleju 4 it portalus: Notepad; TopPc; Datuve; Boot; pa retam Zaprks un Next. Pedeja laika interesantas lietas saistitas ar IT var palasit http://www.db.lv/tehnologijas

Tiek skatīts 121 ieraksts (no 135 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā