Kurš Latvijas IT portāls patreiz perspektīvākais? Part 2

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Foruma Jaunumi un Lietošana Kurš Latvijas IT portāls patreiz perspektīvākais? Part 2

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 53 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151282
    samurajs
    Participant
    #236422
    Loading
    Participant

    Ar lielu muti ir daudzi cilvēki, žēl ka to darītāju ir tikai dažu….

    #236423
    Blakius
    Participant

    eeh, ja nu par gānīšanu- notepadā ir viens adminis(nesaukšu vārdā, lai neciestu no iespējamām vardarbības izpausmēm 😀 ) kurš linkā kā aktīvo daļu, pie beigām piemet komatu- attiecīgi padarot linku nestrādājošu, nākas ar ročelēm padzēst. It kā sīkums, bet tomēr :lala:

    Quote:

    Turpinājums no https://notepad.lv/6631/kurs-latvijas-it-portals-patreiz-ir-visperspektivakais/,

    #236424
    Wallaby
    Participant

    Hmm, Boota cienīgā stilā zem pirmā posta jau ir reklāma…

    Kā tur bija, par katru klikšķi tagad nāks nejēgā piķis? Pa bišķi, pa bišķi, skat – kaut kas jau sanāk… ak tika teikts par to, ka reklāmas nebūs? Nu sorry, tā jau īsti pat reklāma neskaitās, tā tikai – dažas teksta rindiņas…

    #236425
    samurajs
    Participant

    Blakius: paldies par aizrādījumu par to linku; tādas lietas gan labāk ar PM. No manas puses kādreiz bijušas represijas? Hm, tas ir kas jauns.

    Wallaby: Aizver muti! Ja tavā sigā ir 2 reklāmas jūzerbāri – tas nekas? Bet ja lapā ir mazliet reklāmas – tas pie lielā zvana jākarina?

    Reklāma ir bijusi un būs visur. Svarīgs ir tikai viens – lai tā nesāk traucēt normālai lapas funkcionalitātei.

    #236426
    Wallaby
    Participant

    Aizver muti? Cik es saprotu, tā ir http://www.notepad.lv oficiālā nostāja pret jebkuru lietotāju? Jo es neesmu teicis nevienu rupju vārdu.

    Normāli, vienkārši tā “Aizver muti!” no saita administrācijas par vienkāršu piezīmi… Jeb tas ir šīs lapeles pamatmērķis (pelnīt naudu), tādēļ līdzko kāds par to ierunājas, visi tiek momentāli apklusināti, ar jebkādiem līdzekļiem…

    P.S. Es noņēmu userbārus – man viņi bija vairāk smukumam un informācijai. Atšķirībā no citiem, kuriem acīmredzot reklāma ir galvenais stimuls, kas vienkārši tiek maskēts ar skaistiem vārdiem par attīstību, entuziasmu, izglītošanu, utt.

    #236427
    Wuu
    Participant

    samurajs wrote:

    Reklāma ir bijusi un būs visur.


    Nezinu es neredzu. Sen vis nobloķēts!

    Vairāk nevis tāpēc ka reklāmas kaitinātu, bet vairāk tracina to izvietojums. Cerams v3 to izlabos un atradīs piemērotāku izvietojumu.

    #236428
    samurajs
    Participant

    Wallaby: tā ir administrācijas nostāja pret kašķa meklētājiem, un cilvēkiem, kuri skabargu cita acī redz, bet baļķi savā – nē. “Aizver muti” ir skanējis no Saeimas tribīnes, un tur nav neviena necenzēta vārda. Tā kā nevajag…

    Varēji neņemt ārā savus jūzerbārus, tie ir atļauti.

    Pasaku tev un citiem, kas to nezin: šī lapa nepelna mums nevienu santīmu. Visi tie nedaudzie lati, kas satikšķ par reklāmām – aiziet lapas uzturēšanai. Tev kā bijušam lapas adminam būtu jāzin, ka zināmi izdevumi vienmēr ir.

    Par optimālu reklāmas izvietojumu varam diskutēt. Uzklausām priekšlikumus. Bet mums nav flash blig-bling, nedz arī skrejošo rindu. Izejam uz statisko reklāmu.

    Te nebūs superdelikāto adminu, jo neredzu iemeslu liekuļot. Arī lietotāji te nav nekādi delikātie. Tā kā esmu vilks vilku barā. Ä€-ūūūū! 😀

    #236429
    root
    Participant

    Reklāmai ir jābut projektiem, kas nepelna un kuriem nav sponsoru, kuri to uztur bez ierunām. Tikai šis jau ir kārtējais dzirnakmens 10T svarā iekš mūsu pro-kodera dārziņa- reklāmu vajag prast noformēt. Par to kā džeks manējo izlicis es vispār smīnu.

    Wuu, mans mīļais draugs, kādā V3? 😀 😀

    #236430
    Kon
    Participant

    Man vienīgajam pokuj par reklāmām?

    #236431
    daGrevis
    Participant

    Niideejs++

    P.S. Adblock Plus vienīgais māku izmantot??

    #236432
    Kon
    Participant

    Nē nē .. man pat adblock slinkums likt .. man vienīgajam netraucē? (nebloķējot tās) .. soc.ex

    Vnk kādreiz nahrenizēju visas, kuras vsp redzēju, bieži vien bloķēju ne tikai reklāmas, bet arī daudzu lapu neizmantotas funkcijas, tjip custom :P, tagad kkā vienalga .. mošk vecs palieku :>

    #236433
    Toms
    Participant

    Niideejs wrote:

    Nē nē .. man pat adblock slinkums likt .. man vienīgajam netraucē? (nebloķējot tās) .. soc.ex

    Vnk kādreiz nahrenizēju visas, kuras vsp redzēju, bieži vien bloķēju ne tikai reklāmas, bet arī daudzu lapu neizmantotas funkcijas, tjip custom :P, tagad kkā vienalga .. mošk vecs palieku :>

    The same. Vienu brīdi bloķējot reklāmas, nobloķējus delfiem un tvnetam css 😀 Kopš tās reizes prātīgi visu daru un lasu, ko jams grib bloķēt 🙂

    #236434
    rATRIJS
    Participant

    Vispaar blokjeet reklaamas lapaam kuras biezhi apmeklee ir nepieklaajiigi :/

    #236435
    linx
    Participant

    rATRIJS wrote:

    Vispaar blokjeet reklaamas lapaam kuras biezhi apmeklee ir nepieklaajiigi :/


    +1 .. lapu īpašnieki tādējādi zaudē naudu, diez vai reklāmdevējam būs interesanti likt reklāmu webā, kuru apmeklē, piemēram 1500 unikālie dienā, bet no kuriem 1000 ar adblokiem staigā. Viens ārzemju saits bija diezgan interesanti izdarījis – bija uzrakstīts skripts, kurš nosaka vai lietotājam ir adblock vai flashblock.. un ja tāds ir, tad parāda uzrakstu, lai atslēdz šai vietnei, savādāk neredzēsi saturu vai kautkā tā 🙁

    Tā kā – cienīsim to lapu īpašniekus un adminus, kuru lapās uzturamies un palīdzam arī viņiem kautko nopelnīt 🙂

    #236436
    Kon
    Participant

    web proxy serverim bieži iespējots tas tavs ūber anti adblock skripts ..

    Es nespiežu uz reklāmām tāpat viņas redzot, mani neiespaido nedz pa tv redzētas lietas, nedz radio un vēl vairāk internets .. esmu pieradis ignorēt, bet uzsūkt tikai noderīgo informāciju .. nu labi, flash sūdi ar savu cpu usage dažreiz maisa, bet ne tik ļoti lai aiztiktu :>

    #236437
    root
    Participant

    Hmm, vai tad lietojot adblock elements vienalga netiek ielādēts? 🙂

    #236438
    Crow
    Participant

    TavaMaate wrote:

    Hmm, vai tad lietojot adblock elements vienalga netiek ielādēts? 🙂

    Ja tas ir atsevišķs HTTP rekvests (freims, bildīte, flašs…), tad nē. https://adblockplus.org/en/faq_internal

    Aber vispār… ja prot reklāmas izvietot tā, ka nelec virsū, tad ok, lai jau būtu. Bet ja lec virsū, traucē saturam, mirgo acīs vai tie ir flaši ir visādām tizlām skaņām utml. – block no manis nekavējoties un ieteiktu tādam webmāsteram nekavējoties iedzīt sev naglu deniņos.

    #236439
    daGrevis
    Participant

    Vārnim taisnība! Ja reklāmas netraucē dzīvot – nekas traks.

    #236440
    rATRIJS
    Participant

    Normālās lapās tādu baneru kas lektu virsū un spiegtu, parasti, nav.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 53 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā