Kurš Latvijas IT portāls patreiz perspektīvākais? Part 2

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Foruma Jaunumi un Lietošana Kurš Latvijas IT portāls patreiz perspektīvākais? Part 2

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 53 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #236441
    ob1
    Participant
    #236442
    samurajs
    Participant

    ob1 wrote:

    Hmm, par tēmu:

    https://datuve.lv/forums/67237/Veltijums_datuves_spamfiltrastiem/

    Mjā leksikas līmenis mirtuvē sasniedzis visaugstāko līmeni! 😀

    Quote:

    JEBISJ V ROT!!!

    Priekā!

    Var redzēt, ka KaNeiet viss līdz brošai… 😀

    #236443
    usver
    Participant

    Izliecies wrote:

    Notepadā, manuprāt, ir vissakarīgākie komentētāji.


    salīdzinot ar EOZ – bērnudārzs, ja godīgi. Eoz arī uzskatu par progresīvāko fŠrumu – jaunieši pēc 10 topikiem ir pateikuši kaut ko noderīgu un dalījušies pieredzē, nevis apsprieduši Photoshop jaunāko relīzi, pa ceļam nonākot līdz fundamentālajiem secinājumiem “Gimp ruļez un visi, kas to nelieto, ir lohi, toties tie, kas lieto fotošopu, ir zagļi”. Pagaidām te, piemēram, par SSD ir topiki “tie ruļez i es mļa tādu nopirku i kings tagad esmu \m//”. Ne vārda par to iznēsāšanos, tipiskajām kaitēm, pozitīvo-negatīvo pieredzi, uzticamākajām firmām utml. Ļoti vispusīgi tiek pieķertas tēmas, mēģinot kļūt par ūberportālu.

    Secinājums: pārāk daudz spama un flūda uz jaunās-citiem noderīgās informācijas fona.

    #236444
    samurajs
    Participant

    usver, es tev piekrītu, tāpēc orientējamies uz svaigākām IT ziņām. Par komentētājiem – jāgaida, līdz mūsu pokemoni izaugs un prātiņā pieņemsies 🙂

    #236445
    Anonīms
    Neaktīvs

    1) Nez kāpēc sekojošās bildes ielādējas pašas pēdējās. Man ar 4 Mbit pieslēgumu jāgaida ap 10 sekundēm, lai varētu ieraudzīt baltā krāsā rakstītos virsrakstus.

    https://notepad.lv/templates/rt_populus/images/style7/modules/hilite2/module-tl.png

    https://notepad.lv/templates/rt_populus/images/style7/modules/hilite2/module-tr.png

    2) Manuprāt daudz parocīgāk būtu nevis katrreiz spiest uz “Lasīt tālāk”, bet papildus linkus pievienot arī virsrakstam un bildei.

    Teikšu godīgi – abas šīs lietas kaitina pamatīgi. Tāpēc beidzot neizturēju un izklāstīju savu sāpi.

    #236446
    usver
    Participant

    ^*^ : pirms gada vai diviem atzīmēju par kukaini ar substr() un mb_substr() . atbilde bija – “tas būs drīz, 3. versijā” :> tātad nespīd nekādas izmaiņas.

    kukaini var ieraudzīt rakstu ievados, noraujot diakritisko zīmi, piemēram ” Daudziem no mums svētku sajūtu vēl vairāk uzlabos atvaļinājums vai piecas brīvdienas pēc kā…”

    #236447
    TokRa
    Participant

    Š o kā PNG, lūdzu.

    #236448
    daGrevis
    Participant

    Tā būtu jābūt, tikai pašsaprotami. 😀

    #236449
    Wallaby
    Participant

    Tas noteikti būs – tad, kad būs trešā versija 😀 😀 😀 – kad Foksim8 būs nauda, lai nopirktu šo Joomlas populus template oficiāli, nevis izmantot sperto Rocketthemes skinu, ko neviens nesuportē. 😀 😀 😀

    #236450
    root
    Participant

    Da kāpēc pirkt. Var tacu samaksāt kādam developerim, lai uztaisa/pārtaisa/sataisa 😀 😀 😀

    #236451
    Foxsk8
    Participant

    Wallaby: A kas teica, ka neesmu Joomlas kluba members, kam pieejamas visas tēmas par fixsētu mēneša maksu. Muhahaa, padomā, ko runā.

    #236452
    root
    Participant

    +0,5 cm dick. Lai gan jā, kā koderis tu esi nulle, kā dizaineris vispār nekam nederi. Kāpēc gan nepirkt visu jau gatavu, nepakruķīt cenu un nepārdot tālāk “mājsaimnieču” firmām 😉

    #236453
    Foxsk8
    Participant

    Aiztaisi vienreiz muti, ja tu nejēdz ko tu gvelz, tad nerunā. Esmu pa šo laiku daudz vairāk izdarījis, nekā tu, lai vai kāds ir notepads, vismaz ir kas labs un noderīgs izveidots, varēji man paldies pateikt, ka vispār šāda lapa pastāv, nevis te gudri dirst. Cik lapas robčik, “kvalitatīvas” no a – z esi uzkodējis, sākot no valīda xhtml koda, beidzot ar visu pārējo, cik, ja ir vari arī kādu parādīt, es likšu pretī kādu no savām lapām, es nesaku, ka esmu baigais koders, uttt… Es sevi neslavēju, un neesmu slavējis, no kurienes tu to esi izrāvis, pamuļķis kaut kāds. Tak lasies no šejienes vienreiz nafig, tavas domas, nevienu nekrata, it īpaši mani. Ja tev man ir kaut kas sakāms, lūdzu PM, šis vien parāda tavu stulbo, sīksto, bezmugurkaulnieku dabu, kas vien nīdēt un pļurkstēt māk. Kā jau šeit daudzi saka, neaiztiec sūdu, (aka TM) ka nesāk smirdēt. 😀 😀

    Un P.S. Zimēju labi, atbilstoši savām prasmēm, neesmu dizainers, bet cik man vajag, cenšos darīt pats, ja nesanāk vai vajag ko labāku – ņemu cilvēku un maksāju, teiksim tas pats V3, logo – dizains – viss layouts, utt, ir speciāli zīmēts, taka ko tu pļurksti. Un vispār tas tavs notepad lite RSS, galīgi iesūkā.

    #236454
    shadowmen
    Participant

    Jā, Tev vienīgajam 😀

    #236455
    shadowmen
    Participant

    Negribas jau piekrist pokemoniem,bet kaut kā šī tēma ir pilna ar adminu rupjībām,zemā līmeņa apliecinājumiem utt…

    Varbūt kopš notepad ziņas var dzirdēt radio ir galviņā sakāpis?

    Kaut kā neglīti,biju gaidījis no Samuraja ko sakarīgāku….

    Admini parasti neiesaistās pokemonīgos kašķos….

    Jūs rādat un radat sliktu skatu notepad/esat abi pelnījuši ban uz 3 dienām….

    #236456
    Andron MacBeton
    Participant

    Š itā versija ir konkrēta draza, gan pēc dizaina gan funkcionaitātes, pareizāk sakot – tās trūkuma.

    Neviens forums nav labs, jo moderi un admini ir nejēgas, tapēc tiek banoti pareizo atbilžu devēji un atstāti visādi līdzīgie nejēgas.

    Neviens nejēdz absolūti neko no tīklu uzbūves, nav pietiekami spējīga smadzene sarēķināt izmaksas un laiku, un pie tam iesaka citiem nejēgām skrūvēt vaļā vāku un rakāties pa kompja iekšām, lai gan pēc tekstiem redams ka jautātājam tas noteikt nau ieteicams.

    Š o mainīt var tikai pašu forumu uzturētāji un moderi, un pēc kāda laika varbūt vel kāds profesionālis pieslēgsies.

    Pie esošās kārtības man ir skaidrs kapēc te ir tik maz profesionālu tehniķu un inženieru. Es esmu tikai tāds gala lietotāju supports, bet jau spēju risināt visu citu problēmas, taču ja man kāda rodas tad šeit to nav kam uzjautāt, te ir tikai Vistas instala next next spaidītāji un CCleaner/Kaspersky fani.

    #236457
    vrt56
    Participant

    Neviens no LV portāliem nesniedz man pilnvērtīgu informāciju, pa visiem kopā var salasīt kaut ko. Priecē tas, ka šajā lauciņā ir konkurence!

    #236458
    web33
    Participant

    Tūdaliņ, tāgadiņ, Pastalnieki danco eu BETON pastāsti man,ko tu lieto ?

    Ja notepad.lv būtu tik slikts,tad tev te nebūtu 5 un vairāki profili 🙂

    80% vienmēr esmu ieguvis sev vajadzīgo informāciju ,maybe raksti,testi un jaunumi ir par maz man gribētos vairāk ,bet nu kā ir tā ir. Runājot par reklāmām mani tas galīgi netraucē .

    #236459
    darklight
    Participant

    A kur vispār bija rezons celt šo aizvēsturisko tēmu augšā, lai pateiktu, ka Samurajs pirms vairāk kā gada nesmuki izrunājies, un jaunā versija ir garām??? Jūs kāds datumus skatāties?

    #236460
    TrakaisKursis
    Participant

    Nav tāda perspektīvākā. Katrs sēž savā nišā, ar saviem lietotājiem, pozicionējumu un tirgus daļu. Kamēr vismaz divi no spēlētājiem neizlems pārdalīt kārtis, tikām visi būs vienādi perspektīvi vai neglābjami pazuduši (vajadzīgo katrs pasvītrojiet pēc saviem ieskatiem).

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 53 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā