Kurš Latvijas IT portāls patreiz perspektīvākais? Part 2

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Foruma Jaunumi un Lietošana Kurš Latvijas IT portāls patreiz perspektīvākais? Part 2

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 53 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #236461
    akms47
    Participant

    Dirsējkomanda, vai tēma bija kā skaistāk vienam otru apdirst?

    Un galvenais tie lielākie dirsēji ir tie, kuri paši savām rokām nevienu projektu nav uzcepuši un neuztur.

    #236462
    niki
    Participant

    Notepats nav nekas bijis citu acīs jau ilgu laiku, tā pat, arī manās, kopēšanas mašīna drīzāk, tā izteiktos vairāki cilvēki.

    Vai arī jums liekas savādāk…. Varbūt, ka savādāk, tad vien varētu teikt, ka iemācīties var, bet tik un tā, paliec ar to, kas bija un neko jaunu nedabu pretī, skumji, ka tā…

    Balsoju par NEXT. 🙂

    Jauku dienu 🙂

    #236463
    Garinsh
    Participant

    Tad kāpēc tu šeit vēl uzturies?

    #236464
    grisha
    Participant

    Vieniigie, kas manaas aciis ir dziivot speejiigi ir boot.lv un notepad.lv. Shajaas lapaas kaads ko dara, lai piesaistiitu tautu. datuve un zparka lapele ir vienkaarshi beerniem domaatas lapeles jau, kur nekas nopietns nenotiek. Draugiem.lv diskusijas arik ir jautras 🙂 , patiik palasiit aiz neko dariit… .

    Tikko pamaniiju kaut kaadu next lapeli, pilniigs sviests, paardeveeji uzreiz noliek pirceeju.

    #236465
    samurajs
    Participant

    Eu, nekrofīlu kungi, kurš te gadu vecu mironi grib reanimēt? 😀 Vai tad bija grūti jaunu tēmu atvērt? Laikam Ēnu Cilvēks jau bija paguvis labu kunga dūšu uztaisīt 😀

    Quote:

    :Neviens forums nav labs, jo moderi un admini ir nejēgas, tapēc tiek banoti pareizo atbilžu devēji un atstāti visādi līdzīgie nejēgas.

    Beton, vai tad tev grūti dot savu ieguldījumu LV IT attīstībā un izveidot savu, ritīgu portālu, piem. IT-kuce.lv ? 😀 Tad mums būs ideāls portāls, un nebūs jāstrīdas kurš labākais 😀 Mēs, pateicīgie lasītāji, savukārt ieteiksim tevi 3*** ordenim [img]https://bildites.lv/images/14okp4qokunm67cvj3d.gif[/img]

    Starp citu, pie mums admini nešķiro, kurs atbild pareizi un kurš nē. Bano tikai tos, kuri rupji lamājas. Un tā arī būs turpmāk.

    @shadowmen: varam sarunāt tā – es nobanoju sevi uz 3 dienām atbilstoši tavam ieteikumam, bet tu šīs dienas apgādāsi Notepad ar ziņām un rakstiem. Labi? Vai slabo? 😀

    #236466
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu šitas teikums ir 1kārši super

    Quote:

    Starp citu, pie mums admini nešķiro, kurs atbild pareizi un kurš nē. Bano tikai tos, kuri rupji lamājas. Un tā arī būs turpmāk.


    Tu pats saproti vispār par ko sevi tagad nosauci?

    #236467
    samurajs
    Participant

    Admini nodrošina portāla pilnvērtīgu funkcionēšanu, apgādā to ar jaunākajām ziņām utml.

    Par to, ko samuldējis kāds lietotājs, atbild tikai viņš pats ar savu reputāciju. Ja viņš kaitē tīšām, vai neprot uzvesties – tad ir citādi.

    Beton, varbūt vari ieteikt forumu, kur admini analizē katru postu, katru komentāru? Kad man maksās te solīdu mēnešalagu, varbūt tos arī sijāšu. Bet pagaidām tiekat paši galā!

    #236468
    Andron MacBeton
    Participant

    Bāc, tu vari kaut nedaudz iekustināt kautkādu domāšanu?!

    Ja cilvēks te ienāk par pareizi noformulētu jautājumu, tad es domāju ka viņam vajadzētu pareizi atbildēt, ne tā? Ja šeit visi 17 “pārgudrie” institūteļu beidzēji un MS Word sertifikātu turētāji tam cilvēkam ieteiks kaukādu tuftu, tad kā tev sķiet, cik reizes vel tas cilvēks šeit iegriezīsies? Tu spēj kautko tik ļoti “sarežģītu” savā bauzītē apsvērt? Cik augstākās izglītības no vijolīšu institūta vajag lai spētu elementāri domāt?

    P.S. Un, bļin, šitā nīdēšana par lamuvārdiem liek aizdomāties par orientāciju. Schwuchtel?

    #236469
    aoma
    Participant

    Un kāda, ”tavuprāt” būtu pareizā atbilde? Samaksā 5 latus, tad caur TeamViewer sataisīšu?

    Š ī ir publiska interneta vietne un jautātāji grib dzirdēt atbildes un ieteikumus, nevis maksāt par kaķi maisā, tie, kas par sīkiem tēriņiem neuztraucas, parasti uzreiz griežas kādā maksas servisā.

    P.S. Par lamāšanos runājot – ja tu pēc tualetes apmeklējuma nemazgā rokas, nenozīmē to, ka tas ir pieņemami arī visiem pārējiem, kas šeit apgrozās. Jauku dienu.

    #236470
    Andron MacBeton
    Participant

    Paklau, “gudrīt”, tavuprāt pareizāk ir cilvēkam bez sajēgas par kompjiem mēģināt kautko rakstisti iestāstīt? Nu tad ko tu nestāsti? Es situāciju vismaz protu izvērtēt, nevis tikai Vistas pusfabrikātus ar next next instalēt. Ja es saku TeamViewer un 5Ls tad droši vien tam ir kāds pamatojums, vienkārsi tu to neproti saskatīt. Daudzas lietas esmu jau risinājis, un par sīkumiem naudu, protams, ka neprasu.

    Man IR pieredze ar tādiem kompjiem un apmēram 4/5 gadijumu tā problēma ko lietotājs brēc – nav vienīgā! Tapēc arī es tik bieži iesaku reinstalu.

    Ir jābūt pilnīgam dulburam lai nezinātu ka svaigs Windows strādā Ä€TRÄ€K, nekā CCleanots un Mālvārbaitots.

    #236471
    samurajs
    Participant

    Quote:

    Ir jābūt pilnīgam dulburam lai nezinātu ka svaigs Windows strādā Ä€TRÄ€K, nekā CCleanots un Mālvārbaitots.

    Malacis! Ä¢ēnijs! Betonu par Prezidentu! [Vētraini aplausi zālē] 😀

    Protams, mēs tagad vairs netīrīsim tempus ar CCleaner un neko neskenēsim ar antivīrusu, bet katru nedēļu taisīsim reinstall. Un mūsu Windozes ies par 0,01% ātrāk! Urā, Nobela prēmijas cienīgs atklājums 😀

    Iespējams, ka tev ir savs viedoklis, bet, mums, mirstīgajiem, ir savējais. Ja tev kaut kas nepatīk, tevi gaida iespējams, LV labākais IT portāls 😀 Kad ej uz baznīcu, Korānu droši vari atstāt mājās.

    #236472
    Andron MacBeton
    Participant

    Tu, muldoņa, gadijumā nestrādā kāda preses izdevumā?

    Viss, ko tu uzrakstiji, ir pilnīga tufta.

    Intereses pēc, pasaki par ko tu saņem algu!

    #236473
    shady
    Participant

    Pirmkārt, iztiksim bez apvainojumiem.

    Otrkārt, Notepad.lv ir prese. Un cienījamais samurajs savu darbu dara godam. Ik dienu sniedz jaunāko ziņu apkopojumu, piekoriģē kādu rakstu un piedalās administratīvajos darbos.

    Un kā jau tev iepriekš atbildēja (arī es tev esmu to teicis) – rupjības, apvainojumi šeit netiks paciesti. Pilnīgi vienalga, vai tu atbildi pareizi vai nepareizi…ja nespēj normāli (ētiski) izteikties, tad labāk nesaki nemaz, jo tavs komentārs tiks izdzēsts vai izrediģēts.

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 53 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā