Latviešu overclock forums.

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Noderīgas saites Latviešu overclock forums.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146152
    Foxsk8
    Participant

    Nejauši “uzraku” šo lapu. Š is saits domāts cilvēkiem, kam patīk “overclock” virstaktēšana.

    https://overclockers.lv

    Lapā pagaidām maz reģistrēto lietotāju.

    #171807
    nitro
    Participant

    Taads forums jau sen ir..

    https://www.eoz.lv

    #171808
    samurajs
    Participant

    Man tās “proču dedzinātāju apvienības” pie kājas. Priekš kam mūsdienu Dual Core vēl klokot, ja tāpat jaudīgs? Man labāk patīk kad CPU t < 30 C un cooleris griežas knapi kā mironis:)))

    #171809
    preddetor
    Participant

    Cilvēki kloko, jo patīk! Nu ķipa, kā sports… Parasti kloko nevis perfromancei, bet prikola pēc! Es arī uzklokoju 101 Mzh pa virsu, bet temperatūra tāda pati, kā neklokotam. Ja nogriež CPU fēnu uz 80%, tad sjamo tik pat kā nevar dzirdēt un temperatūra mosj par grādu augstāka… Ir iebāzti papildus 2 kūleri ar paštaisītu fankontroli (no viena slēdža!) ka pārslēdzas no 5 uz 12v… Videokarti arī biku paklokoju… Tikai intereses pēc! Neesu tak daunis, ka neko pirms tam nelasīju un neinteresējos… Apmēram mēnesi gatovojos pirmajiem Mhz… 😀 Proču dezināšanas apvienībās neesu bijis un nebūšu, jo nerausta…

    #171810
    Foxsk8
    Participant

    Tieši tā. Tas ir sports, un pārsvarā viss notiek prikola pēc.

    Jā eoz.lv arī nav ne vainas.

    #171811
    memorex
    Participant

    ne vienmēr sports, priekš spēlēm vai kādiem prasīgiem softiem tas noder, bet extreame overlock arī mani nesaista

    #171812
    deivs001
    Participant

    Vismaz prieks, ka musu valstī arī sāk parādīties specializēti forumi. Savādāk, ja viss ir vienā bļodā ir grūti atrast to ko vajag. Jācer, ka pastāvēs ilgi šis pasākums.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā