Latviešu PHPBB3

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde PHPBB Latviešu PHPBB3

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 29 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146993
    poligraf
    Participant

    Vai kāds varētu padalīties ar Latviešu valodas tulkojumu priekš phpbb3? Off. saitā ir tulkojums, bet vinš ir priekš phpbb2. Uz phpbb3 nav viss tulkots un i kļudas.

    Būtu ļoti pateicīgs ja kads padalītos.

    Paldies.

    #180289
    Foxsk8
    Participant

    Tiko jau bija tēma par phpbb3:

    https://notepad.lv/viewtopic.php?t=1426&highlight=

    Labāk ieteiktu palikt pie vēcā phpbb 2.0.22 vai 2.0.23

    #180290
    Dotnet
    Participant

    Blin…ieliku tieshi tadu pashu postu ka foxsk8 pus minuti atpakal(nacaas labot) 😀 😀 😀 😀

    #180291
    Foxsk8
    Participant

    Piebildīšu, ka notepads ir labs piemērs tam, ka phpbb 2.0.22 versija ir pietiekami laba, kuru var apaudzēt ar ļoti daudzām modifikācijām, iespējām, utt…

    #180292
    Dotnet
    Participant

    Tu par katru cenu gribi uzspiest savu! ;.

    Dazadi cilveki,dazadi viedokli! ;. Man piemeram phpbb2 ipasi vairs neinterese,agraak patika,jo nebija phpbb3,bet kad uzinstalleju phpbb3,tad vnk ka saka pakeera! 🙂

    #180293
    deivs001
    Participant

    Tieši tā, foxsk8 iesaka phpbb2, jo ar to versiju viņš ir uz TU, bet ar phpbb3 uz JŠªS. Lai varētu palīdzēt iesaka to ko pārzin. Bet ja tev personīgi patīk phpbb3, tad drīkst to lietot, neviens nav teicis, ka tā ir kaka, bet šij versijai šeit neapgrozās tik zinoši cilvēki kā par phpbb2.

    Cerams, ka saprati domu un neiebraucu auzu laukā.

    #180294
    Foxsk8
    Participant

    Tas tāpēc, ka daudziem trūkst pieredzes phpbb forumu modificēšanā, kodēšanā. Viens liels mīnuss iekš phpbb 3 ir tas, ka admin panelis uzdzen šausmīgas galvassāpes. Protams, iekš phpbb 3 ir ļoti daudz noderīgu lietu, kas nav iekš phpbb 2. Vēl viens mans iemesls ir tāds, ka phpbb 2 pirmo reizi uzliku 2007 gada februārī un dienu dienā viņu pētu, lieku modifikācijas, piekodēju pats kaut ko klāt. Vienkārši viss jau ir pierasts un liekas ļoti ērts + tas, ka phpbb 2 pārējie cilvēki iekš phpbb.com komūnas arī ir izkoduši un uzcepuši lieliskas modifikācijas. Labi apaudzēts phpbb 2 var turēt pretī phpbb 3. Viss jau ir atkarīgs kāds tieši forums tiks veidots. Ja vajag vienkāršu forumu, tad der phpbb 2, ja vajag draugiem.lv hibrīdu, der phpbb3. Uz reiz saku, ka ar phpbb 3 iekš LV nav tik daudz cilvēku, kas spētu palīdzēt, vairums ir tādu kas lieliski pārzin phpbb 2 un saprot, ka phpbb 3 viņiem nav vajadzīgs, jo visu var panākt ar phpbb 2. Katram jau ir brīva izvēlne lietot phpbb 2 vai 3. Vienkārši izskatu savus novērojumus un domas. Manis pēc var lietot kaut vai joomla, kura arī nemaz nav tik slikta.

    #180295
    Dotnet
    Participant

    Ar so postu tu trapiji 100! ;. Pilnigi piekritu visam ko uzraxtiji,lielaka dala ir pieradusi pie phpbb2,un protamms,ka katrs izvelas ko vinsh grib,ja ir ta ka Lv iespejams maz cilveki zina par phpbb3,jo vnk ka jau tu teici vini var iztikt ar phpbb2!Nu ko tema izrunata :)Tagad visiem vismaz shis tas ir skaidrs! 🙂

    #180296
    Foxsk8
    Participant

    Vismaz viena joma paša portāla, kur varu izvērsties 🙂

    #180297
    poligraf
    Participant

    Es jau esmu uzstadījis phpbb3 un nolemu pie ta arī palikt. Ceru ka kaut kas izpalidzes un padalisies artulkojumu failiem. 🙂

    #180298
    Dotnet
    Participant

    poligraf wrote:

    Es jau esmu uzstadījis phpbb3 un nolemu pie ta arī palikt. Ceru ka kaut kas izpalidzes un padalisies artulkojumu failiem. 🙂


    PM iedosu! 🙂

    #180299
    stengrevics
    Participant

    Varat kāds man lūdzu arī iedot… Lūdzu, lūdzu, lūdzu… 🙂

    [email protected]

    #180300
    sir_irius
    Participant

    Tikko ieregojas un jau lūdz valodu datnes… ak Dies’¡ (tb !)

    #180301
    stengrevics
    Participant

    Nu ļoti atvainojos, bet kapēc gan Jūs nevarat iedot… Nu es taču palūdzu! Neskopojieties!

    #180302
    deivs001
    Participant

    Tas lūdzu, lūdzu, lūdzu nerada iespaidu, ka tev vajag. Ja vajadzētu būtu pats sācis tulkot, bet nevis nīdējis par mūsu skopumu.

    Diemžēl nevaru tevi apveltīt ar tulkojumu, jo man nav. Pameklē šeit: https://phpbb.lv/

    #180303
    stengrevics
    Participant

    Nu bija tā… Domāju, ka pats iztulkošu… Sāku tulkot paiet divas stundas… Esmu iztulkojis kādu 10% no common…

    #180304
    linx
    Participant

    Un tu ceri, ka visu var iespēt 2 stundās? 😀 nu vai zini.. pats joomlu tulkoju un neņaudu, ka man tā vai šitā, ilgi paiet utt., jo zinu, ka man priekš sevis to vajag. Ja tev vajag to tulkojumu un saki, ka citu tulkotais ir kļūdains, tad, piedod man, bet tulko pats un bez kļūdām :D:D:D

    #180305
    stengrevics
    Participant

    Nē nu vnk domāju, ka ja kādam ir, tad kapēc gan nevarētu latvietis padalīties ar latvieti… Nafig vienu tulkojumu tulkot 100x? Domāju, ka neesat skopi… Laikam kļūdījos… Protams es varu iztulkot, bet domāju, ka Jūs, notepad.lv lietotāji iedodiet, laikam patiešām kļūdījos…

    #180306
    linx
    Participant

    Ja kādam būtu, tad jau tev sen būtu iedots 😉

    #180307
    stengrevics
    Participant

    Nu, bet itkā jau ir… Dotnet teica… “PM iedosu!”… Es jau Viņam PZ sūtīju, bet kā nav (pēc trijām dienām) atbilde, tā nav… Ja nav nevienam, tad saprotu… 😉

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 29 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā