Latviešu PHPBB3

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde PHPBB Latviešu PHPBB3

Tiek skatīts 9 ierakstu – 21 līdz 29 (no 29 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #180308
    Foxsk8
    Participant

    Ok kungi, ja ENG klibo, palīdzēs ar phbbb3, bet nu totāli ienīsti viņu

    #180309
    stengrevics
    Participant

    Kas tur tik slikts, nesaprotu… Vienīgais ACP, bet to var labot…

    #180310
    deivs001
    Participant

    stengrevics wrote:

    Nu, bet itkā jau ir… Dotnet teica… “PM iedosu!”… Es jau Viņam PZ sūtīju, bet kā nav (pēc trijām dienām) atbilde, tā nav… Ja nav nevienam, tad saprotu… 😉


    Ir arī manīts online šo dienu laikā?

    #180311
    samurajs
    Participant

    Hmm… kaut kur lasīju, ka ar 1. janvāri tiks pārtraukts phpbb2 supports. Varbūt tiešām pāriesim uz ko jaunāku? Kam mums vajag Windows95?

    #180312
    stengrevics
    Participant

    Nu par to jau es arī runāju… Es testēju phpBB2 un phpBB3 – nācu pie secinajuma, ka man phpBB2 nav desmitiem tādas lietas kas ir phpBB3 – protams, pastāv MODi, bet kāda jēga ~2h ar tiem ņemties, ja ir versija kur tas viss ir… Š…ēmu vēra arī faktu, ka drīz phpBB2 vairs nebūs “support’s”, kā jau “Samurajs” teica un ko tad mēs darīsim? Iesim vai nu pie maksas IPB vai paliksim pie phpBB3… Tātad jebkurā gadījumā phpBB3 būs tas, kurš ieņem nākotnes pozīcijas… Un vispār, nav nekas tāds, kas phpBB3 mani tā nenormāli kaitina… Vienkārši pieraduma vaina…

    #180313
    Foxsk8
    Participant

    Kam mums phpbb3, ja visu var ar phpbb2. Vajadzētu vismaz 10 iemeslus ar visiem paskaidrojumiem, kāpēc vajadzētu to phpbb3. Man patīk šis pats. Supports tiks nogriezts no phpbb.com puses, bet ir vesela jūra citu lapu, citi freelanceri, kā es, kas modus veido gan priekš phpbb2, gan arī phpbb3.

    Plus man totāli negribās to phpbb3 ķidāt un pētīt, jo laiks tam totāli neatliks + phpbb3 ir jātestē reālos kaujas apstākļos, jaskatās, ko no viņa var izspiest laukā.

    #180314
    Mad182
    Participant

    “phpbb3 ir jātestē reālos kaujas apstākļos, jaskatās, ko no viņa var izspiest laukā.”

    Nekļūsti smieklīgs, par kādiem “kaujas apstākļiem” tu runā? Tie pārdesmit tūktoši komentāru un lietotāju bariņš? To pavilks pat vislīkākais softs. Vai arī funkcionalitāte? 3. versijai “out of box” ir vairāk iespēju nekā otrajam ar visiem Taviem modiem 🙂

    Es jau nesaku, ka Tev jāpāriet uz trešo versiju, katrs pats dara, kā grib, bet nevaru ciest, ka citiem māca muļķības. Nu nevajag cilvēkiem stāstīt, lai lieto novecojušu programmatūru, un ka vecā ir labāka, tikai tāpēc, ka TU to labāk pārzini. Tas, ka kādam ir labi ar windows 98 un viņš ir savācis kārtīgu softu čupiņu, nav arguments, lai visiem stāstītu, cik brīnišķīgs ir windows 98 un viss jaunākais ir pārāk liels, sarežģīts un kaka.

    #180315
    stengrevics
    Participant

    Un nav jau nekādas jēgas instalēt tos neskaitāmos MODus, ja viss ir pieejams jaunajās versijās… Piemēram man vajadzēja, lai forumā varu izveidot kategorijas…

    Pamācības,

    Adobe,

    Photohop,

    Beginner,

    Advanced…

    Bet at phpBB2 var tikai vienu tādu kategoriju… Protams ir MODs, bet instalācija aiņem 1:45h… :duno:

    #180316
    Foxsk8
    Participant

    TB, tu domāji subforumu, kategorijas iekš phpbb2 var izveidot bez problēmām.

    Tur jau ir taisnība, ka modus ir jāliek ar kaudzi, bet rēali man tagad nav izdevīgi vairs pāriet uz phpbb3, jo esmu engine jau visu ierubijis + visi vajadzīgie modi ir salikti + ir jau iesākta CMS sistēma veidota, kur toč entie modi nav vajadzīgi, galvenais lai var iepostot kādu rakstu un administrēt to i Alles.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 21 līdz 29 (no 29 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā