Latvijā e-pasta līderi ir inbox.lv un gmail.com

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas PR Latvijā e-pasta līderi ir inbox.lv un gmail.com

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #303039
    Afrohead
    Participant

    Sensenos laikos man ar’ bija inbox e-pasts, bet man vienkārši roka nogura dzēšot ikdienas spamu, tāpēc nomainīju uz gmail.

    Tagad man inbox asociējas ar kaut kādu sū*u perēkli.

    #303040
    m_janis
    Participant

    Nez, pirms kādiem 12 gadiem izveidoju kasti inboxā, bet ātri vien sapratu, ka lietot inbox var tikai cilvēks, kuram nekur tālāk par Latviju sarakste nav nepieciešama un kuram netraucē uzbāžigas nesankcionētas reklāmas u.c. problēmas, kas inboxam nav retums.

    Pietika ar pāris problēmām ar ārzemju korespondenci ( jo reklāmu un botu dēļ inbox ir daudz kur melnajos sarakstos), lai tagad šo kasti izmantotu tikai, lai reģistrētos vietās, kur skaidri zināms, ka sekos spama plūdi un pāris reizes gadā iztīru to mēslu bedri.

    Tā kā piekrītu nevertell ne tikai par 100, arī par 1000%, ka lietot inbox nu nekādi neliecina par veselā saprāta klātbūtni . Bet katrs jau jau savu laiku un nervus tērē kā prot – laikam ir arī tādi, kam laikā vai vispār nesaņemta svarīga info un spama kaudzes sagādā baudu :D.

    #303041
    shadow118
    Participant

    Es laikam esmu no retajiem, kuru inbox apmierina. Kopš pie filtiriem pieliku “promotions”, nekādu problēmu ar spamu vairs nav bijis. Tik kādu vienu vai divas reizes tik ir bijis tā, ka nevaru ar inbox kādā saitā pieregoties

    #303042
    nevertell
    Participant

    Ar vienu vai divām reizēm piemēram man pilnībā pietiek. Man liekas tas vienkārši parāda, cik nopietns ir ēpasta pielietojums, ja cilvēks ir gatavs ar to sadzīvot.

    #303043
    Svētais Ezītis
    Participant

    uzbāžigas nesankcionētas reklāmas

    Vai lietošanas noteikumus maz esi lasījis?

    Pietika ar pāris problēmām ar ārzemju korespondenci ( jo reklāmu un botu dēļ inbox ir daudz kur melnajos sarakstos)

    Ļauj uzminēšu: sūtīji vēstules caur sava interneta provaidera serveri? Ja jā, nav nekāds brīnums, jo inbox.lv izmanto SPF.

    Lietoju Mail+ un nekad nav bijušas problēmas.

    #303044
    Svētais Ezītis
    Participant

    Ikmirkļa reklāmas GMail nemaz netraucē?

    #303045
    Svētais Ezītis
    Participant

    Zini cik daudz saitu bloķē inbox.lv kā tādu ? Un tikai tapēc, ka boti tur daudz.

    Ne jau tāpēc. Iemesls ir cits. SPF dēļ. Un nevis “inbox.lv”, bet gan katru konkrēto vēstuli.

    Code:

    inbox.lv. IN TXT “v=spf1 ip4:89.111.3.7 ip4:89.111.3.80 ip4:89.111.3.81 ip4:89.111.3.82 ip4:89.111.3.83 ip4:89.111.3.84 -all”

    #303046
    RicoPico
    Participant

    Priekš Hit-And-Run točna nevajadzēs neko atcerēties. Tapēc jau tās ir TEMP pastkastes. Ja uzskati, ka vajadzēs atcerēties, tad reģistrējies ar normālu e-pastu.

    #303047
    Evers
    Participant

    salīdzināji pim*i ar pirkstu! Laikam strādā inboxā.

    Kamēr inbox.lv viss ņirb un kratās un peld un gorās utt., gmail ir tikai pāris neuzkrītošas sīkas teksta reklāmas. Tās nevar izbesīt.

    #303048
    Evers
    Participant

    Maksāt par servisu, kas citur ir pieejams kvalitatīvāks un pilnīgi bez maksas?

    Apsveicu! 😀

    #303049
    nevertell
    Participant

    It’s time to stop posting.

    #303050
    garaisezis
    Participant

    Pateicoties TOR tīklam esmu ticis pie *****@mail2tor.com kas varbūt mazliet lēns un ar ierobežotu failu lielumu, toties bez nekādām reklāmām un ļoti pieticīgs izskatā.

    #303051
    Anonīms
    Neaktīvs

    Inbox.lv ir pusdzīvs sprāgonis, kas velkās līdz laikam, tikai dēļ tā, ka vairums tur savulaik ir izveidojuši savus e-pasta kontus, un negrib tos mainīt pārsvarā mainīt dēļ viena iemesla – mainīsies e-pasta adrese. Mazāk populārie iemesli ir – nezināšana, slinkums, vajadzības trūkums.

    Neviens nopietns cilvēks tur NEKAD neiedomāsies uzturēt savu e-pastu, jau dēļ tā vien, ka viņiem ne tikai ir problēmas ar spama filtrēšanu, bet vēl joprojām uz 2013. gada 17. decembri rupjā veidā tiek pārkāpts cilvēku privātums, nešifrējot e-pasta vēstuļu saturu un kontaktpersonu datus.

    Ar jebkuru parastāko datu pakešu pārtveršanas programmu (WireShark, Nirsoft SmartSniff), ikviens no jums par to var pārliecināties pats. Neaizsargātie WiFi piekļuves punkti ir kā medus pods visiem urķiem, atliek tikai uzmest filtrus uz 80 portu un *.inbox.lv, un BALLE VAR SÄ€KTIES!

    Pat šis portāls, reģistrējot šeit kontu nosūta uz e-pastu paroli teksta veidā. Lai gan šeit tāpat nevienam nav aktuāla šī drošības problēma, ticiet man – tiem, kam patīk vākt datus un čakarēt cilvēkiem prātu, noteikti ienāks prātā jūsu šīs [vai kādas citas, tikpat nesvarīgas] lapas paroli nomēģināt uz jūsu iespējamā draugiem.lv konta ar to pašu e-pasta adresi. Kas tālāk? Paypal, vai kāds cits bankas analogs, kam autorizācijai pamatā pietiek tikai ar e-pastu & paroli.

    Bet protams, ka daudzi neizmanto vienu un to pašu paroli visos saitos, bet ir daudzi, kas izmanto.

    Skatoties no cita skatu punkta – ja ņematies ar ne gluži tīru biznesu, esat valsts amatpersona (vēl jo labāk militārists), onkuļi formās noteikti pie pirmās izdevības, ja ne palūkosies jūsu e-pasta trafikā, tad vismaz izmantos iespēju bez starptautiskām sankcijām iečekot jūsu pastkastīti. 🙂

    Un atgriežoties pie spama…. Vai tikai Inbox.lv nebija tas, ko iecienījušas daudzās loteriju kompānijas, un vecmāmiņu nelaiķa radinieku advokāti, kas grib jums atsūtīt miljonu koferī no Ganas vai Nigērijas?

    Tāds ir tas mūsu prestige vietējais e-pasta serviss. Kuram te ir vēl kaut kas iebilstams?

    #303052
    Muhammad
    Participant

    P.s. Mans komentārs….

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā