Latvijas labākais mobilais operators

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Latvijas labākais mobilais operators

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 40 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #189706
    Jaunzems
    Participant

    LMT pieslēgums

    #189707
    Creep
    Participant

    memorex: Gan jau, ka mājas būvē izmantoto materiālu vaina. Piemēram bleķa angārā man laukos ar nevienu operātoru nav zonas, izeju ārā tieši pie durvīm ar visiem operātoriem zona pilna…

    #189708
    memorex
    Participant

    Agrāk tādas problēmas nebija, māja arī veca 30-40gadi. Kautkāda mistika… Bet ir dažreiz bijuši traucējumi arī citur, kas liek secināt ka ir kautkādas problēmas arī viņiem. Atrodos Rīgā.

    #189709
    rajah
    Participant

    msh wrote:

    Rajah tur drīzāk mobis gļuko 🙂


    aha kā tad! – 3 mobilie uzreiz gļuko – ha ha ha! :devil:

    #189710
    Raivioli
    Participant

    Viennozīmīgi LMT, jo es dzīvoju laukos un LMT praktiski ir vienīgais operators, kurš pārklāj visu apkārtni, tele2 puslīdz pieklibo 😀

    #189711
    TokRa
    Participant

    Bite, ja ņem vērā visas nianses. Vismaz pagaidām 🙂

    #189712
    rihardsss
    Participant

    LMT, vienīgais pieslēgums kādu esmu lietojis. Tākā arī pārējie no ģimenes lieto LMT, tad mans pieslēgums ir daļa no VIP klienta. Mani interesē – cik tad maksā GPRS Bi-Fri? Vnk man uz LMT sanāk 20 sant. par 1mb.

    #189713
    TokRa
    Participant

    rihardsss

    https://www.biteplus.lv/lv/html.showmp/prices — 3,08 Ls par 40 MB sanāk 0.077 par MB.

    Ja vajag vairāk, iesaku pieslēgt Bites “Parunāsim” tarifu plānu atnākot no “cita operatora” — par 2 Ls mēnesī varēsi runāt un smsot par velti Bites tīklā un arī uz citiem LV tīkliem (pusgada garumā) īsziņas par velti sūtīt.

    Kāpēc ieminos par pastāvīgo pieslēgumu? Jo var pasūtīt VMC interneta pakalpojumu ar īsziņu: 1GB par 9.23 Ls mēnesī.

    Lasīt vēl: https://www.bite.lv/lv/pc/mobinternet/vmc

    #189714
    rihardsss
    Participant

    Īstenībā es gribēdams tgd nevaru mainī operatoru, jo mans numurs ir vienā rēķinā ar senču numuriem, lai būtu 3 cilvēki uz 1 rēķina, skaitītos VIP klients. Un tākā VIP klienta iespējas šobrīd tiek izmantotas, un vēl kādu gadu tā būs, tad sanāk, ka man nav jēga domāt par operatora maiņu. Nu par to GPRS – ja tik daudz lieto, tad protams bite ir izdevīgāka. Bet , ja kādi 5mb mēnesī, tad arī lmt nav ne vainas, samaksā 1ls un tērē 5mb.

    #189715
    TheSame
    Participant

    Tākā biju iegādājies ar nolūku savu samsung dual, tad man vienlaicīgi ir divas sim online (bīfrī un zz). Kas attiecās uz operātoriem, tad teikšu, ka katram ir savi plusi un savi mīnusi. 🙂

    #189716
    Loading
    Participant

    TheSame, tieši tā. Pilsētā dzīvojošam der teju visi varianti, bet ja kāds izbrauc ārā, tad tik LMT, lielākoties, vai TELE2.

    #189717
    dzhonsons
    Participant

    Nav vairs tie laiki, kad laukos tikai LMT or T2 bija zona.. nav..

    Ja dzīvo Š mucspainavā un tev tur nav zonas, tas nenozimē, ka visos laukos tas tā ir.. 😉

    #189718
    Loading
    Participant

    asdfgfh, tas, ka tu dzīvo laukos, kur ir zona kam citam, nenozīmē, ka visos laukos tas tā ir!

    #189719
    kaqp
    Participant

    Bite forever 😀 tikai es nesaprotu kāpēc daudzos lielveikalos anv zonas

    #189720
    dzhonsons
    Participant

    Loading, nedzīvoju laukos.. 😛 Vnk nav vairs tie laiki, kad Bitei nekur nav zonas..

    Un savu balsi atdevu par Biti, kā par labāko operatoru. Nesaprotu tos, kas LMT uzskata par baigi kruto un labo…

    #189721
    Loading
    Participant

    Vienīgais LMT mīnuss – dārgums. Tevis pieminētā Bitei tikai 96% iedzīvotājiem nodrošina(Rīgā vien >50% var svākt) (nejaukt ar Latvijas teritoriju) zonu.

    #189722
    dzhonsons
    Participant

    Nu jā, cenas ir akmens LMT dārziņā..

    #189723
    marr
    Participant

    Atskaitot dažas, manuprāt, negodīgas situācijas no LMT puses, pieredze ar viņiem tikai un vienīgi tā labākā.

    Man nav iebildumi, ka vidējais telefona rēķins ir 10 Ls, īpaši ņemot vērā to, ka izbraucot ārpus Rīgas arī visur ir zona, ne tikai Rīgas, pat Latvijas – neesmu nevienā ārzemju braucienā bijis, kur LMT nenodrošinātu sasniedzamību, vai tā Somija, vai tas tukseša vidus Ēģiptē, vai vidusāzijas čuhņa. To, diemžēl nevar teikt par tele2. Bija gadījums, kad tajā pašā Somijā kolēģis ar Teli nav sasniedzams, lai arī “viss it kā strādā un būtu jāstrādā”. Tāpat arī Ēģiptē. Kaut kādus ūber pagaidu pieslēgumus jāaktivizē, par ko gan jau arī vēl jāpiemaksā utml. Par biti un ārzemēm (un ne tikai eiropu) man info diemžēl nav. Runā jau, ka pa eiropu tam būtu jābūt super-duper izdevīgam.

    #189724
    kaqp
    Participant

    ja bitē paņem pieslēguma bez mazcenas mobīlā, tad rēķini ir ap 5ls. Norunāju kaut kur 3 stundas mēnesī.

    #189725
    kilis
    Participant

    Es domāju ka LMT jo es lietoju Okarti.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 40 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā