«Legālo narkotiku» problēma

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas «Legālo narkotiku» problēma

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 51 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #302726
    aoma
    Participant

    Tas ir tikai apsveicami. Kādam no tā bara taču vajag dot iespēju izdzīvot.

    #302727
    APOC
    Participant

    Quote:

    Ja runājam par pieaugušajiem, tad lai tik pīpē- varbūt būs mazāk (vai vairāk?) atsaldeņu.


    Ja paskatās skolās, kurās mācās bērni ar garīgu atpalicību un citām veselības problēmām, tad diemžēl bilde ir ļoti bēdīga. Vairumā gadījumu vecāki ir tādi paši kā bērni un nabaga bērns kas piedzimst, jau ir ar garīgu atpalicību un citiem defektiem. Protams, ne 100% gadījumos, bet vairumā.

    Visus “topošos” vecākus, kas pīpē to draņķi vajadzētu kastrēt vai sterilizēt. Bez izņēmumiem. Jo diemžēl no viņu APZINÄ€TAS stulbības cieš pēc tam bērns.

    #302728
    aoma
    Participant

    Man ir pat labāks piemērs: zinu vienu kretīnu, kas pirms >30 gadiem ostīja līmi, benzīnu, grīdas krāsu un vēlāk sazin ko vēl, bija pat iesaukts par “cukurgalvu”, jeb vietējo panku.

    Tagad viņam ir trīs bērni – viens nevar aiztaisīt muti, jo zobi par garu, otrs nepārtraukti siekalojās, trešajam viena acs skatās zenītā, otra nadīrā.

    Varētu piedalīties šausmenēs bez grima.

    #302729
    RicoPico
    Participant

    Hurr Durr… aaaaand dead.

    #302730
    aoma
    Participant

    Ka notepad tagad kūrē nariki, ir neapstrīdams portāla “progress”. Lai nu kas to teiktu, ka notepad nekad nelīdzināsies datuvei, bet, ak vai, samurai, pasties kaut tikai uz šo mērgli, kas it kā skaitoties moders.

    #302731
    RicoPico
    Participant

    Uz kāda pamata Tu kādu šeit sauc par nariku? m? 🙂

    #302732
    aoma
    Participant

    Man obligāti jāatbild? Nav jau grūti.

    Nesen viens džeks, ikurāt ar Tavu nostāju, uzpīpēja “normālo” zāli, pavilka zem sevis kājslauķi, un, sakrustojis kājas kā turks, visiem garāmejošajiem mēģināja iestāstīt, ka šis atrodoties uz persiešu paklāja un lidinoties virs Himalajiem. Kad ieteicu uzmanīties, lai nenoveltos zemē, šis ar izbīļa izteiksmi sejā sadomāja tēlot rūķīti.

    Esmu pietiekoši daudz vērojis cilvēkus, kurus pārņēmis alkohola delīrijs, (viena no manām sievietēm strādāja atskurbtuvē), bet kaut ko šādu (pilnīgu saprāta pazušanu) var sniegt tikai narkotikas.

    #302733
    aoma
    Participant

    a tu, plānprātiņ, kad nākošreiz apkurīsies, noliec kaklu uz tramvaja sliedēm – līdzīgi domājošo vidē izskatīsies pēc gulbja un varbūt pat radīsies sekotāji

    #302734
    RicoPico
    Participant

    Ja Tu nezināji, marihuāna nav halucinogēna. ÄŒortviņzin ko tavs draugs tur bija savilcies. Gan jau to pašu “legālo”. Par to visādi brīnumi dzirdēti… Tas pirmkārt. Otrkārt- kāda Tev daļa gar manu nostāju? Turklāt, Tev ir izveidojies aplams viedoklis. Tanī konkrētajā topikā es vienkārši izklāstīju plikus faktus. Ja netici- pārlasi. Nevienā brīdī neminēju, ka pats pīpētu. Es nevaru saprast, kādēļ sabiedrība nosoda zāli, bet ar tādu pašu sparu nenosoda alkoholu vai tabaku. Tikai tādēļ, ka valdība to aizliegusi ar likumu? Pēc faktiem no alkohola un tabakas mirst daudz vairāk cilvēku nekā no marihuānas. Un man nav saprotama šī aplamība. Tas ir tas, ko centos pateikt. Skaties TV un turpini svēti ticēt visam ko tur stāsta. Un pārstāj man uzbrukt!

    [spoil][img]https://pozitron.org/images/tv.jpg[/img][/spoil]

    #302735
    aoma
    Participant

    Nevienā brīdī Tu nepiemini, ka nepīpē. Un nepareizi, narkašas nav manu draugu sarakstā, neatkarīgi no tā, vai manta ir legāla vai nē.

    #302736
    aoma
    Participant

    Es tur dzīvoju. Vēl kādi jautājumi?

    #302737
    Quagmire
    Participant

    Beidzot ir kāda joma, kur piekrītu biedram aoma. Riebjas tie zāles pīpētāji.

    #302738
    RicoPico
    Participant

    Ja ticēt tam, ko raksta skaidrojošā vārdnīca, tad arī alkohols un tabaka ir narkotika. Viskijs taču izraisa labsajūtu, jautrību? Uzpīpējot rīta cigareti ķermeni taču pārņem miers? Neticu, ka Tavu draugu lokā nav neviena paša kurš nesmēķētu, vai nelietotu alkoholu. Tad nav īsti skaidrs par ko Tu cepies. Par likumu? Un ja Tu aizbrauktu dzīvot uz, piemēram, Kaliforniju vai Amsterdamu? Arī tad zāles pīpētāji būtu narkomāni Tavā izpratnē? Tur taču tas viss ir atbalstīts ar likumu, un valsts iekasē nodokļus, līdzīgi kā tas ir pie mums par alkoholu un tabaku.

    #302739
    aoma
    Participant

    Beidzot i kāda joma, kur piekrītu biedram Mopsis 🙂

    Zāle ir tikai sākums… Atļaušos Rikim pat netbildēt, ne man viņa dzīve jādzīvo.

    #302740
    Kon
    Participant

    bļa ej saceri, kādu dziesmu labāk

    #302741
    Kon
    Participant

    Dzer tik tālāk

    #302742
    aoma
    Participant

    (pastrādātu kādus mēnešus pie manis, varbūt pat par cilvēku izveidotos) – gan tu, gan mopšuks

    koļa, piever žalūzijas, mopšels sola, ka esot kļuvis prātīgāks 🙂

    #302743
    Kon
    Participant

    Mums tās sfēras gan jau krasi atšķirtos :> Vsp nesaprotu, ko daru IT portālā 😀

    #302744
    ruukjis
    Participant

    Aizliegt. Pietiek, ka mūsu padumjajā valstiņā cilvēki mirst no metilspirta, nevajadzētu šo statistiku papildināt ar: “Asfiksija no riepu dūmiem”

    #302745
    Participant

    Man zināms zālītes pīpmanis mokās ar atmiņas traucējumiem. 🙂

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 51 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā