Lētais Džonijs dodas atvaļinājumā + uzdod jautājumus

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Lētais Džonijs dodas atvaļinājumā + uzdod jautājumus

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149301
    Anonīms
    Neaktīvs

    Lētais Džonijs atvaļinājumā

    Atgriezīšos pēc kādiem 2-3 gadiem

    Cerams, ka atcerēsieties mani!

    https://letaisdzonijs.wordpress.com/

    Mans niks skype – pagalms


    Varat man uzdot jautājumus + vēlāk iespējams ierakstīšu podcastu. Lūdzu bez offtopika un stulbiem jautājumiem. Varat man ņemt nost arī e-žurnālista statusu.

    #207248
    Jaunzems
    Participant

    oj… laikam tevi par stipru iespaidoju…

    #207249
    Mr.Death
    Participant

    Es noteikti seerosju par tevi beerns *snjuk* :'( kaapeec tu muus pamet? VEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!! :>

    #207250
    Jaunzems
    Participant

    Es visam Notepad atvainojos par neapdomāto rīcību, bet savā ziņā tā ir mana vaina.

    [8:45:09 PM] Jaunzems: Tā vietā, lai taisītu visādus blogus et cetera,

    [8:45:51 PM] Jaunzems: mans ieteikums – BAUDI JAUNĪBU!

    Man tādas nebija, jo visu laiku mācījos un strādāju, apguvu datorlietas un gāju uz fakultatīvo skolu

    spēlē bumbu, et cetera, dari jebko, tikai nesēdi pie datora

    … protams, ja Tu nevēlies kļūt tāds kā d_l

    [8:47:11 PM] Kristers: kad sāksies skola, tā darīšu.

    [8:49:56 PM] Kristers: Vispār par šo biju padomājis. Datorlietas ir atņēmušas man kautkur 2-vus gadus.

    [8:50:57 PM] Jaunzems: kad sāksies skola, tā darīšu.brīvlaiks ir lai izklaidētos ar draugiem ne veidot visādus jobanus blogus

    [8:51:47 PM] Kristers: Tu man liec apdomāties. tev īstenībā ir taisnība.

    [8:52:07 PM | Rediģēts 8:52:16 PM] Jaunzems: ārstēju no firefoxža likteņa

    [8:53:17 PM] Kristers: skaidrs. es gan laikam tevi paklausīšu. Tikai pa retam ieešu IT portālos, un saitus un blogu metīšu pie malas.

    #207251
    normis_161
    Participant

    Un tu tagad Jaunzem par savu izvēli sūdzies? Jo agrāk viņš visu atgūs, jo vairāk pēc tam varēs pelnīt naudu, kā arī varēs labāk izbaudīt dzīvi nekā dzīvot uz vecāku rēķina.

    #207252
    Mr.Death
    Participant

    paaaraak viegli vinjsj “attapaas”. man ir aizdoma, ka sjeit buus “jaa mammu” atruna, un vinjsj vienalga seedees pie taa datora, jo nekas cits vinjam itkaa “nebuus ko dariit”.

    #207253
    Crow
    Participant

    Muahahahahahahahahhhhh (un mhhhhhhh) 😀

    #207254
    Anonīms
    Neaktīvs

    es jau nesaku, ka vispār neko datorā nedarīšu. portālu lasīšu, forumu pa retam apmeklēšu. tikai netaisīšu blogus, un web-lapas. kā arī netaisīšu rakstus. un iespējams retu reizi ar exceli pakrāmēšos.

    #207255
    Mr.Death
    Participant

    ar tabulu taisiisjanas programmu? kam tev tas beerns. :>

    #207256
    Anonīms
    Neaktīvs

    Mr.Death wrote:

    ar tabulu taisiisjanas programmu? kam tev tas beerns. :>

    nē, ar savu portālu

    #207257
    Mr.Death
    Participant

    Quote:

    tikai netaisīšu blogus, un web-lapas

    Quote:

    …nē, ar savu portālu

    mlje, un pasakiet ka sjeit nav pretrunas? 😀 ziniet, vsp viens smiekliigs gadiijums iz suudainaas dziives. es ar veco vienreiz ieejam elektroprecju veikalaa, un vienam sjaa pazjinjam (gadi ap 70) vajadzee TV nopirkt. jams dziivo laukos, znacjet jaunaas LCDskas nederess. (tiem stipru signaalu vajag, savaadaak bez skiivja vinju var izmest) Panjeemaam veel ar garo dirsu, triis veel bija. Tikliidz kaa paardeveejs pateica “Juus jau maaceesiet saprogrammeet? Ja kas re kur lietosjanas instrukcija.”. Nu mlje. Ja jamie to domaaja nopietni – es izsaku liidzjuutiibu, bet katraa zinjaa smiekliigaaku variantu nebiju piedziivojis.

    Ko es ar to visu gribu teikt, leetais. To, ka vinji pagaajusjaa gs, televizora sareguleesjanu nosauca par programmeesjanu, taapat kaa tu savu veiksmiigi uzstaadiito “parauga sagatavi” bez absoluuti jebkaadas tajaa esosjas sakariigas infas, nosauc par “portaalu”. puikinj – ja nezini vaardiem speeku – nedirs. :> taadi juus esiet “jaunaa laikmeta cilveeki” mlje. visu tik uzstuteet peec iespeejas augstaakaa statusaa.

    #207258
    drunk_lizard
    Participant

    Jaunzems wrote:


    spēlē bumbu, et cetera, dari jebko, tikai nesēdi pie datora

    … protams, ja Tu nevēlies kļūt tāds kā d_l


    muahahahaha

    siikie perdelji :>

    kristera gados es zagu aabolus kaiminja daarzaa, speeleeju hokji uz aizsalusja diikja un meegjinaaju spaidiit meitenes :>

    datorurbji, ibio…

    bet jaunzema gados es maaciijos, aktiivi sportoju, strebu sjampi un traapiiju arii padomjui brunjotajos speekos :>

    tie juus, nozjeelojamie hljupiki, esat no datora atkariigi… man dators ir darbam. un tiesji taadeelj mani nepis juusu topiki par desktopiem, tviikiem un tamliidziigu maloljetku drazu.

    tiesji juus, daunji, nevarat iztikt bez draugiem.lv, twitter.com un tamliidziigas mulkjiigas pasjapliecinaasjanaas. tiesji jums ir tik mazs kraans, ka taa pagarinaasjanai nepietiek ar kreiso roku, bet jaauzcep veel paaris blogu… nu, lai arii citi vareetu aiz kraaninja paraustiit..

    utes siikie…

    es savos gados stabili iztieku bez brilleem, neesmu kurls, man staav un visaadi citaadi juutos pietiekosji labi :>

    starp citu – IT viennoziimiigi nav mana miiljaakaa teema. atskjiriibaa no jums, siikie dauni, es esmu speejiigs rakstiit gramatiski pareizaa dzimtajaa valodaa, diskuteet par literatuuru (nju, nju, kaadu tad graamatinju esat izlasiijusji?), apspriest klasisko muziku (klasika nav tikai bahs un mocarts… ir arii bethovens, lists, vivaldi… arii biitli un abba ir klasika :>), varu sakjiileet autinju un uzrazjot siici :>

    taa ka mutes ciet.

    #207259
    Mr.Death
    Participant

    d_l iegrimsju offtopikaa. dievinu dazjus no Verdi gabaliem, itseviskji to pasju veco labo traviatu visaas taas variaacijaas. un miilu no sirds visu kas saistiits ar Varady. kas tev no klasikjiem vislabaak? :> vnk paraava dzilju interesi, ko no klasikas var klausiities kjirzaks 😀

    #207260
    drunk_lizard
    Participant

    visu laiku favoriits https://www.youtube.com/watch?v=w2cFEHM9yMw

    peec garastaavoklja https://www.youtube.com/watch?v=-4kTei0XrCs

    https://www.youtube.com/watch?v=U2rRcHaeFoU

    no jaunaakaas klasikas favoriits https://www.youtube.com/watch?v=JoJIBzLIw6Y

    vieglai noskanjai vanesas mae apdares un polu moria :>

    ak jaa, piemirsu briiniskjiigo muusu pasju baalelinja skanjdarbu https://www.youtube.com/watch?v=23czv2wX6Yg

    #207261
    Mr.Death
    Participant

    tas hotel california – eagles 2004 baigi laps. btw man no beecja tomeer vairaak patiik dziesma “prieksj eliizes”. jau beerniibaa, par jamo fanoju, gribeeju baigi uz klaviereem iemaaciities – bet sarezgjiita prieksj amatiera :>

    #207262
    ob1
    Participant

    ķirzak, atbrauc kādreiz ziemā uz Siguldu, uzrausim hoķi, ato jaunatne tā īsti pat slidot nemāk…

    #207263
    aoma
    Participant

    Quote:


    ziniet, vsp viens smiekliigs gadiijums iz suudainaas dziives. es ar veco vienreiz ieejam elektroprecju veikalaa, un vienam sjaa pazjinjam (gadi ap 70) vajadzee TV nopirkt. jams dziivo laukos, znacjet jaunaas LCDskas nederess. (tiem stipru signaalu vajag, savaadaak bez skiivja vinju var izmest) Panjeemaam veel ar garo dirsu, triis veel bija.

    nu gan muļķības sarakstīji.

    #207264
    Wuu
    Participant

    Nu i kraties ,neviens gailis tev pakal nedziedas un tavu blogu neapmekles.

    #207265
    drunk_lizard
    Participant

    ob1 wrote:

    ķirzak, atbrauc kādreiz ziemā uz Siguldu, uzrausim hoķi, ato jaunatne tā īsti pat slidot nemāk…


    mhhh, tu neticeesi, bet tiesji siguldaa es to biezji dariiju :> ziemaa pie vecmuteres dziivojos.

    #207266
    samurajs
    Participant

    Lētais Džonij, kāpēc Tu mūs pamet? Wēēēēēēēēēēē!!!!!

    Bet Notepad kolektīvs nebūs nepateicīgs, un dāvina savam e-žurnālistam uz atvadām mūža mēbeli 100% IT stilā: jaunākais modelis iPhone T3!

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_iphone_sarg_1.jpg[/img]

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Tēma ‘Lētais Džonijs dodas atvaļinājumā + uzdod jautājumus’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā