Liekam Draugos skaistas "biužas"!:) (4.daļa)

Sākumlapa Forumi Dāmu paradīze Dāmu paradīze Liekam Draugos skaistas "biužas"!:) (4.daļa)

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #178721
    doroteja
    Participant

    bļāviens! es nevaru atrast to IMIGE AND FAX VIEWER….

    #178722
    samurajs
    Participant

    Ar ko tad bitīt’ matos tu vispār skaties tās bildes??? Tas vieweris tak noklusētais softs priekš tam! Varbūt Vistai kas cits priekš tam ir?

    #178723
    doroteja
    Participant

    skatos ar windows media player, kad uzklikšķinu uz bildes tad atveras player. ir arī windows pfoto gallery..

    #178724
    samurajs
    Participant

    Skaidrs… iekš Win XP gan parasti ar media player neviens neskatās bildes… brīnums, ka tev ar WinAmp neienāca prātā 😀

    Var atvērt vēl ar Paint, IE, Firefox, MS Office Picture manager un ar daudz ko citu vēl.

    #178725
    doroteja
    Participant

    jā ar manager arī skatos…, bet ka ar netu var skatīties…nebija ne jausmas 😀 kā tad to var dabūt gatavu? tad kā man pamēģināt darīt?- vai copy>book> paste????

    #178726
    samurajs
    Participant

    Interneta pàrlùks ir pats galvenais bilzhu skatìshanas rìks. Tak katrà web lapà ir bildes. Lietot: ar peles labo ausi uz bildes ikonu> Open with… un izvèlies savu pàrlùku no listes.

    Pàrrakstìt bildi: atver ar to ar ko tu vari,tad File> Save as… Dod bildei jaunu vàrdu un saglabà kà .jpg! Tad pàrbaudi rezultàtu.

    #178727
    doroteja
    Participant

    Diemžēl neņem tāpat. Taču (aizmirsu tevi informēt), ka man ir vēl viena maza bezmaksas programmiņa PFOTO CARD MAKER, kurā varu ielikt pilnīgi visas bildes bez izņemuma. Dīvaini, ka neņem PF un Psc. Tātad…kur īsti ir problēma? Varbūt tiešām vista nepieņem PF un PSc. Varbūt vari piedāvāt kādu citu mazu bezmaksas programmiņu, līdzīgu minētajām, tieši vistai??? Man galvenais, lai uzlabotu kvalitāti un būt dažādi rāmīši un citi inčīgi knifiņi. ;.

    #178728
    samurajs
    Participant

    Nu mēģini Irfanview novilkt. https://www.irfanview.com/ Ļoti laba.

    Problēma tomēr nav programmās, bet tavā Vistā. Pati teici, ka bija avarējusi sistēma, draiverus dabūji pārlikt. Un jaunās bildes vari atvērt, bet vecās vairs nē.

    Skaidrs ir viens – uz mana PC tas maitasputns nebūs nekad!

    #178729
    doroteja
    Participant

    tad kālab PfotoCardMaker ņem???? :duno: Ok!, pamēģināšu irfanviewer, tad pakritīšu vēl tev uz nerviem… 😀 😀 😀

    #178730
    doroteja
    Participant

    neņem arī IRFAN. 🙁 tad nudien nesaprotu kas par problēmu :duno: PcM gan visa bildes ņem. kāda tad atšķirība? eh… 🙁 🙁 🙁

    #178731
    samurajs
    Participant

    Es ļoti gribētu zināt kāda atšķirība starp tavām vecajām bildēm, kuras nevar atvērt un jaunajām, kuras brīvi veras ar visām programmām. Negribi kaut kur nohostēt paraugus un atsūtīt linkus ar PM? Piem. https://imageshack.us labi hostēt. Varbūt no bilžu EXIF ko izlobīšu? Tad jau uz mana PC tās arī ar Ph-Filtre nevērsies! Vismaz zināsim kas vainīgs – bilde vai Vista!

    Ja sūti – norādi, kura bilde neveras!

    #178732
    doroteja
    Participant

    problem loading page…tā man uzrāda hostējot. verbūt ko nepareizi daru???

    #178733
    samurajs
    Participant

    Kādreiz serveris mēdz būt pārslogots (vakaros) un otrreiz vajag atkārtot…

    #178734
    doroteja
    Participant

    skaidrs! rīt to izdarīšu…

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā