Liepājā nodedzina klubu "Fontaine Palace"

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Liepājā nodedzina klubu "Fontaine Palace"

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 29 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150281
    samurajs
    Participant

    Š orīt 6 rītā sākās plašs ugunsgrēks Liepājas domes deputātam Stēnam Lorensam ( nickname Lui Fontaine) piederošajā mūzikas klubā “Fontaine Palace”. No ārpuses maz kas redzams, bet vecais koka spīķeris no iekšpuses izdedzis pilnībā, arī jumts iegāzies. Vēl 10 rītā, kad Notepad korespondents apmeklēja ugunsnelaimes vietu – turpinājās dzēšanas darbi.

    Upuru nav.

    Līdz ar to Liepājā zudusi pēdējā vieta, kur vēl varēja paklausīties normālu dzīvo mūziku, tostarp ārzemju grupu uzstāšanos.

    Par to, ka notikušais ir ļaunprātīga dedzināšana, šaubu nav – “Fontaine Palace” un tā brīvdomātājs īpašnieks ir kā dadzis acīs tiem, kam Liepājā pieder nauda un vara. Lūk, kā Fonteins atbildēja uz “Kurzemes Vārda” jautājumu, tēmētu uz to, ka deputāts uz sēdēm nāk džinsos utml.:

    – Vai esat nopircis jaunas drēbes labākam darbam domē?

    – Pirms katras domes sēdes uzvelku jaunas “Versacce” apakšbikses! Un varu jums galvot – es ģērbšos tā, kā jūtos, vienalga, vai man Liepājā būtu jasagaida Romas pāvests vai Osama bin Ladens…

    [img]https://www.bildites.lv/images/vxirmon615zl8qguq0gv.jpg[/img]

    [img]https://www.bildites.lv/images/dfd7d3evgoaj9i0c9e8b.jpg[/img]

    Lasīt vairāk:

    https://www.liepajniekiem.lv/lat/zinas/kriminalzinas/2009/12/30/deg-klubs–fontaine-palace-/

    https://www.liepajniekiem.lv/lat/zinas/kriminalzinas/2009/12/30/pielauj–fontaine-palace–launpratigu-dedzinasanu/

    #223202
    nevertell
    Participant

    Vajadzētu nožmiegt to maitu, kas tur špickas mētāja. Tas taču bija vienīgais iemesls braukt uz liepāju.

    #223203
    Loading
    Participant

    Labi, ka kanāls tuvumā. Ja nē būtu tiešām traki!

    #223204
    RicoPico
    Participant

    Es šokā. Vienīgais klubs Latvijā, uz kuru braucu no tālās Rīgas. Tas ir valsts mēroga zaudējums… 🙁

    PS: Daži te runā, ka tas esot seska pirksts…

    #223205
    grisha
    Participant

    Mjaa, vai ta Larocu arii nenokurinaaja sveetku priekshvakaraa? NU jaa, tagad jaunais gads. Umjiki cer ka ies uz vinju klubiem tagad tuseeties. Personiigi par Fontain neko nezinu, iespeejams ka nav paaraak sen izveidots.

    #223206
    shadowmen
    Participant

    Skumīgi…bija ieplānots nākotne aizlaist ….

    #223207
    Jaunzems
    Participant

    R.I.P – return if possible!

    #223208
    samurajs
    Participant

    RicoPico – uz Sesku domā galvenokārt pats Fonteins, jo viņi ir salekušies. Manuprāt, ja Sesks gribētu ieriebt – viņam vieglāk būtu izdarīt likumīgā ceļā, sūtot ik dienas uz klubu visādas komisijas: VID, sanitāro inspekciju, pažarniekus, policiju. Jo visiem zināms, ka pārkāpumu tur netrūka.

    Reālāka iespēja, ka par degšanu konkurenti parūpējušies. Kādreiz pārpildītajā “Pablo” tagad vējš svilpo – visi pie Fonteina pārvākušies. Par to neviens vien griež zobus…

    #223209
    RicoPico
    Participant

    Tas gan! Pie bāra otrajā stāvā “Oficiāli” bija atļauts pīpēt zāli. Nevienu vien piparu redzēju ar kāsi zobos. [img]https://weed-forums.com/images/smilies/bongload.gif[/img]

    #223210
    aidskillz
    Participant

    Nu par zali gan nav taisniba. Bet virini, kas pasi tasisija pipes no tabakas gan netruka.

    Un aizvilkos es majas sorit pusstundu pirms sakas sita nelaime….

    Tiesam loti ceru ka atjaunos iestadiju tada pasa gara.

    #223211
    RicoPico
    Participant

    Tu esi pārliecināts, ka tanīs pīpēs bija tabaka? 😉 Es zāles smaku saožu pa gabalu.

    #223212
    Wuu
    Participant

    RicoPico wrote:

    Tu esi pārliecināts, ka tanīs pīpēs bija tabaka? 😉 Es zāles smaku saožu pa gabalu.

    Tak beidz, tu takš esi vel nevainīgs. Tur jābūt daunim lai publiskās vietās kāsīti vilkt ārā. Varbūt tu vel atminies no tiem laikiem kad “legālo” salviju tirgoja.

    #223213
    RicoPico
    Participant

    Wuu, liekas, ka Tu nevienā klubā facecontrol nevarētu iziet, tāpēc Tavs komentārs ir nevietā.

    #223214
    Wuu
    Participant

    Nu Liepājas klubos neesmu bijis, nav nojausmas kādi jums tur standarti. Bet pie mūsdienu likumiem, nevienā klubā tas nav pieļaujams. Klubs uzreiz būtu ciet. Tā kā paliek vien versija par tavu nevainību.

    #223215
    Jaunzems
    Participant

    Wuu, paldies dievam, ka iestājies ‘maģiskajā trīsvienībā’, jo man vienam pašam tur bija vientuļi… FXsītis ar galiem nozudis, mopsis permanenti nobanots.

    #223216
    Aldis
    Participant

    Par to zāles vilkšanu kluba telpās – nav tas ne pareizi, ne likumīgi!

    #223217
    izredzētais
    Participant

    njā, skatos klubs tiešām skaitās baigais zaudējums, ja jau pat “bez tabu” jamo uzslavēja un izteica cerību, ka tas tiks atjaunots 🙂

    par offtopicu: atceros kad bārā man viens blakus uztina tādu labu un resnu kāsi .. piedāvāja arī blakussēdošajiem, taāu biju pārāk daudz iedzēris, baidījos ka līdz mājām nedastaigāšu 😀

    tas bija bārs ar 3 telpām – pirmā oficiālā, otrā – ārpusē starp vairākām ēkām un trešā tikai zinātājiem, kur nokļūt varēja caur dažādām ejām – tur arī jams pīpēja. atrodas blakus 3. vsk, saucās “John lemon”, vai taml.

    nu, un kas tur liels? ja vien tas nav k-kādā priekštelpā, kādēļ lai neuzpīpētu ko labāku par tabaku un alcho? 😉

    #223218
    Wuu
    Participant

    Nu nu, pie mums nesen bogdans tarans viesojās. Daži labi dazīmējas un narkoloģiskās uzskaitē tika.

    Viens esot slimnīcā lēkājis un teicis ka esot zaķis… 😀

    #223219
    izredzētais
    Participant

    wuu, ir tādi kas zīmējas, ir tādi kam patīk uzvilkt kādu kāsīti to neizrādot visiem iespējamajiem kluba/bāra apmeklētājiem..

    zīmēšanās jau ir pirmā truluma izpausme, ja vēl slimnīcā lēkāja kā zaķis, tad jau viņ š natūrā ir debīls vai arī tā nebija zāle ko jams lietoja 🙂

    #223220
    Evers
    Participant

    [spoil]I Failed[/spoil]

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 29 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā