Liepājā nodedzina klubu "Fontaine Palace"

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Liepājā nodedzina klubu "Fontaine Palace"

Tiek skatīts 9 ierakstu – 21 līdz 29 (no 29 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #223221
    Wuu
    Participant

    Evers, es jau domāju ka tevi izbanoja. Laikam tev paveicās.

    #223222
    RicoPico
    Participant

    Es un mēs – Liepājnieki. Mēs aicinam, šodien 2010. gada 1. janvāra vakarā .. sākot no 17:00, tikties promenādē pie Fonteina. Ar svecītēm `to pay some tribute`. Parādīt, ka tas mums bija svarīgi .. ir svarīgi un būs svarīgi. Tikties bez alkohola ar tēju termosos, lai parādītu, ka tā nebija un nebūs tikai vieta, kur dzert alu un ballēties. Tā bija vieta, kas definēja attieksmi un brīvību tās jaunietim vislabāk saprotamajā būtībā.

    Paldies un ar cerību uz atsaucību.

    Laimīgu jauno gadu!

    (c) J. Ķīnasts

    #223223
    RicoPico
    Participant

    Rīt (28. Maijs) visi dodamies uz atjaunotā Fontaine Palace atklāšanu! 🙂

    #223224
    izredzētais
    Participant

    neaizmirstiet pastāstīt vai vēl smird pēc deguma.. 😀

    #223225
    elvisburdajs
    Participant

    izredzētais, Man arī tas ienāca prātā.. 😀

    #223226
    samurajs
    Participant

    Pats es nav pabijis vēl, bet kā raksta Kurzemes Vārds, Prigičeva taisītajā jaunajā interjerā dominē ugunsgrēka motīvi. Viss krāsots melns un sarkans, apdegušās sijas un bāra lete saglabāti oriģināli, ar apdeguma pēdām.

    Bet balkons virs bāra uzbūvēts, kas senāk nebija.

    Bildes skatām liepajniekiem.lv

    #223227
    aoma
    Participant

    Sens tautas ticējums vēsta, ka uz krāsmatām ēku nedrīkstot atjaunot, jo nosvilšot atkal 🙂

    #223228
    Aldis
    Participant

    Mums te ar nodega kafejnīca, atjaunojās, un dzīvo tālāk. Neko no ugunsgrēka paliekām gan neatstāja. Protams, izmantojot situāciju, paplašināja telpas, un pašreiz izskatās tur modernāk viss. Brīnās visi, ka īpašnieks nesalūza garā, un tiešām pēc gada visu atjaunoja!

    #223229
    Toms
    Participant

    samuraj, balkons jau sakotnēji bija paredzēts klubā, tikai to nesanāca uztaisīt.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 21 līdz 29 (no 29 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā