Liepājas pagrimums 1 daļa.

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Liepājas pagrimums 1 daļa.

Tiek skatīts 4 ierakstu – 21 līdz 24 (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #305546
    Stormbird
    Participant

    😀 Medzes komponents… Neviens nesaprata kāpēc pēc 1-2 darba dienām vienkārši pazudi un nācās tevi caur paziņam meklēt rokā, pēc tam sekoja kaut kādi murgi par to ka tevi tur pa muļķi uzskatot un vel sazin ko… Tā arī neviens nesaprata WTF…

    #305547
    Stormbird
    Participant

    Š eit es tev piekrītu…

    #305548
    Anonīms
    Neaktīvs

    Nezinu no kurienes tu to infu smelies…

    Varbūt 2008. arī bij viegli, bet nu tagad te visi panobankrotējuši. Jensenā ne sūda nemaksā, tur maksā tikai direktoriem-klauniem. Un mainās tur tie klauni viens pēc otra.

    Tevis pieminētajā Fontaine tikko visi apsargi aizgāja, vari uz letes iepazīties ar darba sludinājumu. Ir, protams, iestādes kur vajadzētu domājošus darbiniekus, bet tajās lielākoties ir tādi priekšnieki kas gudrāku par sevi neņems, lai paši sūdīgi neizskatītos fonā.

    #305549
    Participant

    Nu nezinu, man kaut kā tik traki neizskatījās, dzīvoju pirms kādiem 2 gadiem tur.. Atceros, kā Liepājā īrēju studio tipa dzīvokli pa 50ls + tikai elektrība, remonts super, visas ērtības, bet te – Rīgā istaba pa 100ls. Sabiedriskajam mēneša biļete pa 10ls toreiz bija, brauc kaut uz Grobiņu, bet te vienam maršrutam kādi 14ls mēneša biļete izmaksā. Bez tam, Liepājā mēneša biļeti varēja citam iedot. Bet tas bija pirms pavisam dažiem gadiem, kā tagad – nezinu, varbūt jau arī viss, pilnīgi viss ir pakaļā. Tik es tiešām biju šokēts par to, ka pirms mēneša zināms cilvēks dabūja darbu, kur jāspiež silikonu un par to 360ls mēnesī.

    Nebūtu Liepāja tāda bedre (ģeogrāfiski), kā arī būtu tur skolas, kas mani interesē, dzīvotu tur pa visiem 100%, gan jau arī inženiermehāniskajā sfērā tur darbu dabūtu.

Tiek skatīts 4 ierakstu – 21 līdz 24 (no 24 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā